Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

R56 Bixenon far takımı ariyorum

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

R56 Bixenon far takımı ariyorum

Merhaba

Başımıza talihsiz bir kaza geldi. Evin otoparkın giren çocuklar mıdır kastı hareket midir bilemiyorum ama farlarımın birini kırılmış durumda eşim farketmiş bugün. Orjinali Merceksiz olan farlarıma mercek modifiyesi yaptığım için tekrardan uğraşmak istemedim açıkçası(yeni far bul tekrar mercek tak vs.) ve Bixenon far seti almaya karar verdim ampul ve balast hariç. Hesapta olmayan bu durum oluştu kisacasi.

Elinde eski mercekli far seti olup satmayı düşünen birileri varsa lutfen benimle iletişime geçebilir mi ? Taksit imkanı sağlarsa çok sevinirim çünkü hesapta olmayan tatil öncesi bu duruma nakit olarak ödeme yapamıyorum.
    Bu arada far yıkama boşluklarına şimdilik kapaklari boş yapıştırıp devam edeceğim tatil dönüşü far yıkama projesi ile karşınızdayım.

Teşekkürler.

Deniz.

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İlgisi için MeOnYa teşekkür ederim. Fakat sadece far camını değiştirerek şimdilik kapattım bu konuyu (tatil öncesi mali durumlar). Aklımda olan bir proje olduğu için eylül başında tekrar canlandiracağım bu konuyu.
    Teşekkürler

Deniz .

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum Yap

Arayışım tekrar güncel durumda arkadaşlar. Bekleyen projemi hayata geçiriyorum. R56 mercekli far takımı aranıyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum Yap

gecici olarak sadece far camini degistirin diyecektim ben de.. uzun vadede bi xenon takimi almaniz daha faydali olur. hatta almisken siyah zeminli de alabilirsiniz butceyi cok sarsmazsa
        doayen!

1) 34 DOA 29 - R56 Midnight Black JCW '12
        2) 34 DOA 29 - R56 Thunder Gray GP2 '13
        3) DOAYENS - R56 Midnight Black Cooper S '13
        4) 7KVC909 - R53 Astro Black Cooper S '06
        5) 34 DOA 06 - R59 Midnight Black Cooper S Roadster '13
        6) 34 UT 5348 - R53 Thunder Blue GP '06
        7) 34 DOA 06 - R53 Cosmos Black Cooper S '05
        8) 34 DOA 90 - R59 White Silver JCW Roadster '14

Yorum Yap

Aslı DOA29 tarafından gönderilmiş Mesajı göster
          gecici olarak sadece far camini degistirin diyecektim ben de.. uzun vadede bi xenon takimi almaniz daha faydali olur. hatta almisken siyah zeminli de alabilirsiniz butceyi cok sarsmazsa
          Onu hallettim. 6 ay önce açmıştım bu konuyu . Şimdi tekrardan mercekli fara ihtiyacım var.

Yorum Yap

Aslı Deniz tarafından gönderilmiş Mesajı göster
            Onu hallettim. 6 ay önce açmıştım bu konuyu . Şimdi tekrardan mercekli fara ihtiyacım var.

Ayn de vitrinde bir takım siyah zemin vardı ama sordunuzmu hiç ?
            IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

Aslı GOKHAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
              Ayn de vitrinde bir takım siyah zemin vardı ama sordunuzmu hiç ?
              Siyah zeminden ziyade normal olanı arıyorum bütçem şuanlık siyah zeminli olana müsait deil

Yorum Yap

Siyah zeminden ziyade normal olanı arıyorum bütçem şuanlık siyah zeminli olana müsait deil

Buluruz inşallah
                IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

Arkadaşlar
                  Orjianal mercekli farlarını satmak isteyenler, blackline takım almak isteyenler fakat elindekileri nasıl satıcam diye düşünenler bu sizin için fırsat yok mu orjinal mercekli farlarını satmak isteyen ?

Yorum Yap

Arkadaşlar
                    Orjianal mercekli farlarını satmak isteyenler, blackline takım almak isteyenler fakat elindekileri nasıl satıcam diye düşünenler bu sizin için fırsat yok mu orjinal mercekli farlarını satmak isteyen ?

Aranınca alıcıda satıcıda bulamıyoruz bkz:mustang CM farları örnektir.
                    IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

Sorma onun orjinal r56 farları alamadım satıyordu zamanında. Tatil arefesine denk gelmişti bütçe ayıramamıştım sağolsun @Meonya haber etmişti.
                      Sağlık olsun diyorum arayınca bulunmuyor böyle.

Yorum Yap

Bildiğim kadarıyla siyah zemin ile gri zemin aynı paralar. Ama kimsesiyah söküp gri takmadığından ikinci elde blackline daha değerli

Son dönemde açtırdığı için genelde insanlar, çıkma far zor düşer oldu. O nedenle servisinize, sponsorumuza ve sahibinden e göz atmanızda fayda olur
                        1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
                        2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
                        4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
                        5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

Aslı Kekuti tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                          Bildiğim kadarıyla siyah zemin ile gri zemin aynı paralar. Ama kimsesiyah söküp gri takmadığından ikinci elde blackline daha değerli

Son dönemde açtırdığı için genelde insanlar, çıkma far zor düşer oldu. O nedenle servisinize, sponsorumuza ve sahibinden e göz atmanızda fayda olur
                          Ayn de yok sahibindende yok aslında var garage360 diye kazıkçı bir arkadaşta ama o da blackline farlardan azcık ucuza veriyor krom farları.

Yorum Yap

Hızlıca satılsın diye R56 ları uygun fiyattan koydum 3-5 günde satıldı.
                            R60 ise 3-4 ay süründü de sonra satıldı.

Denk getirmek için sahibindene falan bakmak lazım.

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi
                            1) R59 Cooper S '13
                            2) R60 LCI Cooper S '14
                            3) R50 Cooper '04

Yorum Yap

Aslı MUSTANG tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                              Hızlıca satılsın diye R56 ları uygun fiyattan koydum 3-5 günde satıldı.
                              R60 ise 3-4 ay süründü de sonra satıldı.

Denk getirmek için sahibindene falan bakmak lazım.

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi
                              Biliyorum kaçırdım onları ama haklı sebebim vardı tatile gitmek gibi
                              Neyse elbet birgün bulurum.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                              X