Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

SHELL V-POWER NİTRO+ motorda vuruntulu çalışma

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

SHELL V-POWER NİTRO+ benzin aldım araç vuruntulu çalışmaya başladı,bir zararı olurmu bu benzinin?daha önce tecrübe eden kimse varmı?

benzin iyi bir benzin de nereden aldınız ?
    Arasıra yapabilir böyle sıkıntılar, gazlamayın veya oktan arttırıcı ekleyin.

Bende arabama Shell veya Opetten alıyordum hep.. Ama belli yerlerden;
    Örnek ; Shell ise Maslak
    Opet ise Kızıltoprak veya mehmetcik vakfı maslak
    BP ise Kızıltoprak veya maslak güzergahlarından
    1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
    2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
    4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
    5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

Aslı Kekuti tarafından gönderilmiş Mesajı göster

Örnek ; Shell ise Maslak
      Aynen katılıyorum ben sürekli 97 oktan alırım v-power nitro bir sıkıntı gözlemlemedim aldığınız istasyonla ilgili sıkıntı olabilir . Mümkün olduğunca bayi değilde benzin istasyonunun kendi işletmesinden alırsanız sağlıklı olacaktır. Yeraltı tanklarında zamanla kurum, tortu gibi kalıntılar birikebiliyor. Bu artıklar motorunuzda ve diğer teknik ekipmanlarda sorunlar oluşmasına neden olabiliyor bu şekilde sürer gider korkulcak bir durum yok istasyonu değiştirdiğinizde sıkıntı gececektir. mesala Anadolu yakası E-5 deki maltepedeki shell benzine su karıştırdığı için kapatılmıştı çamlıca gişelerinin orada ümranıye sapağındanki shellde de pompada hava bastığı için kapatıldı bunlar hep şahıs işletmesi ile beraber bayi idi ondan kendi işletmelerinden almanız sağlıklı olacaktır
      - 34 KS 1309 2014 cooper S
      - 34 TM 8031 2006 GP
      - 34 BKS 90 2009 JCW- (DEV20) Project 400+
      - 34 NOS 33 2003 Cooper S

Yorum Yap

Aslı Madforester tarafından gönderilmiş Mesajı göster
        Aynen katılıyorum ben sürekli 97 oktan alırım v-power nitro bir sıkıntı gözlemlemedim aldığınız istasyonla ilgili sıkıntı olabilir . Mümkün olduğunca bayi değilde benzin istasyonunun kendi işletmesinden alırsanız sağlıklı olacaktır. Yeraltı tanklarında zamanla kurum, tortu gibi kalıntılar birikebiliyor. Bu artıklar motorunuzda ve diğer teknik ekipmanlarda sorunlar oluşmasına neden olabiliyor bu şekilde sürer gider korkulcak bir durum yok istasyonu değiştirdiğinizde sıkıntı gececektir. mesala Anadolu yakası E-5 deki maltepedeki shell benzine su karıştırdığı için kapatılmıştı çamlıca gişelerinin orada ümranıye sapağındanki shellde de pompada hava bastığı için kapatıldı bunlar hep şahıs işletmesi ile beraber bayi idi ondan kendi işletmelerinden almanız sağlıklı olacaktır
        Eger benzinin kotu oldugundan supheleniyorsaniz shelle durumu bildirin numune alirlar istasyondan. Kotu benzin rolantiden cok dip gazda daha cok kendini belli eder. Benzine hava basamazsiniz oyle birseyin mumkunati maalesef yok. Su da karismaz. Depoda beklerken bi sikinti olmustur ya da baska bisey karistirmislardir. Ethanol icerikli yakitin maksimum bekleyecegi sure 6 ay civaridir, ethanol nemi ceker. Boyle bir durumda hemen shelle durumu bildirin ve numunede ne var ne yok cikar, eger artniyetli birsey varsa istasyona geregini yaparlar.

Yorum Yap

Bayiyle alakalı bir sıkıntı olması mutemel bencede durumu bildirmeniz iyi olur

Yorum Yap

Örnek ; Shell ise Maslak
            Kekuti Opet'te katkılı benzin Yok diye biliyorum gene de yazılımlı araçlar icin alıyormusun nitro Plus in yerine ?

Yorum Yap

Aslı cemeskiyurt tarafından gönderilmiş Mesajı göster
              Kekuti Opet'te katkılı benzin Yok diye biliyorum gene de yazılımlı araçlar icin alıyormusun nitro Plus in yerine ?
              Yok zaten katkısız kullandım. Kendim koydum katkımı

VP Racing
              1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
              2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
              4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
              5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

Yok zaten katkısız kullandım. Kendim koydum katkımı

VP Racing
                Hani sunu sordum hacı abi genelde biz maraba takımı nitro+ alıyoruz Ya dışarıdan katkısız Opet'te de bunun muadili Yok ya etkilerim cok arabayı [emoji23]

Yorum Yap

Normal benzine alışmış bu alet sanırım,katkılı ürünler gelmiyor.Benzin bitene kadar kullanıp her zaman aldığım yerden alıp farkı göreceğim.Benzini Erenköy shell den aniden kırmızı noktayı görünce korkup aldım.

Yorum Yap

Aslı DODOGAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                    Normal benzine alışmış bu alet sanırım,katkılı ürünler gelmiyor.Benzin bitene kadar kullanıp her zaman aldığım yerden alıp farkı göreceğim.Benzini Erenköy shell den aniden kırmızı noktayı görünce korkup aldım.
                    Erenköy shell minibüs yolundaki ise ben yıllardır oradan alıyorum ama böyle bir problem yaşamadım.
                    34 DC 0038 / COUNTRYMAN S AL4

Yorum Yap

Bende ordan alırım hep Erenköyden hatta bu video soru işaretini kaldıracaktır diye düşünüyorum

- 34 KS 1309 2014 cooper S
                      - 34 TM 8031 2006 GP
                      - 34 BKS 90 2009 JCW- (DEV20) Project 400+
                      - 34 NOS 33 2003 Cooper S

Yorum Yap

1.5 Turbo Benzinli motorda tavsiye edilir mi bu benzin?
                        www.haktankeskin.com

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                        X