Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Hani getirdiklerimiz passport'a isletiyoruz ya, peki ?

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Hani getirdiklerimiz passport'a isletiyoruz ya, peki ?

Tamam her bir passport'un iki yilda bir yeni bir gsm isletilme hakki var. Her gsm'in I-MEI numarasi var.
    Peki Tab'da durum ne, sonucta bir gsm degil. Eger tab'imizi gsm olarakta kullanacaksak onuda passport'a isletmemiz mi gerekecek?
    Ne dersiniz?
    Wishman

Abi simcard girişi olan herşeyi işletmen gerek ben tayland dan ipad 2 3g 64 gb almıştım mecbur kaldım işlettim ve telefon veya tablet i ayırt etmiyorlar 2 sinide aynı sınıfa sokuyorlar habein olsun

Yorum Yap

Aynen cemın dedıgı gıbı abı sım kartı olan tum urunlerı ısletmen gerekıyor.
      IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

Ve 2 senede bir simcard lı ürün işletebiliyorsun haberin ola

Yorum Yap

Aslı Cooperscem tarafından gönderilmiş Mesajı göster
          Ve 2 senede bir simcard lı ürün işletebiliyorsun haberin ola
          EEE, yazdik ya asagida iki sene diye, seni gidi tereciye tere seni... Bu durumda bos passport bulmak gerekecek bir ikincisi icin. Ben o piyasadaki isbitiriciler ile bu isi halletmem, problem cikariyor, guvenilmez.
          P.S: Esasinda 5 passport var ama sanirim iptal olanlar icin bisi yapamayiz.
          Tesekkurler

Wishman

Yorum Yap

Wallahi ben işletmese idim yapardık ama benim kide ne yazık ki doldu

Aslı WISHMAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
            EEE, yazdik ya asagida iki sene diye, seni gidi tereciye tere seni... Bu durumda bos passport bulmak gerekecek bir ikincisi icin. Ben o piyasadaki isbitiriciler ile bu isi halletmem, problem cikariyor, guvenilmez.
            P.S: Esasinda 5 passport var ama sanirim iptal olanlar icin bisi yapamayiz.
            Tesekkurler

Wishman

Yorum Yap

Murat abi telefoncular o işleri ayarlıyolar sadece sorun cıkarmayacak kısıyı bulman herkese guvenılmez daha sonra kapanır kullanamazsın.
              IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

Başkan +1

Aslı GOKHAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                Murat abi telefoncular o işleri ayarlıyolar sadece sorun cıkarmayacak kısıyı bulman herkese guvenılmez daha sonra kapanır kullanamazsın.

Yorum Yap

Murat baskan guzel dedi aslinda 5 pasaport varsa enteresan seyler olabilir
                  Pasaporta isleme sirasinda gecerlilik tarihini goz onunde bulunduruyorlar mi bilmiorm, daha once yaptirmadim cunku.
                  www.haktankeskin.com

Yorum Yap

Yurtdışından Gelen Telefona Harç Ödenecek
                    Ülkemizdeki yüksek vergiler ve telefonları satan firmaların yüksek kar oranları nedeni ile dünya piyasasının epey yukarısında alabildiğimiz telefonları, yurtdışından getirtmek zorlaşacak.
                    17/04/2012 12:45

Ülkemizde cep telefonları başta olmak üzere pek çok elektronik cihaz, yurtdışına göre epey pahalı fiyatlara geliyor. Bu yüzden yurtdışından telefon alma ve kaçak telefon satışı artan bir trend haline geldi.

Bunu engellemek isteyen devlet ise yurtdışından telefon almayı düşünenlere üzücü bir açıklama yaptı. Yurtdışından gelenlerden, beraberinde getirdiği cep telefonlarından 100 TL'lik harç alınacak. Yani yurtdışından 2 tane telefon getirdiniz, o zaman 200 TL devlete harç ödeyeceksiniz.

Maliye Bakanı Mehmet Şimşek ve Başbakan Yardımcısı Ali Babacan'ın açıkladığı tasarruf teşvik paketinde yer alan bu madde ile beraber, yurtdışından telefon getirtmek pasaport kaydı ile beraber 110 lira olacak.

:: Dışarıdan alınan telefonlardan 100 lira harç alınması sizce doğru mu?

Yazan: Tolga Küçükyılmaz
                    SDN - ShiftDelete.Net
                    LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                    X