Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

HTC One X

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

HTC One X

HTC'nin 2012 yilinda cikardigi One X modeli, 4 cekirdek islemciye ve HD ekrana sahip.

htc-one-x-2.jpg

BeatsAudio ile inanilmaz bir ses kalitesine sahip.
    En yakin rakibi ise Samsung Galaxy SIII..
    www.haktankeskin.com

Selamlar;
    Benim Xperia artik miadini doldurdu. Gelmeden once yeni bir GSM'e sahip olmak istiyorum. I-phone sevmiyorum. Haktan'da konuyu acmis, bende bir HTC dusunuyordum ama Samsung SIII'un de Mayis ayinda piyasada olacagini duydum.
    Ne dersiniz hangisinde karar kilmaliyim?
    Wishman

Yorum Yap

IPhone sevmiyorsan o zaman SIII kesinlikle

Yorum Yap

Bugun Samsung 7.7'a USB/microsd adaptoru almaya gittim. Bu arada Samsung SIII simdilik Cin'de yok, HongKong'da var sanirsam. Kore ile ayni anda markete cikabiliyorlar. HTC One X'e baktim. 3250 RMB dediler (1 euro = 8 rmb). Guzel, ince, ama bana biraz buyuk ekranli geldi. Tab olduktan sonra gsm'de daha kucuk ekranli bir model tercih edebilirim sanirim.
        P.S: Ahh su Cin'liler, tabiiki tanidiklarim var elektronik markette, bugun bana bir gsm gosterdi, kasa orijinal i-phone ama ici android telefon.... !!!!!
        Wishman

Yorum Yap

Iphone 5 cıkınca hepiniz utanacaksınız Iphonuma ihanet edemem.
          LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Samsung S3'un ekrani Pentile ekran olarak geciyor. Yani gercek bir HD ekrana sahip degil, biraz kandirmacali. Bildigim kadariyla RGB pixel sistemi yerine RB pixellerine sahip. haliyle daha fazla cozunurluk varmis gibi gozukuyor her bir pixelde tek renk eksik oldugu icin. Bu yuzden de capraz veya yuvarlak cizgilerde kirilmalar dikkatle baktiginda gorebiliyorsun.

Hiz olarak S3'un daha iyi oldugunu okudum ancak bu hizlar iki telefonu yan yana koyup karsilastirmadigimiz surece cogumuzun farkedemeyecegi sureler. BeatsAudio gunumuzde kesinlikle en basarili ses sistemlerinden. Ciddi bir sekilde dusunulmesi gereken bir opsiyon.

Ben HTC kullandim, halen duruyor. Suan Samsung Galaxy Note kullaniorm. Pentile ekran ama uzerinde Wacom tablet sistemi var, 5" ekranini kalemle basinc sensorlu olarak kullabiliyorum. Ama esime One X almayi dusunuyorum..

Wishman: Tablet'in icin bir topic aciyorum. Ilgilenirsen sevinirim.
            www.haktankeskin.com

Yorum Yap

Aslı WISHMAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
              Bugun Samsung 7.7'a USB/microsd adaptoru almaya gittim. Bu arada Samsung SIII simdilik Cin'de yok, HongKong'da var sanirsam. Kore ile ayni anda markete cikabiliyorlar. HTC One X'e baktim. 3250 RMB dediler (1 euro = 8 rmb). Guzel, ince, ama bana biraz buyuk ekranli geldi. Tab olduktan sonra gsm'de daha kucuk ekranli bir model tercih edebilirim sanirim.
              P.S: Ahh su Cin'liler, tabiiki tanidiklarim var elektronik markette, bugun bana bir gsm gosterdi, kasa orijinal i-phone ama ici android telefon.... !!!!!
              Wishman
              Sevgili Uyeler;

Bu konuda sizinle paylasmis oldugum 3800 RMB fiyati yanlistir. Muhtemelen 'cakma urun' (beni yabanci sandi)
              Gercek faturali fiyati yaklasik 5688 RMB dir. Duzeltiyorum.

Wishman

Yorum Yap

HTC-One-X_3v.jpg
                Telefonu'mu aldım gayet memnunum çok güzel kullanışlı eksik yönü olarak sadece şarj süresi dolarken normalden uzun sürüyo bitişide ekranı büyük oldugundan çabuk oluyo tek esksik bu benim gördüğüm kadarı ile.Alıştıkça bakalım neler göreceğim.
                IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

s ııı ün çıktığı iyi oldu. s ıı nin telaffuzunda sıkıntı çıkıyordu

Yorum Yap

Aslı sabitturk tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                    s ııı ün çıktığı iyi oldu. s ıı nin telaffuzunda sıkıntı çıkıyordu
                    O yuzden Iphone4 kullanmak lazim ))
                    LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Ha ya, bugun yanima gelen cocugun biri benim HTC'yi gorup 'Hatice mi bu?' dedi. Once ne dedigini anlayamadim, kendimi uzakdogudan yeni gelmis gibi hissettim, ama sonra zekice buldum. Demek ki bizim telefonlarada Hatice ismi uygun gorulmus!!

P.S: Tabii Hatice cok da oyle Essiki kadar yaratici ve edilgen degil.

Wishdumurolduman

Yorum Yap

Aslı WISHMAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                        Ha ya, bugun yanima gelen cocugun biri benim HTC'yi gorup 'Hatice mi bu?' dedi. Once ne dedigini anlayamadim, kendimi uzakdogudan yeni gelmis gibi hissettim, ama sonra zekice buldum. Demek ki bizim telefonlarada Hatice ismi uygun gorulmus!!

P.S: Tabii Hatice cok da oyle Essiki kadar yaratici ve edilgen degil.

Wishdumurolduman
                        cok iyi
                        RMW tuned.... is yours?

Yorum Yap

Aslı ALIENLOVE tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                          O yuzden Iphone4 kullanmak lazim ))

iPhone 4S'in telafuzunun farkinda misin peki Alen Admin? )

iPhone For Ass!

Sent from Tapatalk for Galaxy Note
                          www.haktankeskin.com

Yorum Yap

One X sahipleri Dropbox hesabi acarlarsa telefonlari uzerinden sahip olduklari depolama alani 5 GB yerine 25 GB oluyormus
                            www.haktankeskin.com

Yorum Yap

Aslı HAKTAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                              One X sahipleri Dropbox hesabi acarlarsa telefonlari uzerinden sahip olduklari depolama alani 5 GB yerine 25 GB oluyormus
                              nası oluyomus
                              IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                              X