Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Mini JCW'larda motorlari yeniledi ve otomatik sanziman sunuyor..

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Mini JCW'larda motorlari yeniledi ve otomatik sanziman sunuyor..

http://www.autoblog.com/2012/05/21/m...ohn-cooper-wo/

Basitce:

Degisiklikler:
    - Yeni daha guclu pistonlar
    - Yeni ve daha guclu head
    - Daha hafif camler
    - Sodyum doldurulmus egzos valflari
    - 208 bg, 192lbft tork
    - 6 ileri paddle shift otomatik sanziman

Guc olarak bisey kaybetmemis ama tork cok dusmus tuning kit de zaten bu torklar vaad ediliyordu .Yuksek kmlerdeki r56 s lerde vafler cok can yakmis ki iylestirmeler yapilmis hayirlisi olsun torkdan anladigim kadari ile tork konvertorlu sistemle yola devam demisler .D.clucht falan yok .hayirlisi olsun bakalim
    sigpic

Yorum Yap

İyidir iyidir )

Yorum Yap

Aslı AYHAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
        Guc olarak bisey kaybetmemis ama tork cok dusmus tuning kit de zaten bu torklar vaad ediliyordu .
        Tork cok dusmus derken anlamadim. Pound-foot'u Newton'a cevirdiginde 280 nM cikiyor. Yani bir degisiklik yok.

Sent from Tapatalk for Galaxy Note
        www.haktankeskin.com

Yorum Yap

Sry pound-foot olduguna dikkat etmemisim .
          sigpic

Yorum Yap

Acikcasi bu okudugumuz motor ozelliklerini cok onemli bulmuyorum cunku cikaracaklari yeni modellerin alt yapisini olusturdugunu dusunuyorum. Yani 211 hp'lik bir hardtop JCW'de bu motoru kullanacagiz demek yerine, (ornegin) 240 hplik GP 2 modelinin sinyallerini veriyor daha cok.

Countryman JCW gercekten 6,6'da cikiyorsa 100 km hiza, ileride cikacak hardtop JCW 6 saniyelere cekilecektir.

Hatirliyorumda bir zamanlar 8 saniyenin altina inebilmek icin 330ci falan almak gerekiyordu O zamanlarda da 1,6 lt hacimli arabalarin cogunlugu 10,5 sn ve uzerinde 100 km'ye ulasiyordu.
            www.haktankeskin.com

Yorum Yap

Sonucta Kötü bişi Olmayacak gibi heee

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
              X