Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

MINI Temalı Hotel Odası

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

MINI Temalı Hotel Odası

MINI hayatımızın her alanında muhakkak kendine yer buluyor. Almanya 'nın Bremen ya da Hamburg taraflarına yolunuz düştüğünde ya da o bölgeye bir seyahatiniz olduğunda bence Oldenburg kentinde bir gece konaklamayı isteyeceğiniz bir hotel olacak.

Hotel-Sprenz her ne kadar çok lüks ve popüler olmasa da, MINI hayranları için çok güzel bir oda seçeneği sunuyor. Tek veya çift kişilik rezerve edilebilen bu odalarda bizi eski efsanevi MINI karşılıyor. Odanın çeşitli bölümlerine ve eşyalara da yer yer MINI teması uygulanmış.

Fiyatlar ise kendi klasmanındaki bir otel için çok az miktarda yukarıda. Elbette ki sezonlara ve rezervasyon tarihine göre değişiyordur. Ama en azından 1 gece için böyle MINI temalı bir odada kalmak keyifli olacaktır.

Guzel odalar fatih ellerine saglik siyah minili oda bana uyar .Bir ara eski forumda eski mini den kalip aldirip magzalara dekor amacli kurulum yapan arkadas vardi guzel calismalar valla ne diyeyim harika ....
    sigpic

Yorum Yap

hahaha çok iyi yaa güzel paylaşım eline sağlık..

Yorum Yap

cok ii ya teşekkürler güzelmiş.

Yorum Yap

Çok güzel düşünmüşler
          IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

Gorkem bana boyle bisi ayarla. Hadi bu olmassa 'dungeon' tarzi bisi de olabilir....

Wishfantazidesiniryokman

Yorum Yap

Gecelik 89 Eur olan sezon fiyatı beni biraz korkuttu. Bu MINI temalı oda rölantide çok yakıyor anlaşılan.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
              X