Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

R53 isinmama problemi

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

R53 isinmama problemi

Selamlar araç 2003 S 10 km yol gitmeme rağmen ısınmıyor ve doğal olarak ısıtmıyor bu normal değil sanırım termostat değiştirsek çözülürmü bu konu antifirizi var içinde 10km gitmeme rağmen ilk çeyreği geçmiyor hararet ibresi normal diğer araçlarda 1km sonra ısınmış oluyor araba konu hakkındaki yardımlarınızı bekliyorum
    1-) Opel Corsa 2004 1.3CDTI
    2-) Mını Cooper S 2003 210hp

Yani hava gerçekten soğuk geç ısınma normal ama geç mi ısınıyor yoksa sabit bir sıcaklıkta kalıyor mu ?
    1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
    2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
    4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
    5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

Antifirizi yenimi koydunz

Yorum Yap

aracı alalı 2 ay filan oluyor güneşli ama soğuktu aldığımda aracı mesela uzun yoldan geliyordum o halde soğuk üflüyodu devirli kullanınca az bi ılık hava veriyor ama sabit gidince düşüyor ısı yüksek ihtimal termostat diye düşünüyorum evet dün yeni koydum antifirizi bu arada onunda etkisi olur mu

Yorum Yap

Hararet seviyesi olmasi gereken duzeye geliyor ama sicak hava gelmiyorsa kalorifer petegi tikanmis demektir. Cesitli makinalarla sistem temizligi yapan yerler var, bir arastirin isterseniz.

Sent from my iPhone using Tapatalk
          sigpic

Yorum Yap

O radyatör temizliğini yaptırdım hararet seviyesinde sıkıntı var sanırım termostat açık kalıyor hararet ortaya gelince sıcak geliyor lakin uzun bi süre sabit hızla gittiğin zaman hararet düşüyor geriye

Yorum Yap

sorununuz termostan gibi duruyor. hava sıcaklığı -1 derece iken 15 dk içerisinde r53 aracım ısıtmaya başlıyor.
              34 NAD 99 '06 JCW
              34 AR 3221 '11 JCW
              34 EK 391 '09 MCS

Yorum Yap

teşekkür ederim yorumlarınız için termostat değişimini yaptırıyım ben o halde

Yorum Yap

termostat değişimi yapıldı sorun çözüldü 1 km demeden hararet ortaya geliyor ve fevkalade sıcaklık veriyor

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                  X