Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

R53 / mini cooper s için supercharger

Çöküş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

R53 / mini cooper s için supercharger

merhaba ;

2003 model aracımın chargerın kasnak kısmı hırıltılı çalışmakta olup çıkma temiz ve fiyatı uçmamış supercharger aramaktayım.

Aslı gokhandemirtas tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    merhaba ;

2003 model aracımın chargerın kasnak kısmı hırıltılı çalışmakta olup çıkma temiz ve fiyatı uçmamış supercharger aramaktayım.
    aslinda supercharger tamir takimi satiliyor daha ucuza gelebilir size https://www.ebay.com/i/173460216414?chn=ps
    LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Aslı ALIENLOVE tarafından gönderilmiş Mesajı göster
      aslinda supercharger tamir takimi satiliyor daha ucuza gelebilir size https://www.ebay.com/i/173460216414?chn=ps
      yardımınız için teşekkürler görmüştüm ilanı daha önce fakat , biliyorsunuz ki ebay den Türkiye ye parça satışı almak sıkıntı paypal muhabbetinden alabileceğim bir yöntem olsa düşünmeden alırım aslında birazda araştırma yaptım çıkmaları 1500-2000 arası değişiyor fiyatları ama ne kadar güvenilir ?

Yorum Yap

yardımınız için teşekkürler görmüştüm ilanı daha önce fakat , biliyorsunuz ki ebay den Türkiye ye parça satışı almak sıkıntı paypal muhabbetinden alabileceğim bir yöntem olsa düşünmeden alırım aslında birazda araştırma yaptım çıkmaları 1500-2000 arası değişiyor fiyatları ama ne kadar güvenilir ?
        aslinda Eaton yerine bir marka daha var simdi hatirlayamadim ama arastirir size soylerim.

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

bir de R53 um olsa buradaki butun parcalari alirdim sanirim http://www.detroittuned.com

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

bir de R53 um olsa buradaki butun parcalari alirdim sanirim http://www.detroittuned.com
            aslında supercharger için teyzemden acdelco marka supercharger yağı siparişi verdim bi aksilik olmaz ise 1 ay içerisinde gelicek bakalım charger için bende biraz araştırıyorum

Yorum Yap

Bulabilirseniz banada söylermisiniz supercharger

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum Yap

Bununla kesin sorun çözülür mü acaba?

Yorum Yap

Aslı Leoo tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                  Bulabilirseniz banada söylermisiniz supercharger

supercharger var aslında hatta şöyle bişey yaparız ben kendime ay içinde muhtemelen alıcam bendeki ses yapmaya başladı gösterdim bilyaları ses yapıyor dendi kendime aldığımda boşa çıkanı veririm size sizinki ile birlikte 2 taneden 1 tane yaparsınız.

Yorum Yap

supercharger var aslında hatta şöyle bişey yaparız ben kendime ay içinde muhtemelen alıcam bendeki ses yapmaya başladı gösterdim bilyaları ses yapıyor dendi kendime aldığımda boşa çıkanı veririm size sizinki ile birlikte 2 taneden 1 tane yaparsınız.
                    Olur aslında mantıklı siz kaça nerden ne gelio nası gelio

Yorum Yap

merhaba ;

Charger dan çıkan sesin bilyalardanmı yoksa içerideki merdanelerdenmi geliyor önce onu tespit etmek lazım aslında daha sonra çözüm yoluna bakmak lazım sökmedende teşhis koymak biraz zor olur merdaneler üzerindeki kaplamalardanda olma ihtimali olabilir
                      IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

Abi mesaj alındı
                        IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

Aslı GOKHAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                          Charger dan çıkan sesin bilyalardanmı yoksa içerideki merdanelerdenmi geliyor önce onu tespit etmek lazım aslında daha sonra çözüm yoluna bakmak lazım sökmedende teşhis koymak biraz zor olur merdaneler üzerindeki kaplamalardanda olma ihtimali olabilir
                          aslında gösterdim sesi dinlediler bilyalardan geldiği söylendi (bilya sesi gibi geliyor zaten geri bilyası bozuldugunda gelen ses gibi ) fakat tabi sökmeden yine anlaşılması zor tabi fakat araçta psikolojikmidir nedir bilmiyorum güç azalmasıda var bence

Yorum Yap

aslında gösterdim sesi dinlediler bilyalardan geldiği söylendi (bilya sesi gibi geliyor zaten geri bilyası bozuldugunda gelen ses gibi ) fakat tabi sökmeden yine anlaşılması zor tabi fakat araçta psikolojikmidir nedir bilmiyorum güç azalmasıda var bence
                            bilyalar dan kaynaklanan bir sorun ise kolaylıkla halledilir ama merdaneler den ise eğer sahibinden de birkaç satılık çıkma charger var hepsine bakmanızı tavsiye ederim ve ustanızla almanız gerekir sağlıklı çözüme ulaşmak için
                            IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

Aslı GOKHAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                              bilyalar dan kaynaklanan bir sorun ise kolaylıkla halledilir ama merdaneler den ise eğer sahibinden de birkaç satılık çıkma charger var hepsine bakmanızı tavsiye ederim ve ustanızla almanız gerekir sağlıklı çözüme ulaşmak için
                              peki bu bilyalar aracın gücünü etkileyecek düzeydemi acaba onu merak ediyorum ayrıca bilyaları herhangi bir bilyacıdan kolayca temin edebilirmiyim yoksa çıkma olarak mı bakmalıyım kararsızım aslında

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                              X