Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

SAMSUNG Smart TV (8000 series)

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

SAMSUNG Smart TV (8000 series)

Samsung'un 2012 2. Ceyreginde Turkiye'de piyasaya sundugu bu 3D TV, Smart TV'ler arasinda en iyilerden.

El hareketlerinizle kumandayi kullanmadan TV'yi yonetebilmenizin disinda sesli komut sistemini de destekliyor. Ses ayari veya kanal degistirmeyi sesli komut sistemiyle yapabilirken, uzerindeki dahili kamerasini Skype vb. programlarda kullanabilme imkaniniz var. Ayni zamanda Internet'e baglayabildiginiz icin Guvenlik Kamerasi olarakta kullanip, bulundugu odayi gozetleyebilirsiniz

Full HD (1920x1080) cozunurluge sahip Samsung Smart TV'nin uzerinde 3 HDMI, 3 USB girisi mevcut. 800 hz gibi cok yuksek bir yenileme hizina da sahip.

Wireless Internet, OnBoard HD receiver ve Allshare kablosuz paylasim (cep telefonunuzdan goruntuyu kablosuz aktarabilme gibi) ayirt edici ozelliklerinden.

01.jpg
    www.haktankeskin.com

Bende 7000 var
    LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

cok sik ve albenisi olan bi serii... yani bircok tvnin yaninda 7000 serisi 8000 serisi gel beni al diyor incecik cerceve led tvlerdeki parlak goruntu felan...

ancak bu serilerde isik sizmasi sikca goruluyor bunun nedenide cok ince olan cerceve bide led tvlerin kronik sorunu olan bulutlanmada problem cikartiyor samsungun bu tvlerinde...bok atip cikmis gb olucak ama neyse

bu arada benim gb hala pioneer plazma tvnin en iyi uretilmis panel oldugunu dusunen biri bile dukkanlarda gordugumde alsammi diye icini gecirten bi tv bu o ayri
      Mini cooper s cabrio r57 pepper white 09

Yorum Yap

Aslı ozsimav tarafından gönderilmiş Mesajı göster
        cok sik ve albenisi olan bi serii... yani bircok tvnin yaninda 7000 serisi 8000 serisi gel beni al diyor incecik cerceve led tvlerdeki parlak goruntu felan...

ancak bu serilerde isik sizmasi sikca goruluyor bunun nedenide cok ince olan cerceve bide led tvlerin kronik sorunu olan bulutlanmada problem cikartiyor samsungun bu tvlerinde...bok atip cikmis gb olucak ama neyse

bu arada benim gb hala pioneer plazma tvnin en iyi uretilmis panel oldugunu dusunen biri bile dukkanlarda gordugumde alsammi diye icini gecirten bi tv bu o ayri
        Ozgur haklısın o yuzden zaten televizyonu asmadım asınca bulutlanma oluyor diye simdilik problem yok bende Bok atmaaaaaaaaaaaaaaaa :P

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

alen baskanim ipli askisi var bunun bu tv icin ozel uretmisler onu kullanabilirsin...sende skinti olmamasina sevindim cok duyuyorum bu serideki problem oldugunu ondan yazdim...tam bi bok atma diiilll

kedi ve cigerrrr

Yorum Yap

Ben Cumartesi gece Izmir'de kalan son 2 taneyi bulup birisini aldim. Kasadaykende digerini sattilar

Bu tip TV'lerin duvara asilmasina genel olarak karsiyim. Arkasina kablo takmak zor, taksan cikarmak zor vs. bende genelde kurcalarim o kablolari hep baska cihazlari takar cikaririm falan. Ayrica salonlarimizin cogu dikdortgen seklinde oldugundan yemek yerken cevirmeyi sewiyorum

Teknoloji olarak cok basarili. Ilk defa LED TV aldigim icin arastirmadim Cons/Pros kismini ama bir gunluk tecrubemle cok memnunum. Ileriki gunlerde skintilarini yazarim
            www.haktankeskin.com

Yorum Yap

Samsung iyidir candır...

Yorum Yap

alen baskanim ipli askisi var bunun bu tv icin ozel uretmisler onu kullanabilirsin...sende skinti olmamasina sevindim cok duyuyorum bu serideki problem oldugunu ondan yazdim...tam bi bok atma diiilll

kedi ve cigerrrr
                evet ipli askısı var bende de ama yine de asmadım :P

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Hayirli olsun haktancim gelip bi test ederim...

Yorum Yap

Hayirli olsun haktancim gelip bi test ederim...
                    sen hayirsiz adamsin abi. Kapimiz her zmn acik ama gorusmek zor seninle
                    www.haktankeskin.com

Yorum Yap

Wishmanla gelcez biz onu bekliyom...

Yorum Yap

ev hediyesi siparislerini simdiden veriyim mi? hani belki wishman gelirken disaridan getirir ucuza kaparsiniz )
                        www.haktankeskin.com

Yorum Yap

Aslı HAKTAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                          ev hediyesi siparislerini simdiden veriyim mi? hani belki wishman gelirken disaridan getirir ucuza kaparsiniz )
                          simdi ev falan kasar biz disarda bulusalim bence tvyide getirirsin parkta bahcede test ederim

Yorum Yap

simdi ev falan kasar biz disarda bulusalim bence tvyide getirirsin parkta bahcede test ederim
                            Hah simdi ben solicektim dilimden aldin OzgurSimav!
                            Ha ha ha, harika cevap yahu...
                            Wishman

Yorum Yap

TV bozuldu zaten. Bugun servis gelecek..

Sent from Tapatalk for Galaxy Note
                              www.haktankeskin.com

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                              X