Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Renntech ecu upgrade mini countryman icin

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Renntech ecu upgrade mini countryman icin

http://www.renntechmercedes.com/www/node/723

Bu firmanın dedigine göre Mark2 yazılım yuklendigi zaman tune edilmis yazılım sadece Sport tusuna basıldıgı zaman calısıyormus diger hallerde normal ekonomisine devam ediyormus. Bunu Turkiyede yapan var mı biliyor musunuz? gerci fiyatı da 945 Amerikan doları
    LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Bu nedir abi 40hp mi ekliyor??

N18B16 Turbo S'lerde ki standart turbo mu peki?

Yorum Yap

Evet aynen oyle standart turbo ama takildigim nokta sporta basinca yazilim devreye giriyor ki benim istedigim de bu.

Sent from Cobanogullari mobile system )

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

peki sport moda gecer gibi zirt diye yazilim degistirip gazlayip 2dk sonra normal moda gecince motor bu duruma bukadar kolay alisabilirmi?

Yorum Yap

Aslı kaganaydin tarafından gönderilmiş Mesajı göster
          peki sport moda gecer gibi zirt diye yazilim degistirip gazlayip 2dk sonra normal moda gecince motor bu duruma bukadar kolay alisabilirmi?
          ALışmayıp ne yapacak Psikolog tutarız zamanla alışır bence hic birsey olmaz sonucta mekanik birsey.

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Ben suan bu sekilde kullaniyorum
            1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
            2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
            4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
            5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

tamaaaaam seninde artık miladın dolmuş.
              Zamanla başlarsın diğerlerinede

Bunu evet yapan var Türkiyede.Ben yazılım yapmadan önce araştırmıştım bulmuştum ama aradan 1 yıldan fazla geçti unuttum kimdi nerdeydi.Maslak sanayide olduğunu hatırlıyorum.Bulunması zor değildir.
              sigpic

Yorum Yap

Maslak'ta yapan var yazilimi sport moddeyken yapiliyor sport devredeyken otomatikmen yazilimda devrede oluyor kisaca mantiği bu

Yorum Yap

Bunu yapan DR. Ecu Özgün çok uzağa gitmeye gerek yok kekuti* panpam bu şekilde gazlıyo

Gerikalan herşey için mastercard

Yorum Yap

Aren bana o şekilde yapamadıklarını söylemişlerdi emin misin??

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

sizin araçlara daha gelmedi diye hatırlıyorum ama geldiği zaman bu şekilde olucak abi ayrıca sizin arabaya geldi diye biliyorum R0 yaptılar

Yorum Yap

kekuti ile benimki aynı zaten n18

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

tamam geldi dedim ya işte senle gittiğimizde daha araban çok yeniydi artık eski yaptırabliriz

Yorum Yap

CM lere yazılım yapıyorlar ben çok evvel sorduğumda söylemişlerdi. Tabi senin istediğin türde yazılım mı bilemem.
                            sigpic

Yorum Yap

Yani konu hortlamis ama su sport olayina aciklik getirmek gerekli biraz

Ecufast isteyerek mi yapti yolsa herkese bu sekildemi yapiyorlar bilmiyorum, ancak sport moduna alip gazladigimda afr 11.2 civarindayken.. Kapattigimda ise 10.7 10.8 civarinda yuruyorum. R56 lci yazilimi beyin sokulerek yapildigindan, zannediyorum sport mode uzerinden ayar yapiliyor. Ecufast Alper abiyle konusup su olaya netlik kazandirmak gerek
                              1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
                              2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
                              4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
                              5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                              X