Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Countryman D

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Countryman D

Merhabalar 2012 model cauntryman D modeli ile araniza yeni katildim oncelikle tum forum uyelerine selamlar.BirkC sorum olucak aracin ses sistemi cok kotu ozellikle arka speaker lar yok gibi istanbulda ses sistemi icin tavsiye edebileceginiz biyer varmi ve ortalama bi sistem kac tl ye mal olur.Ayni zamanda hangi markayi onerirsiniz.
    Ayrica sag sol sinyal ve arka plaka cevresine nikalajli kapak takmak istiyorum nerden tedarik edebilirim istanbulda..
    cok tesekkur ederim .

Aramıza hoşgeldiniz,keyifli forumlar.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
    2012 R56 Mini Cooper S

instagram \ drcapaburro

http://i.hizliresim.com/01rvlW.png

Yorum Yap

Aslı alfanso quiet tarafından gönderilmiş Mesajı göster
      Merhabalar 2012 model cauntryman D modeli ile araniza yeni katildim oncelikle tum forum uyelerine selamlar.BirkC sorum olucak aracin ses sistemi cok kotu ozellikle arka speaker lar yok gibi istanbulda ses sistemi icin tavsiye edebileceginiz biyer varmi ve ortalama bi sistem kac tl ye mal olur.Ayni zamanda hangi markayi onerirsiniz.
      Ayrica sag sol sinyal ve arka plaka cevresine nikalajli kapak takmak istiyorum nerden tedarik edebilirim istanbulda..
      cok tesekkur ederim .
      Selamlar, nikelajlari kaplama konusunda maslak sanayide protac ve carbon dizayn'a gidebilirsiniz. Ses sistemi hakkinda yetersiz olduguna katiliyorum, tecrubeleri olan arkadaslar konuyu gorunce yazicaklardir
      doayen!

1) 34 DOA 29 - R56 Midnight Black JCW '12
      2) 34 DOA 29 - R56 Thunder Gray GP2 '13
      3) DOAYENS - R56 Midnight Black Cooper S '13
      4) 7KVC909 - R53 Astro Black Cooper S '06
      5) 34 DOA 06 - R59 Midnight Black Cooper S Roadster '13
      6) 34 UT 5348 - R53 Thunder Blue GP '06
      7) 34 DOA 06 - R53 Cosmos Black Cooper S '05
      8) 34 DOA 90 - R59 White Silver JCW Roadster '14

Yorum Yap

Merhaba ailemize hosgeldiniz keyifli forumlar.

Sent from my iPhone using Tapatalk
        sigpic

Yorum Yap

Hoş geldiniz keyifli forumlar.

Yorum Yap

Hoşgeldiniz, iyi forumlar.

Yorum Yap

baska fikri olan yokmu acaba ,ayrıca kol dayamada arıyorum tesekkurler

Yorum Yap

Hoş geldiniz

Yorum Yap

Aslı alfanso quiet tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                  baska fikri olan yokmu acaba ,ayrıca kol dayamada arıyorum tesekkurler
                  Hosgeldiniz, uyelerimizin oncelikle yapmasi gerekn uyeler kisminda kendilerini tanitmak ve garaj kisminda da araclarini tanitmaktir, heyecaninizi takdir ediyoruz ancak sirayla giderseniz arkadaslarimiz da hem sizi tanir hem de bilgilerini sizinle paylasirlar, yakin zamanda bir iftar yemegimiz olacak katilirsaniz hem kaynasmis olur hem de sorulariniza cevaplar da bulablirsiniz. Ayrica diger konulari gozden gecirirseniz zaten bu konunun konusulmus oldugunu da goreceksiniz.
                  LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                  X