Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

APP ci arkadaslar son 3 gun aman dikkat

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

APP ci arkadaslar son 3 gun aman dikkat

Bu plakalar ağır kusur sayılacak http://www.mynet.com/haber/guncel/st...3848-1?share=1

Tost makinesi ile gonderildi
    [FONT=Arial Black]34 EJ 8133
    2006 MINI R53 S
    [/FON]

'merdiven alti plakalar' denilen plakalari devletin kendi subesi basiyordu ne garip
    doayen!

1) 34 DOA 29 - R56 Midnight Black JCW '12
    2) 34 DOA 29 - R56 Thunder Gray GP2 '13
    3) DOAYENS - R56 Midnight Black Cooper S '13
    4) 7KVC909 - R53 Astro Black Cooper S '06
    5) 34 DOA 06 - R59 Midnight Black Cooper S Roadster '13
    6) 34 UT 5348 - R53 Thunder Blue GP '06
    7) 34 DOA 06 - R53 Cosmos Black Cooper S '05
    8) 34 DOA 90 - R59 White Silver JCW Roadster '14

Yorum Yap

Uygulama su anda devam ediyor. Bahcelievler soforler odasina gidip 1 kg baklava ve 40 tl karsiliginda yasal app plakanizi 7 dakikada alabiliyorsununuz[emoji5][emoji5]
      Su an ej8133 un uzerindeki hem app hemde yasal cift muhurlu plaka

Tost makinesi ile gonderildi
      [FONT=Arial Black]34 EJ 8133
      2006 MINI R53 S
      [/FON]

Yorum Yap

benim amarok'taki plaka da damgali app. yine de riske girmeyi dusunmuyorum, orjinalini takacagim. bu tip islerle ugrasmak skici gelmeye basladi
        www.haktankeskin.com

Yorum Yap

cam filmi resmi olarak yasallaşınca yeni hedef plaka oldu !!
          34 NAD 99 '06 JCW
          34 AR 3221 '11 JCW
          34 EK 391 '09 MCS

Yorum Yap

Aslı SRKNZCN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
            cam filmi resmi olarak yasallaşınca yeni hedef plaka oldu !!
            cam filmi hala yasal mi?
            ona gore bugun yarin yaptirabilirim.
            www.haktankeskin.com

Yorum Yap

Aslı HAKTAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
              cam filmi hala yasal mi?
              ona gore bugun yarin yaptirabilirim.
              http://www.sabah.com.tr/ekonomi/2017...-filmi-serbest
              34 NAD 99 '06 JCW
              34 AR 3221 '11 JCW
              34 EK 391 '09 MCS

Yorum Yap

Şöyle bir sorum var. Benim ön/arka iki plakamda çift mühürlü TR hologramlı, hatta iki kere sabiha gökçen girişinde çevirip,plakaları kontrol ettiler. ceza yemedim. Ama geçen gün Ahmet usta dedi ki "abi bunlar app",bana da app gibi gelmiyor. hem görüntü olarak hemde öyle olsa iki kere çevirdiler illa ceza yerdim benimde aklıma takıldı. Muayene yakında, kalırmıyız bilemedim. plakalar app ise polis niye kontrol edip bıraktı. acaba bir şekilde kılıfına uydurulup alınmış app oldukları için mi ceza yemedim, yani mühürler var hologram var vs

Ön arka plakalarım bu şekilde, sizce App mi bunlar;

Yorum Yap

ön cam işi bozdu
                  www.haktankeskin.com

Yorum Yap

Aslı Lucky Jackal tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                    Şöyle bir sorum var. Benim ön/arka iki plakamda çift mühürlü TR hologramlı, hatta iki kere sabiha gökçen girişinde çevirip,plakaları kontrol ettiler. ceza yemedim. Ama geçen gün Ahmet usta dedi ki "abi bunlar app",bana da app gibi gelmiyor. hem görüntü olarak hemde öyle olsa iki kere çevirdiler illa ceza yerdim benimde aklıma takıldı. Muayene yakında, kalırmıyız bilemedim. plakalar app ise polis niye kontrol edip bıraktı. acaba bir şekilde kılıfına uydurulup alınmış app oldukları için mi ceza yemedim, yani mühürler var hologram var vs

istanbul plakalarini cok bilmiyorum ama yumusak hatlarla yazilmis bu fontlar genelde app'lerde var.
                    dedigim gibi benim de mühürlü app'm var ama yine de sokecegim.
                    anladigim kadariyla siz arabayi aldiginizda bu plakalar vardi, o yuzden soruyorsunuz.
                    www.haktankeskin.com

Yorum Yap

Aslı HAKTAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                      istanbul plakalarini cok bilmiyorum ama yumusak hatlarla yazilmis bu fontlar genelde app'lerde var.
                      dedigim gibi benim de mühürlü app'm var ama yine de sokecegim.
                      anladigim kadariyla siz arabayi aldiginizda bu plakalar vardi, o yuzden soruyorsunuz.
                      evet üzerindeydi. Ama polis ceza yazmıyor, Ahmet öyle diyince ve bu konuyu da görünce acaba muayeneden kalır mıyız? diye şüpheye düştüm şimdi. Bana app gibi de gelmiyor plakalar ayrı mesele Bir de ilk çevirdiğinde neyine bakıyorsunuz demiştim, hologramlara ve mühülere dedi.

Yorum Yap

Plakalarınız app.
                        Bu fontta cemiyetin bastığı plaka hiç görmedim.
                        Hologram veya mühür bile olsa polis ceza yazabiliyor nasıl bir polise denk geldiğinize bağlı.

Yorum Yap

Beşiktaş'ta basılanlar app karakterlerine en yakın diye biliyorum. Belki orası iyi bir alternatif olabilir orijinale dönmek isteyenler için
                          sigpic

Yorum Yap

Zaten isleri güçleri bitti bu islere kaldılar...

M. Kemal ATATÜRK
                            İnstg™ askin.batur
                            ™R55 Clubman 2009
                            sigpic
                            M.KEMAL ATATÜRK
                            İnstg/askin.batur
                            GALATASARAY

Yorum Yap

Aslı Lucky Jackal tarafından gönderilmiş Mesajı göster

benım plakalarda bu sekılde hıc bı skıntı olmadı sımdıye kadar

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                              X