Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Yeni cooper alacağım destek lütfen

Çöküş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Yeni cooper alacağım destek lütfen

Merhabalar,

Yaklaşık olarak 1 yıldır mini sahibiyim.

İlk hevesle aldığım 2010 model mini one 1.4 aracımı satıp gene o civarlarda 2009-2010 mini cooper almayı düşünüyorum.

Biraz araştırdım fakat tam olarak bazı püf noktaların içinden çıkamadım gözlemlediklerimi yazayım.
    R56 serisi 2007- 2013 arası üretim
    *2007-2009 arası kasa aynı fakat kadran 240 km
    *2009-2010 arası kasa aynı fakat kadran 260 km
    *2011-2013 arası zaten stoplar, iç kısım farklı biraz
    Hepsi 1.6 motor fakat 120 hp<>122 hp olarak yazanlar var.

Full bir araç bakıyorum bendeki mini one en basic modeli olduğu için.
    Sport tuşu var bazı cooper'larda genelde gördüğüm cooper s'lerde var hani cooper'da da şu ana kadar baktığım 1 model de görmüştüm.

Kısaca bana yukarıdaki farkları ve nasıl bir araç araştırmam gerektiği konusunda yardımcı olabilir mi?

Aslı osmnkya tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Merhabalar,

Yaklaşık olarak 1 yıldır mini sahibiyim.

İlk hevesle aldığım 2010 model mini one 1.4 aracımı satıp gene o civarlarda 2009-2010 mini cooper almayı düşünüyorum.

Biraz araştırdım fakat tam olarak bazı püf noktaların içinden çıkamadım gözlemlediklerimi yazayım.
    R56 serisi 2007- 2013 arası üretim
    *2007-2009 arası kasa aynı fakat kadran 240 km
    *2009-2010 arası kasa aynı fakat kadran 260 km
    *2011-2013 arası zaten stoplar, iç kısım farklı biraz
    Hepsi 1.6 motor fakat 120 hp<>122 hp olarak yazanlar var.

Full bir araç bakıyorum bendeki mini one en basic modeli olduğu için.
    Sport tuşu var bazı cooper'larda genelde gördüğüm cooper s'lerde var hani cooper'da da şu ana kadar baktığım 1 model de görmüştüm.

Kısaca bana yukarıdaki farkları ve nasıl bir araç araştırmam gerektiği konusunda yardımcı olabilir mi?
    Merhaba öncelikle ailemize hosgeldiniz, forum kuralları gereği UYERİMİZ bölümünde kendinizi, GARAJ bölümünde de aracınızı tanıtmanız gerekmektedir. Sorunuza gelince de 2010 sonrası Cooper S'ler makyajlı ( LCİ ) olarak geçer. Benim size tavsiyem 2010 sonrası bir araç almanızdir. Bütçenizi yazabilirseniz daha kolay çözümleriz aslında. Belki forumdan aracını saymayı düşünen çıkar bildiğimiz bir araç olur sizin de içinize siner.
    Hayırlısı olsun hakkınızda
    En son düzenleyen Kekuti; 03-01-17, 09:27.
    sigpic

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
    X