Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

sis farı çalışma yardım

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

sis farı çalışma yardım

herkese slm forumun ve mini ailesinin yeni üyesiyim. Almış olduğum countryman s all4 aracımın bilmediğim özellikleri hakkında yardımınıza ihtiyacım var.ilk sorum sis farı led ışıkları kumandadan kapı açıldığında yanması gerekiyor diye biliyorum fakat bir türlü açamadım,arabadan indiğimde ise kapıları kilitledikten sonra belli bir süre yanmaya devam etmesi gerekli.bilgisi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum şimdiden herkese teşekkürler.

Soldaki sinyal çubuğunun başındaki noktaya basarak ayarlara girmen gerekiyor. Oradan ışıklandırma ayarını yapabilirsin. Ayrıca kullanıcı kılavuzunda da anlatılıyor oradan da bakabilirsin.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Aslı ersenkaya tarafından gönderilmiş Mesajı göster
      herkese slm forumun ve mini ailesinin yeni üyesiyim. Almış olduğum countryman s all4 aracımın bilmediğim özellikleri hakkında yardımınıza ihtiyacım var.ilk sorum sis farı led ışıkları kumandadan kapı açıldığında yanması gerekiyor diye biliyorum fakat bir türlü açamadım,arabadan indiğimde ise kapıları kilitledikten sonra belli bir süre yanmaya devam etmesi gerekli.bilgisi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum şimdiden herkese teşekkürler.
      Merhaba,
      forum kurallari geregi Uyelerimiz kisminda kendinizi, Garaj kisminda da arabanizi tanitirsaniz sevinirim.
      Sorunuzun cevabi ise ONE'in da dedigi gibi yol bilgisayari menusundan ayarlaniyor.
      kazasiz belasiz kullanin
      www.haktankeskin.com

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
      X