Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Sonradan Runflat lastik takma

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Sevgili minisever dostlar
    S All4 aracımda fabrika çıkışı normal lastikler var. Kış lastiği alacağım. Göktürk yolunda patlayabilecek bir lastikle uğraşmak istemediğimden kış lastiklerini runflat almak istiyorum. Fabrikadan normal lastikle çıkan bir araca runflat lastik takmak, aracın süspansiyonunu sertleştirmek dışında bir sorun yaratır mı?
    Bunu yapan başka bir üyemiz oldu mu?
    Sevgiler ve teşekkürler
    1) 34 HK 5302 - ROYAL GREY '12 R60 Cooper S ALL4 SOLD
    2) 34 BU 5370 - BLAZING RED'13 R60 Cooper S ALL4 SOLD

Patlamaya karsin kopuk yontemini kullanabilirsiniz. Sonradan rft lastik takmak problem olmayacaktir ama fark edilir bicimde rahatsizlastiracaktir araci.
    doayen!

1) 34 DOA 29 - R56 Midnight Black JCW '12
    2) 34 DOA 29 - R56 Thunder Gray GP2 '13
    3) DOAYENS - R56 Midnight Black Cooper S '13
    4) 7KVC909 - R53 Astro Black Cooper S '06
    5) 34 DOA 06 - R59 Midnight Black Cooper S Roadster '13
    6) 34 UT 5348 - R53 Thunder Blue GP '06
    7) 34 DOA 06 - R53 Cosmos Black Cooper S '05
    8) 34 DOA 90 - R59 White Silver JCW Roadster '14

Yorum Yap

Aman diyim runflat takma,arabanın konforunu komple değiştiriyor.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
      2012 R56 Mini Cooper S

instagram \ drcapaburro

http://i.hizliresim.com/01rvlW.png

Yorum Yap

Aslı DOA29 tarafından gönderilmiş Mesajı göster
        Patlamaya karsin kopuk yontemini kullanabilirsiniz. Sonradan rft lastik takmak problem olmayacaktir ama fark edilir bicimde rahatsizlastiracaktir araci.
        Kopuk kesin çözüm benim arabada ben 1 sene köpüklü lastikle gezdim

Sent from my iPhone using Tapatalk
        sigpic

Yorum Yap

Cevaplarınıza teşekkür ederim. Doğru anladığıma emin olmak için soruyorum. Benim araçta stepne olmadığından koltuğun altında tamir seti var. Sanırım köpük bu, değil mi?

Yorum Yap

Aslı tunc.aytunc tarafından gönderilmiş Mesajı göster
            Cevaplarınıza teşekkür ederim. Doğru anladığıma emin olmak için soruyorum. Benim araçta stepne olmadığından koltuğun altında tamir seti var. Sanırım köpük bu, değil mi?
            Yok yok kopuk o degil,kopuk sanayi sitelerindeki parcacilarda ve lastikcilerde satılıyor internette de var tabi 10-15 TL gibi bir tutarı olması lazım.Alin 1-2 adet bagajda dursun.

Sent from my iPhone using Tapatalk
            En son düzenleyen MeOnYa; 01-10-15, 10:32.
            sigpic

Yorum Yap

Ok. Çok teşekkürler.

Yorum Yap

Bir lastikci olarak kesin belirtmek istiyorum runflat lastik her nekadar sertte yapsa bence stepnesi olmayan bir aracta olmazsa olmazdir tamir kitleri ve spreyler ufak tefek patlaklarda ise yarar ama lastiginiz daha buyuk zarar gordugunde dusuk hizlarda olsa sizi yola devam ettirir bilginiz olsun bende hem tamir kitleri hemde sprey mevcut fakat arabama sadece komprasoru koydum cunku sibobunuzda sensor var ise ona zarar verme ihtimali yuksek oluyor kesin zarar verir demiyorum ama verme ihtimali yuksek oluyor

SM-G925F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum Yap

RFT pirelli kış lastiği kullanıyorum aralık - mart ayları arasında normalde kımse memnun değil ama ben çok memnunum konfordan (R53).
                  IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

Zaten 17 jantta aynı ölçüde runflat kış lastiğinde pirelli neredeyse tek seçenek sanırım.

Yorum Yap

Aslı tunc.aytunc tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                      Zaten 17 jantta aynı ölçüde runflat kış lastiğinde pirelli neredeyse tek seçenek sanırım.
                      CM için başka marka lastik alan arkadaşım vardı onunla bi konuşayım bakalım memnun olduğunu duymuştum ondan paylaşırım sizede
                      IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

Benim arac ta 205/55/17 ben 17 sirf lastik fiyatina 16 jant lastik yani 205/60/16 runflat kis lastigi yapicam kendi aracima daha makul ve mantikli bi degerlendirin derim 205/55/17 runflat kis lastigi fiyatina jant+runflat lastik bence daha mantikli

Yorum Yap

Bu arada benim aracim paceman ama CM de var ayni sistemi onada uygulayacagim hem orjinal jantlarimi kisin kullanmamis olacagim

Yorum Yap

bizde kampanya var kislik jant lastik seti almayi dusunenler icin pm den bilgi verebilirim.

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
                            sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

Aslı bkr tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                              Bir lastikci olarak kesin belirtmek istiyorum runflat lastik her nekadar sertte yapsa bence stepnesi olmayan bir aracta olmazsa olmazdir tamir kitleri ve spreyler ufak tefek patlaklarda ise yarar ama lastiginiz daha buyuk zarar gordugunde dusuk hizlarda olsa sizi yola devam ettirir bilginiz olsun bende hem tamir kitleri hemde sprey mevcut fakat arabama sadece komprasoru koydum cunku sibobunuzda sensor var ise ona zarar verme ihtimali yuksek oluyor kesin zarar verir demiyorum ama verme ihtimali yuksek oluyor

Tabi şöyle bir ihtimalde var örneğin çivi girmiştir tamir kiti çözer işinizi ama lastik yarılırsa ona yapacak birşey yok bekir doğru söylüyor.Arabayı sırtlar götürürsünüz artık
                              sigpic

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                              X