Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

cm hakkında

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

cm hakkında

herkese merhaba.. bugün 3. minim olan cooper S'imi sattım denizli yolları çok kötü sürekli kazı bu yüzdendir ki cm ye geçmek istiyorum .. sizce kötü yollarada performansı konforu nasıldır.. bu yollarda cooper S'in canı cıkıyordu değim yerindeyse buna göre karar vericem araç seçimimi .. birde r60 cm S all4lerin yakıt durumu nedir 2009 cooper S e göre yeni kasada azalma var mı acaba lütfen mini binen benzini hesaplamaz demeyiz zaten 5 yıldır minilerim benzinli kullanıyorum sadece merakımdan soruyorum
    \______
    /__|___\___
    [(O)_____(O)\

all4 r56dan biraz daha fazla yakar tahminimce, bozuk kosullarda da daha iyi performans verir ancak yine mini oldugu icin muthis bir konfor beklememek lazim
    doayen!

1) 34 DOA 29 - R56 Midnight Black JCW '12
    2) 34 DOA 29 - R56 Thunder Gray GP2 '13
    3) DOAYENS - R56 Midnight Black Cooper S '13
    4) 7KVC909 - R53 Astro Black Cooper S '06
    5) 34 DOA 06 - R59 Midnight Black Cooper S Roadster '13
    6) 34 UT 5348 - R53 Thunder Blue GP '06
    7) 34 DOA 06 - R53 Cosmos Black Cooper S '05
    8) 34 DOA 90 - R59 White Silver JCW Roadster '14

Yorum Yap

Aslı fearuq tarafından gönderilmiş Mesajı göster
      herkese merhaba.. bugün 3. minim olan cooper S'imi sattım denizli yolları çok kötü sürekli kazı bu yüzdendir ki cm ye geçmek istiyorum .. sizce kötü yollarada performansı konforu nasıldır.. bu yollarda cooper S'in canı cıkıyordu değim yerindeyse buna göre karar vericem araç seçimimi .. birde r60 cm S all4lerin yakıt durumu nedir 2009 cooper S e göre yeni kasada azalma var mı acaba lütfen mini binen benzini hesaplamaz demeyiz zaten 5 yıldır minilerim benzinli kullanıyorum sadece merakımdan soruyorum
      ALL 4 S ile S CM arasinda 1 litre oynuyor, 12 litre yakar ortalama sehir ici, sehir disi 47lt deposu bu arada 90 sabit ile yaklasik 600km gidebiliyor. Sehir ici 300kmyi pek gecmez. Bozuk yollarda r56dan pek de farki yok, ama ALL4 gercekten cok farkli bir araba viraji olsun sifirdan kalkisi olsun bir de benimki gibi biraz yuklu ise 221bg 300nm tork ile tadindan yenmiyor
      LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

abi cevap için teşekkürler ama gerçekten mini me acıdığım için kötü koşullardan dolayı konfor tercih ediyorum yoksa kalkışı felan şuanda gözüm görmüyor çünkü kalkacak yol yok remsen burada... benim için konfor bir nebze daha önemli benim için şuanda ha yollar yapılsın gidip yine cooper s alacağım orası kesin
        \______
        /__|___\___
        [(O)_____(O)\

Yorum Yap

Aslı DOA29 tarafından gönderilmiş Mesajı göster
          all4 r56dan biraz daha fazla yakar tahminimce, bozuk kosullarda da daha iyi performans verir ancak yine mini oldugu icin muthis bir konfor beklememek lazim
          teşekkürler doğa konfor olsa tadından yenmez walla
          \______
          /__|___\___
          [(O)_____(O)\

Yorum Yap

S ALL4 ,istanbulda şehir içi 11,5 ortalama ile geziyorum Runflat lastiklerden dolayı konfor kötü, bunlar haricinde keyifli
            34 DC 0038 / COUNTRYMAN S AL4

Yorum Yap

yakıtı geçtimde istanbulda bile konfor kötü deniliyor.. o yüzden cmyide beklemeye aldım en iyi si atv mi kullanıcam
              \______
              /__|___\___
              [(O)_____(O)\

Yorum Yap

hahaha soguk problem yaratmazsa en guzeli atv
                doayen!

1) 34 DOA 29 - R56 Midnight Black JCW '12
                2) 34 DOA 29 - R56 Thunder Gray GP2 '13
                3) DOAYENS - R56 Midnight Black Cooper S '13
                4) 7KVC909 - R53 Astro Black Cooper S '06
                5) 34 DOA 06 - R59 Midnight Black Cooper S Roadster '13
                6) 34 UT 5348 - R53 Thunder Blue GP '06
                7) 34 DOA 06 - R53 Cosmos Black Cooper S '05
                8) 34 DOA 90 - R59 White Silver JCW Roadster '14

Yorum Yap

Ben biri runflat digeri normal lastikli 2 farklı s all4 kullandım. Normal olan çok daha konforlu. Bozuk yol için normal lastik tercih etmenizi tavsiye ederim
                  1) 34 HK 5302 - ROYAL GREY '12 R60 Cooper S ALL4 SOLD
                  2) 34 BU 5370 - BLAZING RED'13 R60 Cooper S ALL4 SOLD

Yorum Yap

Aslı fearuq tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                    İlk CM sonra CM S All 4 kullanıcısıyım. İstanbul trafiğinde 11 ortalama ile kullanıyorum. Benim fikrim all 4 alınacaksa mutlaka s alınması şeklinde. Yakıt normalden en fazla 1 lt fark ediyor ama sürüş dinamiğinde dağlar kadar fark var.
                    En güzel versiyon CM DS All 4 ama o da TR'da yok.
                    Gruptan Alen CM All 4'unu satıyor bakmanı tavsiye ederim.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                    X