Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

İskender yada Miltek downpipe aranıyor

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

İskender yada Miltek downpipe aranıyor

Kırığı çatlağı olmayan ikinci el kullanılmış downpipe arıyorum. Stgx marka harici bütün markalar tercihimdir. İletişim için lütfen pm yahut konu altına yazın.

Teşekkürler

Deniz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Aslı Deniz tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Kırığı çatlağı olmayan ikinci el kullanılmış downpipe arıyorum. Stgx marka harici bütün markalar tercihimdir. İletişim için lütfen pm yahut konu altına yazın.

Teşekkürler

Deniz

Ayiptir sormasi STGx neden olmasin? Sadece meraktan soruyorum. Cunku downpipe dediginiz bir boru sonucta.
    LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Aslı ALIENLOVE tarafından gönderilmiş Mesajı göster
      Ayiptir sormasi STGx neden olmasin? Sadece meraktan soruyorum. Cunku downpipe dediginiz bir boru sonucta.
      Sahibinden satılık ikinci el stgx downpipe ilanı bir hayli fazla olunca ister istemez nedir ne değildir bu marka diye araştırdım. Sonuç olarak ölçülerinden midir yoksa bükümlerinden midir bilinmez motorun esneme hareketlerini şaseye aktardığı böyleliklede titreşime yol açtığı bilgisine ulaştım. Tabi mini cooperda denenmemiş okuduğum yorum golfe aitti. Bende insanoğlu olarak önyargılerıma kapılıp stgx markayı konu dışı bıraktım.

Yorum Yap

Aslı Deniz tarafından gönderilmiş Mesajı göster
        Sahibinden satılık ikinci el stgx downpipe ilanı bir hayli fazla olunca ister istemez nedir ne değildir bu marka diye araştırdım. Sonuç olarak ölçülerinden midir yoksa bükümlerinden midir bilinmez motorun esneme hareketlerini şaseye aktardığı böyleliklede titreşime yol açtığı bilgisine ulaştım. Tabi mini cooperda denenmemiş okuduğum yorum golfe aitti. Bende insanoğlu olarak önyargılerıma kapılıp stgx markayı konu dışı bıraktım.

Vardiginiz sonuc mantiksiz degil aslinda bir tane bulsak da karsilastirsak Ayn nin elinde oluyordu genelde yoksa direk Iskenderden de alabilirsiniz
        LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
        X