Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Samsung Galaxt Tab 7.7

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Samsung Galaxt Tab 7.7

Samsung Galaxy Tab 7.7 Tablet piyasasina yeni bir soluk getirecek gibi gozukuyor. Bir tablet kullanicisi olarak suanda 10"lik bir tablet kullaniyorum (Asus Eee Tab Transformer -TF101-) ancak bu tip cihazlarin tasinabilirligi de islemcisi kadar onemli. Bu sebepten Galaxy Tab 7.7 farkli olacaktir.

Cihaz piyasaya cikmadan yaklasik 8 ay oncesinde test etme imkanim oldu. Henuz varligi hakkinda bile "leak"i yokken, Samsung Telecommunications America'da calisan arkadasimda test cihazi vardi. 4G LTE destekli olan bu cihaz SuperAmoled Plus HD ekrani ve boyutlariyla beni mest etmisti.

Uyelerimizden Wishman hepimizden once sahip oldugu bu guzide cihaz icin bizi daha fazla bilgilendirecektir
    www.haktankeskin.com

şu samsung'u bi ben çözemedim
    1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
    2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
    4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
    5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

Wallahi Ben Elma cıyım ama buda başarılıdır mutlaka

Yorum Yap

Elma'nin bazi seylerini sewsemde iPad'i sewilecek sey degil
        www.haktankeskin.com

Yorum Yap

Merhaba;

Sevgili Admin'im Haktan istedi,
          Samsung Galaxy Tab 7.7 bir oncekine gore daha kucuk, ele sigabiliyor, gsm olarakta kullanilabiliyor. Ekrani cok guzel, yani parlak ve isveli. Eski tab'a gore kenarlarindaki kullanilmayan kisimlar daha kucuk.
          Kusura bakmayin ben teknoloji konusunda fakirim. Mei'in bana 40 yas hediyesi oldu. (Tabii onumuzdeki 5 yil boyunca baska hediye beklemede dedi). Bana gizlice olta attiginda anlamistim, i-pad mi guzel, samsung mu diye sormustu.
          Kesinlikle tavsiye ediyorum. Geldigimde Haktan inceledikten sonra daha fazla seyler yazacaktir.
          Tartisma olsun diye degil, kendi fikrim oldugu icin soyluyorum, maalesef elma urunlerinin fazlaca 'ticari' oldugunu dusunuyorum. EEE, fazla ticari olunca fiyatta talebe gore azicik sisiyor. Bence gercekten faydalanmadiktan sonra elma kullanmak yanlizca 'prestij urun' kullanmak gibi geliyor bana.
          Gorduk 'yuzkitabi' hisseleri halka arz edildikten sonra nasil tepe taklak geldi, bazi seyler azicik sisirmece...
          Bence Kore'liler de bu isi biliyor. Son olarak sole soyleyebilirim, hani Turkiye'de HP bilgisayara sahip olmak guzel birsey ya, Kore'de sanki cakma mal muamelesi goruyor. Yani her ulkenin insaninin tercihleri ve zevkleri degisik.
          Kusura bakmayin elimden gelen en teknolojik yazi oldu... :-(
          Wishman

Yorum Yap

Wallahi ben hiç bir sıkıntı çekmiyorum sadece defekt olarak flash yok o kadar

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
            X