Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Goodyear Runflat vs Michelin primacy3

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Goodyear Runflat vs Michelin primacy3

Ön iki lastigim aniden balon yaptigindan henuz 14k kmdeki lastiklerimden biraz erken ayrilacagim almisken runflat almayayim diyorum siz ne dersiniz?
    Lastiklerim goodyear run on flat ben michelin primacy3 almayi dusunuyorum. Sizce iyi midir? Kullanan oldu mu aramizda?

Sent from Cobanogullari mobile system )
    LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Kocaman MINI'n var, all iste bir normal lastik, ustune koy bagajina ince stepne... Keyfini cikart sonra...
    Primacy3'de gonlun varsa durma, Adel'i de run flat alip sarsma, zaten sport suspansiyon var daha ne istiyon?

Bu cevap yeterli mi? Magazine Mod kivaminda oldu ama idare et artikin...
    P.S: Bir an kendimi berberimde POSTA gazetesinin o komik sorulara yorumlar kisminda gibi hissettim! neydi o beyaz uzun sacli genclik danismaninin adi?

Wishman

Yorum Yap

Aslı WISHMAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
      Kocaman MINI'n var, all iste bir normal lastik, ustune koy bagajina ince stepne... Keyfini cikart sonra...
      Primacy3'de gonlun varsa durma, Adel'i de run flat alip sarsma, zaten sport suspansiyon var daha ne istiyon?

Bu cevap yeterli mi? Magazine Mod kivaminda oldu ama idare et artikin...
      P.S: Bir an kendimi berberimde POSTA gazetesinin o komik sorulara yorumlar kisminda gibi hissettim! neydi o beyaz uzun sacli genclik danismaninin adi?

Wishman
      Aslinda tam olarak dusundugum bunlar tabii ki bir de 2 lastik fiyatina 4 tane yolu gayet iyi tutan lastik almak da var sonucta iki tane spray sakladin mi arabada stepneye de gerek yok en kotu zaten kasko gelir halleder. Peki Michelin primacy 3 kullanan oldu mu aramizda ?
      LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
      X