Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

90km/h - 145km/h arasi hizlanmalarda silkeleme

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

90km/h - 145km/h arasi hizlanmalarda silkeleme

Aracımı ilk aldığımda benzinde yaptı sanmıstım ama daha sonra değişik zamanlarda ama her zaman degil 90 la giderken hard hızlanmaya baslayınca bir anda silkelemeye baslayıp guc ve hız kaybediyordu, bir kac defa Borusana ziyaretler sonucu ve dünyada bir cok CM S kullanıcısı aynı problemi yasayınca bir software update geldi ve iyi ki de geldi hem problem çözüldü hem de resmen arabanın tepkileri değişti. Bu problemi olanlar servislerine gidip ucretsiz guncellemelerini yaptırabilirler.

Problem SIM NO: DME software needs update: SI MI2 02 11
    LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

alen bu silkeleme bendede yaptı çamlıca gişelerin çıkışında, acaba dedim benzinden mi bir sıkıntı oldu, şimdi senin yazdığını okuyunca kosifleri aradım, bir güncelleme yok falan dediler, yarın saat 3e randevu aldım bir bakacaklarmış makineye bağlayıp, söylemem gereken birşey varmı bu konuyla alakalı?

Yorum Yap

Behzatcım silkeleme konusu tamamen yazılımsal ve arıza kodu atmadıgından makineye baglayarak birsey göremezler, ben bu işin masterını yapmak zorunda kaldım Turkiyede ilk bunun farkına ben vardıgım için ve Nort American Motoringde bir sürü ülkede binlerce üye oldugundan ve ülkemizden daha cok MINI satıldıgından oradaki forumda 'stumble when acceleration ' konusunu komple basıp götürmüstüm, aracım 1 ay kadar orada kaldı ve BMW den delegeler gelip yazılımı degistirdiler, zaten P.U.M.A sisteminde bu sorun ve çözümü kayıtlı o yüzden Kosiflerin sana biz böyle birşey bilmiyoruz demesini anlayamadım acıkcası. Çözümün Borusan İstinyede Ayrıca arabaya ihtiyacın varsa ve bu MINI AG nin yüzünden olusmus bir sorun oldugundan arac istedigini de belirt sonucta garantiden yapacaklar ve önceden söylersen arac tahsis ediyorlar. Eskiden Musteri ilişkilerinde Yasemin hanım vardı ama simdi degismistir sanırım sen yinede sor.

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

alen bu uzun soluklu bir işlemmi? araç tahisis hakkında konuşmadım ben, cuma sabahtan randevu aldım ama araba yatacaksa orda ona göre konuşayım, ben sabahtan alırlar yazılım atıp çıkarım öğlene diye düşünmüştüm!

Yorum Yap

Aslı bbaydin tarafından gönderilmiş Mesajı göster
          alen bu uzun soluklu bir işlemmi? araç tahisis hakkında konuşmadım ben, cuma sabahtan randevu aldım ama araba yatacaksa orda ona göre konuşayım, ben sabahtan alırlar yazılım atıp çıkarım öğlene diye düşünmüştüm!
          Ne yazık ki Borusanda öyle bir hayat yok araba sana en erken salı gelir bence test vs.

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Su borusan rezaletinden bir kurtulabilsek keske. Birseyden anlamayan insan toplulugu.
            07 EMN 99 - BLAZING RED '13 COUNTRYMAN S ALL4 - PRESENT
            07 FGF 46 - ROYAL GREY '11 COUNTRYMAN S ALL4 - SOLD

DONANIM:
            19'' R134 JCW WHEELS - 225/40 R19 MICHELIN PILOT SUPER SPORT - MILLTEK CAT-BACK+DOWN PIPE - PIPECROSS FOAM FILTER - PACEMAN JCW FRONT LIP - POWERSHOP ECU REMAP - JCW PLUGS
            FORGE RECIRCULATION VALVE - BLACK RACING STRIPES - LED SIGNALS - LED DRL'S - LED INTERIOR LIGHTS ...

www.seyahatgunlugum.com

sigpic

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
            X