Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

HTC 328w

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

HTC 328w

HTC 328w Shows Up-Dual Sim

HTC has surprised us with an unexpected smartphone release. Out of thin air came a HTC Android smartphone that can possibly be dual-sim. The HTC 328w, which showed up in China, has a HTC One X "mini me" look to it.

In a report from Unwired View the HTC 328w will come loaded with Android 4.0 Ice Cream Sandwich, 1 GHz single-core processor, 512MB of RAM, a 4 inch Super LCD WVGA display. It is also said that even though the specs do not fall in line with the HTC One X or S it will still have HTC Sense 4.0. My personal opinion is that it will have what they will call HTC Sense 4.0 but it will be more like HTC Sense 3.6, but you never know. I could be wrong. Other specifications on the HTC 328w will be Bluetooth 3.0, Beats Audio, 5MP rear camera, , 4GB of internal memory, microSD card slot, and a 1,650 mAh battery.

There has not been any information on if they will be selling the HTC 328w in other markets but I am sure we will see them coming out of China. There has been pricing on the HTC 328w. The word is that it will cost you about 2,000 Chinese yuan or $316 or €240. Not a bad price if it is dual-sim.

So, the HTC 328w will not win any contest but it still looks great, is coming with the latest programing, and if it is dual-sim, we could see this being a great Android powered smartphone for someone that uses multiple services and would like to use just one smartphone. We will have to wait and see what it really can do when we get our hands on one. Keep checking back for more information.

There is one question... What happened to HTC putting out less this year?

Evet Cin'de var. Wishman bunu alacak bir aksilik olmassa...
    P.S: Laf etmeyin, bilgisayar 5 yilini doldurdu. Telefon desen hala P 910 !!!! (10 yili doldurduk sanirsam)

Sevgili Uyeler, simdiden paylasayim dedim, yanimda cok fazla teknolojik esya olacagi icin rica ediyorum istek yapmayiniz. Lutfen kusuruma bakmayin, 5 aydir yurtdisindayim. :-(

Wishman
    En son düzenleyen WISHMAN; 29-05-12, 23:15.

Yorum Yap

Abi sende yazıyorsun yazıyorsun sonra da diyorsun ki istemeyin Eşşeğin aklına karpuz kabuğunu sok ondan sonra deki aylardan Aralık

Aslı WISHMAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
      Evet Cin'de var. Wishman bunu alacak bir aksilik olmassa...
      P.S: Laf etmeyin, bilgisayar 5 yilini doldurdu. Telefon desen hala P 910 !!!! (10 yili doldurduk sanirsam)

Sevgili Uyeler, simdiden paylasayim dedim, yanimda cok fazla teknolojik esya olacagi icin rica ediyorum istek yapmayiniz. Lutfen kusuruma bakmayin, 5 aydir yurtdisindayim. :-(

Wishman

Yorum Yap

Aslı Cooperscem tarafından gönderilmiş Mesajı göster
        Abi sende yazıyorsun yazıyorsun sonra da diyorsun ki istemeyin Eşşeğin aklına karpuz kabuğunu sok ondan sonra deki aylardan Aralık
        Iyi benden TV'yi istemedin yazdim diye
        www.haktankeskin.com

Yorum Yap

Ben bişi istemem gider alırım

Aslı HAKTAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
          Iyi benden TV'yi istemedin yazdim diye

Yorum Yap

Aslı Cooperscem tarafından gönderilmiş Mesajı göster
            Ben bişi istemem gider alırım
            gel al dun gece bozuldu televizyon ahahah. Ozgur Simav'in nazari degdi..
            www.haktankeskin.com

Yorum Yap

Bozuğu neden alıyım gider Samsung Shop a "0" ını alırım

Aslı HAKTAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
              gel al dun gece bozuldu televizyon ahahah. Ozgur Simav'in nazari degdi..

Yorum Yap

Tamam Tamam
                SEVGILI UYELERIMIZ;

Ben hani o essegin altina karpuz kabugu suren adamin ESSEK'iyim!!!

P.S: Dilim kopsaydida (aslinda parmaklarim islemeseydi, hatta sinapsisler grev yapsaydi daha uygun olur) teknolojik bilgi yazmasaydim.
                P.S 2: N'aapayim ya, hep AngelS hep AngelS, benimde baska ilgi alanlarim oldugunu gostermek istemistim.

Daha fazla kocatmayin su YASLI kurdu....
                Wishman

Yorum Yap

Yaw abi sende biz takılıyoruz öle ne bakıyon

Sen yazmaya devam etmessen yakarım burayı

Tamam Tamam
                  SEVGILI UYELERIMIZ;

Ben hani o essegin altina karpuz kabugu suren adamin ESSEK'iyim!!!

P.S: Dilim kopsaydida (aslinda parmaklarim islemeseydi, hatta sinapsisler grev yapsaydi daha uygun olur) teknolojik bilgi yazmasaydim.
                  P.S 2: N'aapayim ya, hep AngelS hep AngelS, benimde baska ilgi alanlarim oldugunu gostermek istemistim.

Daha fazla kocatmayin su YASLI kurdu....
                  Wishman

Yorum Yap

Ben olsam THY hazir grevde iken benim icin ozel ucak ayarlatirim, bu durumda ne kilo problemi yasariz, nede bahane dinlersiniz. !!!

P.S: Bak kendi kendime koydum lafi...

Seviyorum senin orayi burayi yakmani....

Wishman

Yorum Yap

Hazır Benzin ve Tiner de var elimde

Ben olsam THY hazir grevde iken benim icin ozel ucak ayarlatirim, bu durumda ne kilo problemi yasariz, nede bahane dinlersiniz. !!!

P.S: Bak kendi kendime koydum lafi...

Seviyorum senin orayi burayi yakmani....

Wishman

Yorum Yap

Alinmistir. Daha sonra gorucuye cikacagiz beraber :-)

Wishman

Yorum Yap

Bugun itibari ile kullanmaya basladik. Hayirlisi.
                          Amma
                          iki sim kart slot olunca, iki IMEI numarasi oluyor. Bu yuzden canim Memleketim'de iki gsm muamelesi goruyor. Anca bir sim kart slotu pasaporta islenebiliyor. Yanee Turkiye'de ya 1 operator ile kullanilabilecek, yada baska bir pasaport bulunacak.

Hayde hep beraber; Lay lay lay lay lay lay, Bir Baskadir Benim Memleketim.....

P.S: Yinede 555 TL'lik fiyati ile bence bana cok yoldas olabilecek bir gsm.

Wishbizimkoyunhalleriman

Yorum Yap

pasaport bulunur abi ben yarın bakarım sana bi tane
                            IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

Aslı GOKHAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                              pasaport bulunur abi ben yarın bakarım sana bi tane
                              Tesekkur ederim. Simdilik gerekli degil cunku Turkiye'de tek sim kart kullaniyorum. Ama prosedurun bu sekilde olmasi anlamsiz geldi.

Esasinda Tab'imi de kayit altina aldirmak istiyorum. Belki bu konuda sonra konusabiliriz. (Cunku kullandigim servis saglayicisindan 'iki tane 'es kart''ayni numara' sim kartim var. Yani biri kapali iken diger bir cihazimla simkart degistirmeden diger cihazi kullanabiliyorum.)

Wishhemakliermezhemdeteknolojikolmayacalisirman

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                              X