Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

R60 JCW body kit?

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

R60 JCW body kit?

Merhaba..aslında yıllardır tutkulu olduğum ve çok sevdiğim mini ailesine yeni katıldım. aracı iyi biliyorum çünkü hep çevremde bu otomobili kullanan ve benimde uzun süre kullanma şansım olan bir otomobil. ismim mutlu..aslında ankarada yaşıyorum ama sporcu olduğum için bu sene istanbuldayım 33 yaşındayım ve ara ara yardımınıza başvurucam. şimdiden çok memnun oldum..

ufak ufak yapmaya başlicam aracımı daha sonra ufak ufak resimlerde paylaşırım..ilk öncelik olarak JCW body kit ile başlamak istiyorum internette biraz araştırdım ama bulamadım yani komple satan yok..ön lip bulabildim sadece. bana bu konuda yardımcı olursanız sevinirim. şimdiden teşekkürler

Çok zor bulması anca sıfır borsandan alırsınız

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum Yap

evet onu fark ettim..valla bu euro kuru ile de artık bize kaça gelir..bakalım belki çıkma bulurum yada parça parça alıcaz artık..teşekkürler

Yorum Yap

Merhaba, Valla ortalama boya dahil fiyatı ortalama 7.000₺ civarına geliyor.İkinci el bulmanızı tavsiye ederim ama o da çok zor. Biraz bekleyip nabiz yoklayın bence
        sigpic

Yorum Yap

teşekkür ederim..öyle yapıcam valla artık

Yorum Yap

cok guzel duruyor gercekten john cooper works body kit, cok degistiriyor araci. ancak bu kurda fiyatini sormaya bile korkuyorum bu tarz seylerin
            doayen!

1) 34 DOA 29 - R56 Midnight Black JCW '12
            2) 34 DOA 29 - R56 Thunder Gray GP2 '13
            3) DOAYENS - R56 Midnight Black Cooper S '13
            4) 7KVC909 - R53 Astro Black Cooper S '06
            5) 34 DOA 06 - R59 Midnight Black Cooper S Roadster '13
            6) 34 UT 5348 - R53 Thunder Blue GP '06
            7) 34 DOA 06 - R53 Cosmos Black Cooper S '05
            8) 34 DOA 90 - R59 White Silver JCW Roadster '14

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
            X