Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Rötuş boyası

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı soundcLash tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Tamam Orcun eğer bulamazsam senin boyayı kullanırız ama onu teslim edecek ustayı bulmamız lazim (:

Sent via Tapatalk
    5 Black.
    usta = ben
    gel bakarız

Yorum Yap

Orcun gelde kahvaltı yapalım yaw
      1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
      2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
      4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
      5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

Araclarimizin orjinal kutulu boyalari genunie minide satilmaktadir kodunuzu isaretliyorsunuz gonderiyorler tum renkler var dogru rengi isaretlediginiz surece guvenililr ve saglamdir arkadaslar.
        sigpic

Yorum Yap

Aslı AYHAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
          Araclarimizin orjinal kutulu boyalari genunie minide satilmaktadir kodunuzu isaretliyorsunuz gonderiyorler tum renkler var dogru rengi isaretlediginiz surece guvenililr ve saglamdir arkadaslar.
          Peki 'yillandirma' nasil oluyor Ayhan?

Wish

Yorum Yap

Aslı WISHMAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
            Peki 'yillandirma' nasil oluyor Ayhan?

Wish
            Abi avuc ici kadar boyada veya farkli islemlerde kendi boyacinizi tercih edin ama degil ufak tas izleri cit cit gelenlerde anlasilmaz kaldirir .Kutu olarak yazmisim ama stick yapistiricilar var ya abi kagit kullanimlarina uygun onlar kadar .Kutuyu yanlis yazmisim ben .
            sigpic

Yorum Yap

Abi avuc ici kadar boyada veya farkli islemlerde kendi boyacinizi tercih edin ama degil ufak tas izleri cit cit gelenlerde anlasilmaz kaldirir .Kutu olarak yazmisim ama stick yapistiricilar var ya abi kagit kullanimlarina uygun onlar kadar .Kutuyu yanlis yazmisim ben .
              Bildigimden degil, bilmedigimden yaziyorum. Bende Giovanni'nin kaliperleri boyanirken ogrendim 'yillandirma' islemini... Ufak yerlerde buna gerek yok haklisin, ama senin MINI gibi degilde bizim ,MINI'ler gibi 'yasli' olanlarda 'local' boyalar buyuk sikinti. O yuzden yazdim, bilmeyenlere bilgi babinda.... :-)

Yorum Yap

Aslı WISHMAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                Bildigimden degil, bilmedigimden yaziyorum. Bende Giovanni'nin kaliperleri boyanirken ogrendim 'yillandirma' islemini... Ufak yerlerde buna gerek yok haklisin, ama senin MINI gibi degilde bizim ,MINI'ler gibi 'yasli' olanlarda 'local' boyalar buyuk sikinti. O yuzden yazdim, bilmeyenlere bilgi babinda.... :-)
                Cok dogru yazmisin abi eyvallah yasli araclarda boyaci huneri devreye giriyor ustalik orada benim boya islerimi maslak temelliye yaptiriyorum sanada tavsiye ederim. Seve seve ilgilenirim ..Aklinda olsun.
                sigpic

Yorum Yap

Cok dogru yazmisin abi eyvallah yasli araclarda boyaci huneri devreye giriyor ustalik orada benim boya islerimi maslak temelliye yaptiriyorum sanada tavsiye ederim. Seve seve ilgilenirim ..Aklinda olsun.
                  Temelli iyidir laz picasso Aziz iyidir birde hiç birşey boyatmadık ama cumhur dikici var boyatanlar memnun

Yorum Yap

Aslı Kekuti tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                    Orcun gelde kahvaltı yapalım yaw
                    yapalım valla çokta güzel olur

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                    X