Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Dunyadaki bir MINI kulubu nasil bulunur :)

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Dunyadaki bir MINI kulubu nasil bulunur :)

MINI Club Turkiyeyi bulmak ve eventlerden haberdar olmak icin..

LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

ıslak pist muhtesem

Yorum Yap

varmı bunlara benzer bır organızasyon Tr de..?

Yorum Yap

Olacak insallah, İstanbul Park kişilerin de ucreti mukabili kullanımına acıldıgı zaman yaparız

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Aslı ALIENLOVE tarafından gönderilmiş Mesajı göster
          Olacak insallah, İstanbul Park kişilerin de ucreti mukabili kullanımına acıldıgı zaman yaparız
          Abi izmit pisti icin kimse girmiyor pahli diye Istnbaul park icin katilim 3% olur. Hadi hayirlisi
          RMW tuned.... is yours?

Yorum Yap

Kendim gidip tek araba olarak girebiliyor muyum İzmit pistine ki?

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Kendim gidip tek araba olarak girebiliyor muyum İzmit pistine ki?
              Tabi hayir ama Istanbul park tek basina odeyip ne kadar olacak 300 euro yada dolar altinda olmaz tahmin diyorum?

Benim burada demeye calistim bu tip orginizeler zor gibi ama tabi olur. Nedeni eskiden denedik 25 kisiden 400TL odemesi lazim izmit pisti icin ama olmadi.
              RMW tuned.... is yours?

Yorum Yap

Istanbul park yönetimi degisti ve gecen gazetede Nurburgring gibi isteyen kendi aracıyla gelip girebilecek sekilde bir duzenleme yapacagız dediler, fiyat politikasını bilemem sonucta biz 25 araba pist kiralarsak tabii ki 400 tl adam başı olur ama adamlar pisti gun boyunca 100 lerce arabaya actıkları zaman o fiyat 100 tl ye duser. Bence olamayacak birsey degil ve bir zorlugu da yok sonucta boş gün gecireceklerine devamlı bir sirkulasyon olacak ve millet caddede gazlayacagına gidecek orada zaman yapacak. Yani benim bahsettigim seyin İzmit pistinin su anki kullanım şekliyle alakası yok.

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Istanbul park yönetimi degisti ve gecen gazetede Nurburgring gibi isteyen kendi aracıyla gelip girebilecek sekilde bir duzenleme yapacagız dediler, fiyat politikasını bilemem sonucta biz 25 araba pist kiralarsak tabii ki 400 tl adam başı olur ama adamlar pisti gun boyunca 100 lerce arabaya actıkları zaman o fiyat 100 tl ye duser. Bence olamayacak birsey degil ve bir zorlugu da yok sonucta boş gün gecireceklerine devamlı bir sirkulasyon olacak ve millet caddede gazlayacagına gidecek orada zaman yapacak. Yani benim bahsettigim seyin İzmit pistinin su anki kullanım şekliyle alakası yok.
                  Tabi dediniz gibi olursa 100TL yada 150TL super olur herkez girer istedigi arabayla tuplu arabalar bile girer. Ben zamaninda Istanbul park icin girmek istedim ozaman cogu Porsche ve boyle tip arabalar vardi bana 400 euromu dolarmi ne istedi bende saol istemem dedim
                  RMW tuned.... is yours?

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                  X