Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

GTechniq g1 yagmur kaydırıcı.

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

GTechniq g1 yagmur kaydırıcı.

30 bin mil ömür biçilen ,yagmurda görüş mesafesini artırmayı saglayan ,uygulaması gayet basit ,ulaşımı kolay bu ürünü ben kendi aracıma uyguladım .tüm camlara yetmez diyerek 2 adet aldım bir paket bitti digerinden ise sadece iki kez pamukla tanıştırdım ön cama 2 kat uyguladım .Öncesinde cam temizligi ürünün baglanması açısından çok önemli zemin temiz olmalı . Amacım yagmur kullanımlarında daha çok yıkama esnasnında kurulama zamanını azaltmak .Ürün ile ilgili bir kaç vide ve uygulama talimatı (talimat Detailing Turkey alıntılıdır)
    Güneş görmeyen ve rüzgarsız yerde yap uygulamayı, 10 derece sıcaklık üzerinde iyi olur yoksa kuruması çok uzar.

-Camı iyice temizle (kil + polisaj (seryumlu ürünle süper olur) öneririm, ardından IPA ile sil)
    -G1 ürününü pede azıcık koy ve dairesel hareketlerle boş alan bırakmadan cama yay (tavsiyem ön camı yaparken 2 parçada çalış, önce bir yarısı sonra diğer yarısını yap).
    -10 dk bekle, sonra tekrar aynı şekilde uygula
    -10 dk bekle, sonra tekrar aynı şekilde uygula (3 kat oldu)
    -15 dk bekle ve G2 ile buğu şeklinde kalıntıları yok olana dek ileri geri hareketle sil
    -En son aşamada ise camı temiz bir pamuklu bezle sil (MF olmasın).

http://www.youtube.com/watch?v=TELG32LKpLE

http://www.youtube.com/watch?v=zsSX_kaetgw

Kalan ürünle diğer camlara (hatta dış dikiz aynalarına) tek kat uygulama yap. Diğer işlemleri tamamen aynı.

İlk birkaç yağmurda silecekler gacırdar, bu normaldir, sonra düzelir.

Diğer önemli husus ise silecek lastiklerini de iyice temizle, önce APC tipi ürün ardından IPA ile silebilirsin.(alıntıetailing Turkey )
    En son düzenleyen AYHAN; 25-01-13, 21:55.
    sigpic

Ayhan Paylaşım için teşekkürler.

şimdi burdan çıkarmam gereken sonuçlardan birisi bu ürünün yıkamacıda kullanılan sabuna, kurulama esnasında bez ile üstünden geçmelere, her ne kadar suyu kaydırsa da yağmurda silecek çalıştırırsam sileceğin plastiğine, kuş pisliğine 30bin mil = 48bin km dayanıyor.

Doğru mudur?
    2009 JCW Dark Silver / Black
    BC1182 Stock to the bone...

Yorum Yap

Urunu nerden ne kadar satin aldiniz ?

30bin mil cok iddiali bir rakam bu arada ..

Bu tip urunleri en cok etkileyen sey toz ve kir.. Bizim ulkemiz malesef avrupaya gore daha kirli.. Bence 10bin km yapar yapmaz bu urunun performansi ...

Yorum Yap

Aslı KYH tarafından gönderilmiş Mesajı göster
        Ayhan Paylaşım için teşekkürler.

şimdi burdan çıkarmam gereken sonuçlardan birisi bu ürünün yıkamacıda kullanılan sabuna, kurulama esnasında bez ile üstünden geçmelere, her ne kadar suyu kaydırsa da yağmurda silecek çalıştırırsam sileceğin plastiğine, kuş pisliğine 30bin mil = 48bin km dayanıyor.

Doğru mudur?
        Abi uygulama sirasi dogru yapilir ise alinti yaptigim forumda bazilari 1 senesini doldurmakarina ragmen performansinin halen ilk gunku gibi oldugunu belirtiyorlar.
        sigpic

Yorum Yap

Aslı GRKM tarafından gönderilmiş Mesajı göster
          Urunu nerden ne kadar satin aldiniz ?

30bin mil cok iddiali bir rakam bu arada ..

Bu tip urunleri en cok etkileyen sey toz ve kir.. Bizim ulkemiz malesef avrupaya gore daha kirli.. Bence 10bin km yapar yapmaz bu urunun performansi ...
          Gorkem 10 bin bile yeterli bence .Urunu Gtecniq.com dan temin edebilirsiiz.Fiyati 15ml 10 veya 11 pound olmasi lazim(kargo dahil)cok ufak ama yeterli geliyor .
          Aksama exo lari var onu paylasicam.
          sigpic

Yorum Yap

Aslı AYHAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
            Gorkem 10 bin bile yeterli bence .Urunu Gtecniq.com dan temin edebilirsiiz.Fiyati 15ml 10 veya 11 pound olmasi lazim(kargo dahil)cok ufak ama yeterli geliyor .
            Aksama exo lari var onu paylasicam.
            GRKM 10.000 km Ayhan icin en az 2 yil demek. Ayhan kullan MINI'ni, uzuluyoruz hepimiz...

Yorum Yap

Aslı WISHMAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
              GRKM 10.000 km Ayhan icin en az 2 yil demek. Ayhan kullan MINI'ni, uzuluyoruz hepimiz...
              Abi kullaniyorum artik canim istedin mi azicik azicik tadiyorum .
              sigpic

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
              X