Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

R60 aux verimli çalışmıyor

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

R60 aux verimli çalışmıyor

Merhabalar aracımın aux çıkışı düzgün çalışmamaya başladı Bluetooth cihazı ile telefondan dinlediğim müziği cihazin kablosu ile aux a bağlıyorum. Tam 3.5mm jack tam oturduğunda ses kesiliyor sağa sola oynattigimda cızırtı oluyor bazı hoparlörler den ses gelmiyor. Ankara'da bunu çözebilecek bi elektronik ci tanıyor musunuz? İyi günler dilerim.

Merhaba Kazımkarabekir caddesi uzerinde sutcuoglu işhaninin arkasında oto müzik sistemleri elektirigi ile ilgilenen yıldız elektronik var aux u söküp yerine yeni bi aux taktık seste gitme bozulma cızırtı kalmadı.

Yorum Yap

tesisatçıya götürmeden önce başka kabloyla da denemenizi öneririm.
      www.haktankeskin.com

Yorum Yap

Merhaba aux değişti ama baglantida hata var pandizota 2 oval hoparlör koyduk onlara giden sesde sanatçı sesi çok bozuktu akustik ses gibi geliyordu yeni takılan aux kablosuna baktirmadan arabaya Pioneer amfi aldim ve iki hoparlörü amfiye bağladık aux da ses yine bozuk ama usb den gelen ses baya iyi oldu cuma günü aux kablolarına bakticam mono bağlanmış olabilir diyen arkadaşlarım var bu arada 2 tane aux kablom var ikisi ile de denedik

Yorum Yap

Tekrardan merhaba Ankara'da şimşek oto yasin bey varmış istanbul Aktepe sound'un yonlendirmesi ile gittim komple ses sistemi yapıldı arabaya ayrıca pandizottaki oval hoparlöre aux dan ses gitmeme sorununu da çözdüler güzel de bi ses sistemimiz oldu tabi zamanında tanisamadigimiz için aldığımız sony ve jbl hoparlörler amfiye gitmediği icin elimizde kaldi boşuna fazla masraf yapmiş olduk ☺ï¸

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
          X