Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Iyi ki dogdun Haktan :)

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Iyi ki dogdun Haktan :)

Sevgili kurucu adminlerimizden Haktan Keskin dogum gunun kutlu olsun, bu kenara da ayrica bir sey demek istiyorum surada dursun, 6 sene once Gokhan ve Haktan ile basladigimiz maceramiz bana hayatta iki tane adam gibi adam ve iki tane kardes kazandirmistir, zor zamanda arkanizda duran icinden cikilmaz hallere girdiginizde hemen kendini ortaya atan adam gibi iki adam, bir gun bile kalp kirmayan hallederiz abi canini sikma diyen iki adam gibi adam. Bugun birinizin dogum gunu belki ama ben ikinizi de cok seviyorum iyi ki varsiniz. MINI bahane insanlik sahane Dogum gunun kutlu olsun ortagim seni cok seviyorum.
    LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Mutlu yıllar sayın adminimiz Haktan abi
    34 NAD 99 '06 JCW
    34 AR 3221 '11 JCW
    34 EK 391 '09 MCS

Yorum Yap

nice mutlu yaşlara....

Yorum Yap

Aslı ALIENLOVE tarafından gönderilmiş Mesajı göster
        Sevgili kurucu adminlerimizden Haktan Keskin dogum gunun kutlu olsun, bu kenara da ayrica bir sey demek istiyorum surada dursun, 6 sene once Gokhan ve Haktan ile basladigimiz maceramiz bana hayatta iki tane adam gibi adam ve iki tane kardes kazandirmistir, zor zamanda arkanizda duran icinden cikilmaz hallere girdiginizde hemen kendini ortaya atan adam gibi iki adam, bir gun bile kalp kirmayan hallederiz abi canini sikma diyen iki adam gibi adam. Bugun birinizin dogum gunu belki ama ben ikinizi de cok seviyorum iyi ki varsiniz. MINI bahane insanlik sahane Dogum gunun kutlu olsun ortagim seni cok seviyorum.
        Teşekkür ederim ortağım (abiimm )

Zamanında iyiki bu aileyi kurmak için çabalamışız.. iyi ki varsınız
        www.haktankeskin.com

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
        X