Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Yağ Lambası Yakma Problemi

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Yağ Lambası Yakma Problemi

Merhabalar aracımı biraz sıkıştırınca yani 6000 7000 vites devirlerinde kırmızı yağ lambası yanıp sönüyor normal kullanımda yağ lambası hiç bir şekilde yanmıyor sadece sıkıştırınca yanıyor sorun ne olabilir böyle bir durum başına gelen varmıdır yardımlarınızı rica ederim.
    En son düzenleyen Kekuti; 20-11-15, 01:53.

Yag filtersiyle ilgili bi problem yasamistim ozaman yakmisti filtreyi bi kontrol ettirin

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Arac kac model? km nedir ?
      Herhangi bir modifiye var mı ?
      1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
      2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
      4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
      5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

Filtre degisimi yapıldı düzelmedi arac 2005 R53 102 binde motorda modifikasyon yok

Yorum Yap

Istanbuldaysaniz ayn oto ya gidin bi kontrol etsinler maslak oto sanayide 2.kisim 3.sokata

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Yağ pompasından olabilir
            IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

merhabalar , muhtemelen pompanız susuyor özellikle de üst devirlerde , pek hayra alamet değildir başınıza gelen , kompresyon ölçümü ve yağı süzmeniz gerek zaten araç kendini belli edecektir , üzerine daha fazla gidip içeride daha büyük tahribatlara neden olmayın

Yorum Yap

Tesekkurler cevaplar icin yakın zamanda cözıcez insallah müşür yada pompa diyo herkez insallah müşürdür pompa biraz maliyetli olur gibime geliyor

Yorum Yap

Aslı cannn1905 tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                  Tesekkurler cevaplar icin yakın zamanda cözıcez insallah müşür yada pompa diyo herkez insallah müşürdür pompa biraz maliyetli olur gibime geliyor
                  pompa maliyetinden çok verdiği tahribat önemli pompa sustukca içeride yağlama kesiliyor bu da kropaja neden oluyor yani pistonların yağsız çalışarak gömlekleri çizmesi , yatakların yağsız kalması , yani daha açık yatak sarması yatağın aşınmaktan dönmesi vs vs diye liste en kötüye doğru gider

Yorum Yap

Bir sefer E-5'te ilerlerken benimki de Kırmızı Motor ışığı yaktığı için benzinliğe çekip yol yardım çağırarak arabayı çektirdim. Servise gittiğinde yağı azaldığı için biraz yağ ekleyerek çözdüklerini söylediler.

Bir de tam olarak bilmediğim 40 EUR'luk bir parçada yağ sızıntısı olduğunu farketmişler, onu da garantiden sipariş ettiler fakat ben değişime götürene kadar garanti bittiği için değiştiremeyiz falan dediler. Daha sonra Borusan'a Twitter'dan yazdım ve hemen servis ile irtibata geçerek ücretsiz giderilmesi sağlandı.

Parça ucuz olmasına rağmen işçiliği yüksek olduğu için değiştirmek istememişlerdi.

Umarım basit bişeydir. Benimkisi 2012 R60 bu arada.
                    @erhantezakar

Yorum Yap

Aslı Erhan tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                      Bir sefer E-5'te ilerlerken benimki de Kırmızı Motor ışığı yaktığı için benzinliğe çekip yol yardım çağırarak arabayı çektirdim. Servise gittiğinde yağı azaldığı için biraz yağ ekleyerek çözdüklerini söylediler.

Bir de tam olarak bilmediğim 40 EUR'luk bir parçada yağ sızıntısı olduğunu farketmişler, onu da garantiden sipariş ettiler fakat ben değişime götürene kadar garanti bittiği için değiştiremeyiz falan dediler. Daha sonra Borusan'a Twitter'dan yazdım ve hemen servis ile irtibata geçerek ücretsiz giderilmesi sağlandı.

Parça ucuz olmasına rağmen işçiliği yüksek olduğu için değiştirmek istememişlerdi.

Umarım basit bişeydir. Benimkisi 2012 R60 bu arada.
                      garanti suresince olan ve siparis edilen parcayi, parca geldiginde garantisi gecti diye degistirmemek nasil birseydir ya.
                      doayen!

1) 34 DOA 29 - R56 Midnight Black JCW '12
                      2) 34 DOA 29 - R56 Thunder Gray GP2 '13
                      3) DOAYENS - R56 Midnight Black Cooper S '13
                      4) 7KVC909 - R53 Astro Black Cooper S '06
                      5) 34 DOA 06 - R59 Midnight Black Cooper S Roadster '13
                      6) 34 UT 5348 - R53 Thunder Blue GP '06
                      7) 34 DOA 06 - R53 Cosmos Black Cooper S '05
                      8) 34 DOA 90 - R59 White Silver JCW Roadster '14

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                      X