Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Yeni Teknik Moderatörümüz Hakkında

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı ALIENLOVE tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Sevgili MINI Club TURKIYE üyelerimizin dikkatine bu sevgililer günününde Kekutimize bir hediye verelim dedik

Yeni Teknik Moderatorlüğün hayırlı ugurlu olsun
    Hay gülüne senin teşekkür ederim sayın Admin. Sizlere layık olmaya çalısacagım hehehe

Aslı tgckucukonder tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    hayırlı olsunn kerem!

benim de Mini'min bugün 6. yaş günü... hediye olarak ne alıyoruz
    Sağol canım bnm, AYN gerekli hediyeyi verir sana yada sponsorlarımızla iletişime geçip güzel kampanyalı bir hediye de düşünülebilir

Aslı talha tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    oooooooooo kekut bey ilk ben tebrik ediym o zaman bana bugüne kadar çok yardımcı oldu kendileri , sonuç olarak arabalarımız aşağı yukarı copy/paste oldu. Bu arada madem mod oldun bundan sonra bana daha çok hizmet verip her sorumu cevaplaman gerekir
    heheheeh ayıpsın kardesim Sen daha yüklü oldun yaw copy / paste deme emeğine haksızlık edersin

Aslı WISHMAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Hayirli olsunnnnnnn. :-) Yandin Kerekuti, omuzlarin aciyacak bundan sonra....

P.S: Vur kirbaci Kekuti'ye Aren, ne de olsa 'alt devre moderator'

P.S 2 : Alen Admin'imin cicegine kurban... Cok romantik hareketler bunlar...

Wishman
    Abi sana hizmet vermek gurur vericek heheheh teşekkür ederim

Aslı NDG tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    adam lightligindan arabayi satacak nerdeyse bi de mod yapmissiniz

kekuutt tebrikks conem o kadar dedim teknik modumsun diye bak simdi tam tescilli oldun
    Sağol tatlum kalbin temizmiş

Aslı Berna tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    kekuti baby tebrik ederim
    Sağol coniko

Aslı HAKTAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Sevgililer gunun kutlu olsun tatlım
    Sağol sayın adminim

Aslı SERKAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    kekuti bunu haketmişti zaten abi iyi düşünmüşsun kekuticim tebrik ederm senıde kardeşim başarılar
    Sağol abi, hep destek tam destek hehehehe
    1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
    2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
    4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
    5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

Aslı daywax tarafından gönderilmiş Mesajı göster
      Hayırlı olsun.
      teşekkür ederim

Yorum Yap

Adamım benim be R56 görünce aklıma gelen tek insan hayırlı olsun modluğun

Yorum Yap

Aslı arenimo tarafından gönderilmiş Mesajı göster
          adamım benim be r56 görünce aklıma gelen tek insan :d hayırlı olsun modluğun
          eeee ben beni hatirlamiyor musun?shiftlight'dan hatirla o zaman keremim hayirli olsun kardeşim

Yorum Yap

hayırlı olsun kerem telefonunu açık tut geceleri falan arayabilirim
            sigpic[FONT=Arial Black][/FONT]

Yorum Yap

Kerem sagolsun hic bir mecburiyeti yokken dakikalarca beni dinleyip yardim etmistir simdi fenni yardimci olmus hayirli olsun

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Yorum Yap

Abi hayirli olsun. Zamani gelmisti zaten banada bircok faydasi dokundu sagolsun. Hemde hicbir karsilik beklemeyerek. Aksine maddi olarakta bircok yardimi oldu. Ama kutlamayi erken yaptik sanki abi haberimizde yoktu halbuki ama

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Yorum Yap

Aslı ARENIMO tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                  Adamım benim be R56 görünce aklıma gelen tek insan hayırlı olsun modluğun
                  Sağol kenks adamsın

Aslı YAGCI tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                  hayırlı olsun kerem telefonunu açık tut geceleri falan arayabilirim
                  İstediğin zaman Ali baskan 535 366 9595

Aslı Burak tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                  Kerem sagolsun hic bir mecburiyeti yokken dakikalarca beni dinleyip yardim etmistir simdi fenni yardimci olmus hayirli olsun
                  Abi fenni sünnetçi gibi olmuş fenni yardımcı Ne demek abi istediğin zaman, inşallah yeni Mini'yle aramıza dönersin, ilan açmıssın görmedim sanma

Aslı kaanunal tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                  Abi hayirli olsun. Zamani gelmisti zaten banada bircok faydasi dokundu sagolsun. Hemde hicbir karsilik beklemeyerek. Aksine maddi olarakta bircok yardimi oldu. Ama kutlamayi erken yaptik sanki abi haberimizde yoktu halbuki ama
                  Ayıp edersin, fayda falan deme. Önce kardesimiz, sonra misafirimizsin bırakta biraz ağırlayalım seni Hayırlı olsun yeni parçalarında kardesim

Yorum Yap

Tebrik ederim kerem (:

Sent via Tapatalk
                    5 Black.

Yorum Yap

Aslı soundcLash tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                      Tebrik ederim kerem (:
                      teşekkür ederim abi. Cumartesiye kadar dönüş yapmış olacağım hayırlısıyla

Yorum Yap

Tamam senide yordum 1haftadir kusuruma bakmazsın artık haftaya Ankara'ya gelirsen telafi ederiz ((:

Sent via Tapatalk
                        5 Black.

Yorum Yap

Hadi moderator, 'cicegi ilk mesajda moderator' bak diger tarafta Teknik bir soru var, birak tesekkuru, kos bi cabuk cevapla...

P.S: Az kaldi adam 'beni sizler var ettiniz diyip, referansla opucukler yollucek'. Yarin da Dogum Gunu ise yandik ki ne.

Wishinceayarman

Yorum Yap

Hadi moderator, 'cicegi ilk mesajda moderator' bak diger tarafta Teknik bir soru var, birak tesekkuru, kos bi cabuk cevapla...

P.S: Az kaldi adam 'beni sizler var ettiniz diyip, referansla opucukler yollucek'. Yarin da Dogum Gunu ise yandik ki ne.

Wishinceayarman
                            ashuhasuhaaduhds abi açık konuşayım r50 konusunda yorum yapamıyorum fazla ilk testten kaldım sanırım

Yorum Yap

Aslı Kekuti tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                              ashuhasuhaaduhds abi açık konuşayım r50 konusunda yorum yapamıyorum fazla ilk testten kaldım sanırım
                              Sen simdi 'kampanali fren balatalari'ni gaz ile temizleyip, yakmasini da bilmiyosundur. :-)
                              Niye yaziyom, ulen iki gundur yok 'port polish' yok bilmemne arkasi 'turbo', aynen koltugunda cekirdek citlatan emekli gibi izliyom, 'nerde haberler basladi, ne zaman tv dizisi bitti' anlayamaz oldum, haberlerde 'suluman' ne ariyo diyom kendi kendime... Ama O konustuklarinizi da birgun gelecek anlayacagim...

Sist, benimkisi 'hos seda' seviyoz seni 'kamyoncu' moderator...

Wishbiryasinikiskanirimman
                              En son düzenleyen WISHMAN; 14-02-13, 19:24.

Yorum Yap

Sen simdi 'kampanali fren balatalari'ni gaz ile temizleyip, yakmasini da bilmiyosundur. :-)
                                Niye yaziyom, ulen iki gundur yok 'port polish' yok bilmemne arkasi 'turbo', aynen koltugunda cekirdek citlatan emekli gibi izliyom, 'nerde haberler basladi, ne zaman tv dizisi bitti' anlayamaz oldum, haberlerde 'suluman' ne ariyo diyom kendi kendime... Ama O konustuklarinizi da birgun gelecek anlayacagim...

Sist, benimkisi 'hos seda' seviyoz seni 'kamyoncu' moderator...

Wishbiryasinikiskanirimman
                                bitanesin sen yaşlı kurt

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X