Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Forum ile ilgili

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Forum ile ilgili

Aklıma birkaç şey geldi forumla ilgili hani ben önereyim mümkündür yapılır veya yapılamaz bilemiyorum bu önerilerim diğer başka büyük forumlarda olan şeyler ordan gördüklerim.

1- Resimlere/fotoğraflara otm boyutlandırma.

Bence bu en önemlisi , çünkü dev gibi fotograflar yükleniyor sayfa mahvoluyor görüntü güzel olmuyor vs.. Hemde max size kuralı getirilmeli. (maks. 1200x800 gibi)

2-Alıntı sınırlama

Mesela dev gibi fotograf yükleniyor (1. sorun) sonra 4-5 kişi o dev gibi fotografları alıntılıyor üst üste.. Kötü bir görüntü oluyor.Ama alıntı yaptıgında fotograf almayı iptal ederseniz sadece yorum alıntılanır.O zaman harika olur.

3-Tag leme bildirimi..

yazarken @NDG diyince sağ üste o kişiye bildirim düşer..

4-Alıntı Bildirimi

Biri sizden alıntı yaptığı zaman sağ üste bildirim düşer.Örnek demin gördüm bir arkadaşımız benden alıntı yapmış birşey sormuş farkında değilim haftalar sonra gördüm ayıp olmuş sanki umursamamışım gibi.E her mesajımıza bakıcak halimizde yok tek tek , o yüzden büyük kolaylık olur.

5-Google a açık değil sanırım forum.Şöyleki mesela çok kolaylık oluyor google ' a " r56 gaz yememe miniclubtr" yazınca takır takır sorunla ilgili konular karşımıza çıkar.Ama bu size kalmış tamamen özel olsun kimse görmesin diyorsanız tabi taktir sizin ama çok gizli olmasını gerektirecek birşey yok bence.Yada en azından buluşma bölümlerini özel saklı yaparsınız ama mekanik teknik konuların oldugu bölümler google a açılabilir diye düşünüyorum.

Teşekkür ettim sevgiler.

edit: Mekanik oyun klavyesi kullandığım için hızlı yazınca hatalarım olabiliyor kusura bakmayın.
    En son düzenleyen Yiğit G.; 14-05-17, 08:03.

Günaydın

Güzel öneriler için teşekkürler, yönetim birimi olarak konu ile ivedilikle ilgileneceğiz
    sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

@Yiğit G. Önerilere eleştirilere herzaman açığız herzaman saygı ile karşılarız bunuda sizin yazdıklarınız uygulandıginda bizler acısindan iyi olacak konular tabiki en hızlı sekilde isleme koyarız istenilenleri tesekkur ediyorum ben kendi adima amacimiz iyi olanı yapıp hepimize sunmak

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
      IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

Ben teşekkür ederim , bu sorunlar çözüldüğünde pardon sorun demeyelim bu yenilikler getirilirse forumun daha da güzelleşeceğine ve kolaylaşacağına inanıyorum

Yorum Yap

aslında fotoğraflar otomatik olarak boyut yeniliyor. Fakat önce fotoğrafın yüklenmesinin tamamlanması lazım
          Neyse ki Serkan Ozcan bu işi çözecektir
          1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
          2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
          4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
          5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

guzel fikirler, paylasim icin tesekkurler.. ben de fotograf otomatik olarak boyutlaniyor diye biliyorum
            doayen!

1) 34 DOA 29 - R56 Midnight Black JCW '12
            2) 34 DOA 29 - R56 Thunder Gray GP2 '13
            3) DOAYENS - R56 Midnight Black Cooper S '13
            4) 7KVC909 - R53 Astro Black Cooper S '06
            5) 34 DOA 06 - R59 Midnight Black Cooper S Roadster '13
            6) 34 UT 5348 - R53 Thunder Blue GP '06
            7) 34 DOA 06 - R53 Cosmos Black Cooper S '05
            8) 34 DOA 90 - R59 White Silver JCW Roadster '14

Yorum Yap

Aslı DOA29 tarafından gönderilmiş Mesajı göster
              guzel fikirler, paylasim icin tesekkurler.. ben de fotograf otomatik olarak boyutlaniyor diye biliyorum
              Yok valla hatta bak ilk screenshot bizim forum , ikincisi Tech den farka bak..

TECH

En son düzenleyen Yiğit G.; 16-05-17, 03:01.

Yorum Yap

Gorusleriniz ve fikirleriniz icin tesekkurler. Benim de bazilari kafama takiliyor.
                Foto boyutlarinda degisiklige gitmenin dogru olacagi kanisindayim.
                @ tag kismi forumun guncel versiyonunda bulunuyor, yeni surume 2018'de gecmeyi planliyoruz.
                www.haktankeskin.com

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                X