Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

2013 MINI Cooper S Spy Video (iyi seyirler)

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

2013 MINI Cooper S Spy Video (iyi seyirler)

VİDEO:
    http://www.motorauthority.com/news/1...er-s-spy-video
    FOTOGRAFLAR:

http://www.motorauthority.com/pictur...ry-1#100391157
    Evet yorumları alalım .
    sigpic

bi typeR değil

dışı r56'yı tutmaz gibi spy fotolarda, ama içi güzel olmuş..
    1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
    2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
    4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
    5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

anten degismis..

www.haktankeskin.com

Yorum Yap

saka bi yana gorebildiklerim;

Disinda: arka camdan sonraki bagaj cikintisi daha fazla gibi. Uzaktan ve hicbir bodykit'i olmadigi icin fotograftan baska birsey soylemek yanlis olur. Ben her zaman MINI'yi tamamlayan en onemli seylerden birisinin Scoop oldugunu soylemisimdir. Burda da ayni durum var. Ondeki o hava girisi olmadigi surece haz etmiycem ne yazikki..

Icinde: Direksiyonun degisecegini dusunuyorum. Ruhu olmayan bir 3 serisi direksiyonu.
        Ekran cok daha guzel olmus. Bazi dugmeler ekranin hemen altina yerlestirilmis. r56'da Visual Boost'un kontroloru stick seklinde dizayn edilmisti ve el freninin hemen onundeydi. Burda ya ekranin altina tasinmis yada yine vitesin onunde BMW'lerdeki gibi cevrilebilir dugme olarak tasarlanmis olabilir..
        Tekli CD calari goremedim ama torpido kisminda changer'i gorebilirsiniz. Changer oldugu icin mi tekli yok, yoksa teklisi de orda mi bulanacak bilmiyorum.
        Cift iklim klima ise kiz arkadasi/esi/annesiyle arabaya binenler icin en guzel sey sanirim Dugmeleri cok guzel olmus.
        Koltuklarin yanal ve ust bacak destegi arttirilmis. Tabi bu koltuklarimi kullanacaklar bilmiyorum.
        Bardaklik ve USB giris kisminda degisiklikler var ama ozellikle USB kisminin degisecegini dusunuyorum. Boyle cok basit durmus cunku..
        Cam, kapi kilidi gibi dugmeler ise Lamborghini tarzi olmus. Begendim..
        www.haktankeskin.com

Yorum Yap

Ben en çok klima kontrol dügmelerini begenmedim o bölüm bana audi veya mercedes gibi geldi. R56 serisinin Mini logosu tarzını bozmayacaklardı .
          sigpic

Yorum Yap

Ayhan, Cift iklim klima icin en mantiklisi bu olacaktir.. her iki tarafa da fan hizi ve derece ayari koysaydilar yer kalmazdi o sekilde..
            www.haktankeskin.com

Yorum Yap

Aslı HAKTAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
              Ayhan, Cift iklim klima icin en mantiklisi bu olacaktir.. her iki tarafa da fan hizi ve derece ayari koysaydilar yer kalmazdi o sekilde..
              Gerci oda dogru haktan.Ben alışmişim ama bunada alışırız
              sigpic

Yorum Yap

icini hiiiiic begenmedim umarim boyle olmaz. kasa degisikliginden oturu fiyatlar duser ndg r56sina kavusur. 40gun40gece kutlama yapariz :P

Sent from my iPad using Tapatalk HD
                sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

İci guzel olmus r53 un yerini bi tarafini yirtsa tutmaz ruh kendini lukse ve islevsellige birakior hepimizin sonu olur

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                  X