Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Bu seferde bizim doğum günümüz miniclubtr 6 yaşinda :)

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Bu seferde bizim doğum günümüz miniclubtr 6 yaşinda :)

Miniclubtr 6 yaşında

Kulübümüzün 6 yılını doldurmuş bulunuyoruz. Bu geride bıraktığımız 6 sene içerisinde yapılabileceklerin en iyisini ve en güzelini yapmak hedefiyle çıktığımız yolda hedefimizden sapmadan ilerlemekteyiz. Bu sebeple öncelikle ADMİN arkadaşlarım ALİENLOVE ve HAKTAN başta olmak üzere bizlerle beraber hareket etmiş ve etmekte olan diğer yönetici arkadaşlarıma, Ayrıca AYN AUTO başta olmak üzere sonuna kadar güvenebileceğimizden emin olarak aramıza kattığımız tüm sponsorlarımıza ve bizlerle bu zamana kadar beraber olan ve gelecekte olacak tüm üye arkadaşlarımıza MCTR Yönetimi olarak Teşekkür Ederiz. Nice beraber senelerimize İyiki Doğdun MİNİCLUBTR
    IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Allah daha nice seneler nasip etsin inşallah hep beraber

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum Yap

2014 yılında dahil olduğum ve çok güzel arkadaşlıklar edindiğim, harika insanlarla tanıştığım MCTR ailesinin doğum günü kutlu olsun. Başta kurucularımız olan ALIENLOVE, GOKHAN ve HAKTAN a ve tüm MCTR ailesine teşekkür ediyorum. Birlikte nice güzel yıllara ve nice güzel 19 Mayıs lara...
      34 NAD 99 '06 JCW
      34 AR 3221 '11 JCW
      34 EK 391 '09 MCS

Yorum Yap

Bu seferde bizim doğum günümüz miniclubtr 6 yaşinda 😊

Böyle güzel paylaşımların yapıldığı bir ortamın oluşmasında emeği geçen tüm herkese teşekkürler.
        Nice yıllara Miniclubtr ailesi

Tolga Yalçın
        R60 all4

Yorum Yap

Tebrik ederim... klübü bu güne kadar, geliştirerek getirmeniz ve aktif tutmanız büyük başarı. Birlikte nice 6 senelere ...

Sent from my iPad using Tapatalk

Yorum Yap

Nice yaslara diyelim Dogru insanlarla yola cikmak bizi dogru yoldan ayrilmadan herzaman herseye ragmen cizgimizde devam etmek bizim mottomuz oldu. Iyi gunde degil herzaman beraber olduk ve olacagiz. MINI sahipleri kulubu olarak 6 senemizi doldurduk ve mutluyuz. Nice senelere.
            LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Aslı SRKNZCN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
              2014 yılında dahil olduğum ve çok güzel arkadaşlıklar edindiğim, harika insanlarla tanıştığım MCTR ailesinin doğum günü kutlu olsun. Başta kurucularımız olan ALIENLOVE, GOKHAN ve HAKAN a ve tüm MCTR ailesine teşekkür ediyorum. Birlikte nice güzel yıllara ve nice güzel 19 Mayıs lara...
              ben de hakan'a teşekkür ediyorum.
              www.haktankeskin.com

Yorum Yap

Aslı HAKTAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                ben de hakan'a teşekkür ediyorum.
                ahahahhaha saygılar
                34 NAD 99 '06 JCW
                34 AR 3221 '11 JCW
                34 EK 391 '09 MCS

Yorum Yap

Bende 2016 da ilk cooper s mi alıp üye olduktan sonra ilk org. katılıp güzel dostluk ve ark. lar edindiğim güzel formumuza nice uzun ömürlü yaşlar dilerim ve ayrıca ALIENLOVE, GOKHAN ve HAKTAN a ve tüm MCTR ailesine teşşekkürlerimi borç bilirim bu güzel forum ile bizleri buluşturup paylaşım yapabilmemizi sağladıkları için . Birlikte nice güzel yıllara ve nice güzel yaşlara
                  - 34 KS 1309 2014 cooper S
                  - 34 TM 8031 2006 GP
                  - 34 BKS 90 2009 JCW- (DEV20) Project 400+
                  - 34 NOS 33 2003 Cooper S

Yorum Yap

Nice yaşlara...

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                    X