Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Kumho KU36 Semi-Slick

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Kumho KU36 Semi-Slick

Ku36 arıyorum arkadaşlar distrübütör artık gelmediğini söyledi lastikçilere bakmam lazım depolarında olanlara.. Olur ya tanıdıgınız vardır satan görürsünüz aklınızda olsun.Acil bulmam lazım.

ben de bakiniyorum bu ara, nerede bulunabilir, veya alternatif baska semi slick onerebilecek varsa ona da varim
    doayen!

1) 34 DOA 29 - R56 Midnight Black JCW '12
    2) 34 DOA 29 - R56 Thunder Gray GP2 '13
    3) DOAYENS - R56 Midnight Black Cooper S '13
    4) 7KVC909 - R53 Astro Black Cooper S '06
    5) 34 DOA 06 - R59 Midnight Black Cooper S Roadster '13
    6) 34 UT 5348 - R53 Thunder Blue GP '06
    7) 34 DOA 06 - R53 Cosmos Black Cooper S '05
    8) 34 DOA 90 - R59 White Silver JCW Roadster '14

Yorum Yap

Aslı DOA29 tarafından gönderilmiş Mesajı göster
      ben de bakiniyorum bu ara, nerede bulunabilir, veya alternatif baska semi slick onerebilecek varsa ona da varim
      valla semi slick de durum içler açıcı değil fiyat performans semi ler pek gelmiyor artık.. Michelin cup serisi var 1300 lira falan tanesi bide çok dandikler var... Ortası yok piyasada..

Uygun fiyatlı semi lerde son durum bu

Kumho Ku36 = Islakta iyi - kuruda iyi (piyasada yok)

Achilles 123S = ıslakta eh işte - kuruda iyi (piyasada var)

Nankang NS2R = Islakta berbat - kuruda iyi (piyasada var)

Syron street race = Islakta berbat - kuruda iyi (piyasada var en ucuz semi-slick)

Şimdi bunların hepsi takılabilir yaz dönemimde.. Ben kendimden örnek vereyim maltepeden çıkıp cadde de yemek yiyip dönüyorum yaptığım en uzun mesafe bu.. Eh yağmur yağdığında da dikkatli yavaş gideriz sorun değil , uzun yollar şehirleri arası yolculuklar vs yapmadığın sürece hepsi kuruda iyi.Ama araştırmalarımda bu listede Kumho nun ıslaktada diğerlerine nazaran çok daha iyi performans verdiği görülüyor.. O yüzden olacaksa Kumho olsun diyorum yoksa direk kuruda ve ısıtarak kullanılınca bunların hepsi aşağı yukarı aynı performansı verir.Kalite farkı ise ömürlerinde fark eder tahminimce
      En son düzenleyen Yiğit G.; 31-03-17, 16:37.

Yorum Yap

16" isteyen varsa 1 takım bulabildim sadece turkiye Kaçırmasın yani.. 17" yok deli olacam

https://www.sahibinden.com/ilan/yede...91290096/detay

Yorum Yap

ya ben serres'e gitmek icin istiyorum. aslinda iyi plan mi onu da bilemedim. 600 km kullanmam gerekicek arabayi piste girmeden once. o esnada bitirmeyelim lastikleri
          doayen!

1) 34 DOA 29 - R56 Midnight Black JCW '12
          2) 34 DOA 29 - R56 Thunder Gray GP2 '13
          3) DOAYENS - R56 Midnight Black Cooper S '13
          4) 7KVC909 - R53 Astro Black Cooper S '06
          5) 34 DOA 06 - R59 Midnight Black Cooper S Roadster '13
          6) 34 UT 5348 - R53 Thunder Blue GP '06
          7) 34 DOA 06 - R53 Cosmos Black Cooper S '05
          8) 34 DOA 90 - R59 White Silver JCW Roadster '14

Yorum Yap

ya ben serres'e gitmek icin istiyorum. aslinda iyi plan mi onu da bilemedim. 600 km kullanmam gerekicek arabayi piste girmeden once. o esnada bitirmeyelim lastikleri
            Gidiş-dönüş & tüm gün pist bitebilir lastikler, en iyisi lastikleri bagaja atıp orda takmak. Ah bir de ben lastik bulabilsem...

Yorum Yap

bu tarz cadde tipi semi-slick lere hiçbirşey olmaz.Hem pist hemde günlük kullanım için yapıldıklarından direk pist lastiklerine göre çok daha uzun ömürlüler sertliği açısından.Adam normal kullanımda 25-30 bin , sportif kullanımda 15-20 bin diyor.Senin 20-30 kez o yolu gidip gelmen gerek bitirmen için.Ha nasıl gittiğinde önemli tabi normal lastiğide 1 günde bitirirsin

Yorum Yap

Lastikçi bi arkadaşıım var mesaj atıcam umarım buluruz istediğinizi
                IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

Aslı GOKHAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                  Lastikçi bi arkadaşıım var mesaj atıcam umarım buluruz istediğinizi
                  valla harika olur.Özellikle KU36 veya o listedeki herhangi biri

Yorum Yap

Aslı Yiğit G. tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                    valla harika olur.Özellikle KU36 veya o listedeki herhangi biri
                    Dun sordum arastiriyor oncelik kumho olarak daha once bicok kere bu tarz meseleleri rahatlikla cozduk insallah bunuda hallederiz

34 NSC 46 TAPATALK
                    IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

Aslı GOKHAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                      Dun sordum arastiriyor oncelik kumho olarak daha once bicok kere bu tarz meseleleri rahatlikla cozduk insallah bunuda hallederiz

34 NSC 46 TAPATALK

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                      X