Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Duell AG R60 Show is about to start!

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı ARENIMO tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Ben beğenmedim ne yalan söyliyim CM e en çok JCW lip yakıştırıyorum birazda bastın mı tadından yenmiyore
    Ürün neden yapılma fiberse sorun bence ama sorunsuz oturmuş gözüküyor fotolardan ama aren +1
    sigpic

Yorum Yap

iste countryman simdi olmus acileen karartmali mercekli xenon saarrt bu yavruya

Sent from my GT-N7100 using TapaTalk II
      sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

Aslı ARENIMO tarafından gönderilmiş Mesajı göster
        Ben beğenmedim ne yalan söyliyim CM e en çok JCW lip yakıştırıyorum birazda bastın mı tadından yenmiyore
        Tesekkur ederim Aren plakam haric di mi
        ImageUploadedByTapatalk1357415464.433538.jpg

Sent from Cobanogullari mobile system )
        LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Iyi kotu butun dilekler için cok tesekkur ederim arkadaslar.

Tek eksigimiz jantlarımız kaldı cok garip bır olcuye sahıp oldugu ıcın OZ, Sparco yada HRE tarzı bir jantla subat mart gibide çözmüş oluruz.

[CENTER]| www.ka-style.com |[/CENTER]

Yorum Yap

ben çok beğendim fakat gözüme ufak bir detay takıldı alt ızgaraların hepsi elek gibi olupta üst taraf petek olunca sırıtmış üst tarafada o tarz elek tarzı bişey uydurabilirseniz harika olur mesela şöyle : http://g.hizliresim.com/upload.php tabi bunun body kit rezalet sadece ızgara tarifi olsun diye örnek verdim.

Yorum Yap

Ya onu bende montajdan sora fark ettim hatta arkalarini keske siyaha falan boyasaydim diyede.

Hevesten hemen taktim artik haktan sahit 3 aydir dukkanda duruyor elimi suremedim isten gucten

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
              [CENTER]| www.ka-style.com |[/CENTER]

Yorum Yap

On tamponu cok begendım araba sınıf atlamıs resmen..Arkalar orjınal mi kalsaydı ?

Yorum Yap

Bu araba siyah olsaydı, arka tampon orjinal kalsaydı birde önde xenon olsaydı benim hayalimdeki r60 olurdu, tabii jant en az 18'' diyorum.

Yorum Yap

Ben bu duell ag'nin ön tamponuna hayranim. Arkasi da bir o kadar itici geliyor ama. Ön tamponu getirtme ile getirtmemenin esigindeyim!
                    07 EMN 99 - BLAZING RED '13 COUNTRYMAN S ALL4 - PRESENT
                    07 FGF 46 - ROYAL GREY '11 COUNTRYMAN S ALL4 - SOLD

DONANIM:
                    19'' R134 JCW WHEELS - 225/40 R19 MICHELIN PILOT SUPER SPORT - MILLTEK CAT-BACK+DOWN PIPE - PIPECROSS FOAM FILTER - PACEMAN JCW FRONT LIP - POWERSHOP ECU REMAP - JCW PLUGS
                    FORGE RECIRCULATION VALVE - BLACK RACING STRIPES - LED SIGNALS - LED DRL'S - LED INTERIOR LIGHTS ...

www.seyahatgunlugum.com

sigpic

Yorum Yap

Aslı oktayolcen tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                      Ben bu duell ag'nin ön tamponuna hayranim. Arkasi da bir o kadar itici geliyor ama. Ön tamponu getirtme ile getirtmemenin esigindeyim!
                      Oktay sanırım Ka Style İzmirde olacakdı o tampondan Burak beyle bir gorusmeni tavsiye ederim ısmarlamadan önce.
                      LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Bende arka tampona bayıldım porsche cayenne havası vermiş . . .

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                        X