Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Cm s all4 tavsiye - değerli görüşlerinize ihtiyacim var

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Cm s all4 tavsiye - değerli görüşlerinize ihtiyacim var

Değerli arkadaşlar, yeni bir üye olarak öncelikle aktif bir forum üyesi olma niyetindeyim. Eski bir Mini kullanıcısıyım. Uzun yıllar Mini'den uzak kaldım. Genel anlamda otomobil bilgisi vasatın üstünde olan biriyim. Şu an pazarlık aşamasına geldiğim iki model var. 2012 Cooper S Countryman ALL4 ve yine Cooper S Countryman (2x4).
    Malumunuz piyasada blien de bilmeyen de arabalar hakkında yorum yapıyor. Ben işi bilene sormak istiyorum.

Gönlüm Cooper S ALL4'dan yana. Yakıt konusunda büyük uçurum olmadığını biliyorum bu nedenle sorun değil. Genelde ve özelde ALL4 tercih edersem beni üzecek kronik hususlar var mıdır? Alırken özellikle kontrol ettirmem gereken noktalar var mıdır? Genel olarak bilgilendirirseniz çok sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim.

R60 S’ini yeni satmış biri olarak S olanı almanızı tavsiye ederim. O arabaya güç yakışıyor. Ek olarak da benzin tüketimi de öyle çılgın fark etmiyor. Her iki araç için de disk ve balata kontrollerini yaptırmanızı tavsiye ederim, ciddi para tutuyor çünkü.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Çok teşekkür ederim değerli cevap için.

Yorum Yap

All4 S almanızı tavsiye ederim. Oldukça keyifli bir araç
        34 NAD 99 '06 JCW
        34 AR 3221 '11 JCW
        34 EK 391 '09 MCS

Yorum Yap

Çok teşekkür ederim. Beğendiğim bir araç vardı kaçırdım. Ekranlı model denk getirmeye çalışıyorum.

Yorum Yap

uzun sure All4 S kullanmis biri olarak biraz daha guclendirilmis hali benimki 211 beygir dynoda vermisti cok zevkli oluyor kesinlikle tavsiye ederim, ikinci elde eger mumkunse yuksek basinc benzin pompasi yag seviye musurunde kacak ve termostata baktirmanizi tavsiye ederim. Mumkunse bu ucu degismis araclar daha sorunsuz olacaktir, 4 ceker sistemi cok saglam kirmaniza pek imkan yok zaten.
            LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
            X