Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

R60 JCW Exhaust

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

R60 JCW Exhaust

Evet arkadaslar Nisan' da siparisini vermis oldugum JCW exhaust sistemim su an itibari ile TR' ye gelmis bulunmaktadir.
    Azcik uzun surdu yolda kayboldu tekrar bulundu vs hayirlisi ile yarin montaji yapilacak umuyorumki onceki R53' umdeki gibi guzel olr sesi..
    Artik islem sonlari resim ve video'laRi eklerim

Hadi hayırlı olsun güle güle kullan... Dp varmı? Tavsiyem dp iptal et sesi çok güzel oluyor
    RMW tuned.... is yours?

Yorum Yap

Hayırlı olsun istediğin sesi alırsın inşallah
      IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

Hayirli olsun Sinancim cok sevindim, benimde aklim yavas yavas countryman'e kaymaya basladi bundan snrki arabam belli

Yorum Yap

Hayirli olsun bi video isteriz

Yorum Yap

Sinan ctesi sanayiye gelebilirim birseyler almaya beni de kasıntı tuttu sayende
            LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

herkese tesekkurler su anda montaj asamasindayiz bu aksama bitmis olur tahminimce..
              yarin teslim alicam video eklerim forum koymayi basarabilirsem

Yorum Yap

hadı hayırlı olsun kardeşim,kazsız belasız cezasız kullan egzozunu

Yorum Yap

Aslı ALIENLOVE tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                  Sinan ctesi sanayiye gelebilirim birseyler almaya beni de kasıntı tuttu sayende
                  Alen yarin once maslak sanayie ugrayacagim ama ekren saatte olabilir. Yani ogleden once.. Sen de gecersen haberleselim.. sonra borusan' a gececegim istinye' ye.
                  senin planda ne var?

Su arka blackline stoplar ucuz olsaydi (not 450 EUR!!) onlari alirdim kesin..

Yorum Yap

Ok maslaga gecip gecmeyecegim belli degil Yesilyurtta kalacagım haftasonu ama gecme ihtimalim de var ararım seni.

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Arkadaslar moralim biraz bozuldu .. Takildi ancak ses yok anlam veremedim yutube vidyolari vs seretmistim baya iyiydi ama sadece goruntu oldu ses yok..
                      Resimleri de foruma ekleyecegim yarin sabah ..
                      Goruntu de problem yok guzel bile oldu bnde

Yorum Yap

Bey soyldim onceden guzel ses icin ya orta susturucu yada CAT iptal etmen lazim uzuldum vallah
                        RMW tuned.... is yours?

Yorum Yap

Orta susutucuda yada downpipe lazım ses için çok yeni alışsın diyen varsa takılma pek ses sonrada degişmez .Hayrılı olsun .
                          sigpic

Yorum Yap

Aslı AYHAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                            Orta susutucuda yada downpipe lazım ses için çok yeni alışsın diyen varsa takılma pek ses sonrada degişmez .Hayrılı olsun .
                            Ayhan ben morali bozulmasin diye bugun oyle demistim vallla

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Cooper s motorunda sirf susturucuyla ses almak, 2000 senesinde hava filtresiyle 35 hp almak gibiydi
                              1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
                              2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
                              4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
                              5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                              X