Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

iOS 6'da Facebook dönemi

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

iOS 6'da Facebook dönemi

iPhone ve iPad'in i

More...
    LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Aplikasyon Dunyasi o kadar enterasan ki, tam rekabet icerisindeki Dunya lideri 2 firmayi dolayli yoldan isbirligi icerisine sokuyor..
    Bildiginiz uzere Microsoft Facebook'un sahibi ve en buyuk rakibi Apple..
    www.haktankeskin.com

Yorum Yap

Simdi iOS 6 icinde yeni yazilimi ogrenicez demek umarim guzel seyler cikartirirlar
      RMW tuned.... is yours?

Yorum Yap

şarjı uzun gitsinde

Yorum Yap

iOS 6 tahminimce 4 cekirdekli yeni nesil islemciler icin cikacaktir. Haliyle 4S'lerin kaldiramayacagi/zorlanacagi bir yazilim olabilir (daha once 3G/3Gs'de yasanan olaylari hatirlayin..).

kisacasi bunu daha cok 4 ve 4S arasinda farki goremeyip yada ilgilenmeyip, satin almayan tuketicilerden dolayi da cikaracaklardir. Birer guncelleme ile alt versiyonlarin kaldiramayacagi/zorlanip tuketiciyi cileden cikartacak bir isletim sistemi yapip, yeniye yonlendirecekler.

planli tuketim

Unutmayalim, ekran buyudukce, hafiza arttikca, surekli senkronizasyonlar cogaldikca gunluk kullanim omru dustukce dusecektir. heleki telefonu inceltices derlerse, degmeyin
          sarj aletime

Sent from Tapatalk for Galaxy Note
          www.haktankeskin.com

Yorum Yap

Şarj zaten 1-2 günden fazla gitmiyor hiçbirinde

Bence güzel olacak gelsin bir bakalım

Yorum Yap

Ipad şarjı iyide yolculuga cıkarken Iphone şarjını fılan almazsan vay haline, bende PHILIPS in Xenium diye bir telefonu vardı 30 gun standby konusursan 20 gun şaka gibi bir telefon. Tabii ki hicbir ozelligi yok telefonun ama şarj konusunda iyi. Benim CM de full bluetotth USB var kol dayamada ve snap-in adaptor var o yuzden şarjla alakam olmuyor

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Aslı ALIENLOVE tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                Ipad şarjı iyide yolculuga cıkarken Iphone şarjını fılan almazsan vay haline, bende PHILIPS in Xenium diye bir telefonu vardı 30 gun standby konusursan 20 gun şaka gibi bir telefon. Tabii ki hicbir ozelligi yok telefonun ama şarj konusunda iyi. Benim CM de full bluetotth USB var kol dayamada ve snap-in adaptor var o yuzden şarjla alakam olmuyor
                o telefonu cok iyi biliorm. efsanedir aslinda ama kimse bilmez.. ben genelde 1.5 senede bir telefon degistirdigim icin pil (genel) omrunu cok takmam kafama her gun 1-2 kere sarj ederim sarjsiz kalmaktansa pilin genel olarak olmesini tercih ediyorum yani..
                www.haktankeskin.com

Yorum Yap

ios 6 developer versiyonunu, yükledim, kullanıyorum. Facebook senkronizasyonu iyi olmuş, türkiye için olmasa da 3d harita muhabbetini çok beğendim. 4s için hiç kasma yapmadan gayet güzel çalışmakta. Onun dışında çok çok ilgi çekici bir özellik yok bence.

Yorum Yap

6.0 betayi kullandim 4 gun ve hemen 5.1.1 dondum

Pil butun gun dayannmiyor

Sabah 9 da evden cikinca 14:00 te bitti

Ama program genel olarak guzel facebbok entegre olmasi guzel ama listemdekilerin abus sabuk facebook adresleri ekledi

Rahatsiz etmeme modu var

O guzel

Grup olarak ayarladiklarinizi 3 dakka icinde 2 kere arasaniz telefon caliyor yoksa telefon sesizde ve titresimsiz gibi tepki veriyor

2011 Mini One R56 LCI
                    34 GZ 8149

Yorum Yap

Grup olaraka kac kisilik gruplar yapabiliyoruz? mail grup yapılabiliyor mu? peki karsı tarafın telefonu mu tepki vermiyor anlamadım o olayı.

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                      X