Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

MINI R53 Custom Headers

Çöküş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

MINI R53 Custom Headers

Muayeneye giderken söktürmüştüm, sonrasında aracı bir süre stock kullanmaya karar verdiğim için geri taktırmak istemedim bi süredir de yatıyor satayım dedim. Herhangi bir problemi yoktur. 1. Sınıf krom malzemeden üretilmiştir ancak ben kromların bir süre sonra kararma yaptığındaki görüntüsünü pek sevmediğim ve oluşan sıcaklığı bir miktar önlemesi açısından üzerine çinko kaplama yaptırmıştım. Takılmadan önceki fotosu ve şu anki güncel fotolarını paylaşıyorum:

Malum siteye de ilan verdim. Belirlediğim fiyat ve iletişim bilgilerim orada mevcut, forum üzerinden ulaşan olursa elbette bir miktar indirimim olacaktır. İşime yarayabilecek R53 parçalarıyla takas da düşünebilirim bu arada.
    İlan linki: Buradan
    sigpic

R53 için kaçmaz. Hayırlı satışlar olsun
    34 NAD 99 '06 JCW
    34 AR 3221 '11 JCW
    34 EK 391 '09 MCS

Yorum Yap

Teşekkür ediyorum
      sigpic

Yorum Yap

Güncel.....
        sigpic

Yorum Yap

R53 kullanıcısı fazla kalmadı artık olanlardada çok bi eksik parça yok gibi ama hayırlısı olsun tak dolaş bence
          IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

Evet pek kalmadı Düşündüğüm süre içerisinde satılmazsa belki birden karar değiştirir geri takarım ama şimdilik ilan aktif
            sigpic

Yorum Yap

up up up güncel
              sigpic

Yorum Yap

Aslı Murat tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                up up up güncel
                Kardeşim sen takıcaksın bunu arabaya bence Hayırlısı olsun Yanlız R53 headers olmadan olmuyor bi muayeneye giderken normale döndürüyorum arabayı ona bile dayanamıyorum
                IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

Piste bile headers olmadan çıktım geçen ay Şimdilik sessiz sedasız takılmaya devam, ileride eğer bulabilirsem RMW takmayı düşünüyorum.
                  sigpic

Yorum Yap

Aslı Murat tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                    Piste bile headers olmadan çıktım geçen ay Şimdilik sessiz sedasız takılmaya devam, ileride eğer bulabilirsem RMW takmayı düşünüyorum.
                    Headers olmadan pist tat vermez ama RMW bulursan da ozaman tam tadını alırsın
                    IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

Güncel. Fiyatı oldukça uygun tuttum, 1-2 hafta içinde satılmazsa dekor yapacağım
                      sigpic

Yorum Yap

----Satılmıştır----
                        sigpic

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                        X