Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

DEV GTX2871 vs. BMW M6 ! (E63 kasa)

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

DEV GTX2871 vs. BMW M6 ! (E63 kasa)

Selamlar,

Dün çıkan polemikler ve adıma şarkılar türküler, rapler yapılmasından sonra, gaza geldim ve co-pilotum Ufuk ''THE FUKU'' İmal ise teste çıktık.
    Yakıt takviyesi vs ile basıncı 1.35-1.40 bar'a getirdik. (Takriben 340 hp civarı) Hala eksiklerimiz var. Lastiklerim 1 bar bastığımda bile 500 hp hissiyatı veriyor. EGT Sensörü bozuk falan ama bahane değil bunlar Teste çıktık. Brakeboost mantığı, uygulamalı anlatım falan yola koyulduk.

Test aşamasında 2 kişi denemeler gerçekleştirdik.
    Videosu aşağıda. (Brakeboost denemesi)

https://www.youtube.com/watch?v=9B_f4w6dYYE

Gece sonunda da gaza geldik. Aren Bro'm Corvette ve M6'yı getirdi. İkiside stok, sadece Cat-Back egsoz mevcut.
    Denemeleri kısaca özetleyeyim. Aren'le basmama gerek kalmadı. Corvette çok fazla hızlı (Stok olup nasıl bu kadar hızlı olur anlamıyorum)
    Benim pilotajım yetmemişte olabilir ama iki araba şöförleri değişse belki 2 boy farkı kaparız ama Corvette yine geçer

M6 iki kişiydi. Brakeboost vs yapmaya çalışırken biraz altta kaldım. Ama beni gidişi fazlasıyla tatmin etti.

https://youtu.be/-VepIurQA-k
    https://youtu.be/-VepIurQA-k

Geceden çıkarttığımız dersler,
    1) Ben hala rolling yapmayı bilmiyorum
    2) VP Racing'in yakıtı kesinlikle kullanılmalı, Tiner falan kimyasal değerleri tutturucam diye kafam güzel oluyordu. Tavsiye ederim.
    3) Ben hala rolling'i çözemedim auhsuashhuasuhas

Keyifli seyirler

Not: Denemeler ciddi anlamda dostluk düzeyindedir. Hatta dostluğun boku çıkmış olup akrabalık derecesine girdik. Yorumlar vs buna göre yapılırsa sevinirim.
    İyi/kötü tüm yorumlara açığız.

Kekuti
    1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
    2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
    4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
    5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Abi çok iyi ya,özellikle 3.video çok deli olmuş,hiçte geride kalmamışsın.Bigün haber edinde izlemeye gelelim dicem ama yetişemeyizki izleyelim dimi.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
    2012 R56 Mini Cooper S

instagram \ drcapaburro

http://i.hizliresim.com/01rvlW.png

Yorum Yap

Cok cok iyi bence Kerem abi 😄 Sonucta arada ciddi hacim farki var birde araba resmen tutunamiyor yuksek hizda daha iyi gidiyor gibi kadran hemen bitti valla 😄

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Yorum Yap

Keremim maşallah ateş gibi. M6ya kafa tutması inanılmaz. Şu sarma olayını çözdüğün anda olay bitmiştir. Bence harika 👍🏻👍🏻👍🏻👏🏻

Sent from my iPhone using Tapatalk
        1) R59 Cooper S '13
        2) R60 LCI Cooper S '14
        3) R50 Cooper '04

Yorum Yap

ah bi de guzel bir lastik olsa... m6 ile bu kadar yurudugune gore donunce benim s2000le bidaha deneyebiliriz
          saka bir yana herseyiyle mukemmel kardesim. soforlugune de hic bok atmana gerek yok, gayet zalim shiftler
          doayen!

1) 34 DOA 29 - R56 Midnight Black JCW '12
          2) 34 DOA 29 - R56 Thunder Gray GP2 '13
          3) DOAYENS - R56 Midnight Black Cooper S '13
          4) 7KVC909 - R53 Astro Black Cooper S '06
          5) 34 DOA 06 - R59 Midnight Black Cooper S Roadster '13
          6) 34 UT 5348 - R53 Thunder Blue GP '06
          7) 34 DOA 06 - R53 Cosmos Black Cooper S '05
          8) 34 DOA 90 - R59 White Silver JCW Roadster '14

Yorum Yap

sarmalarin onune gecilebilse yuruyecek arabada da yine de senin vites gecirme hizina ragmen basarili

LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Aslı ALIENLOVE tarafından gönderilmiş Mesajı göster
              sarmalarin onune gecilebilse yuruyecek arabada da yine de senin vites gecirme hizina ragmen basarili

Sarma değilde çok altta kaldım. Vitese yavaş diyen çarpılır

Yorum Yap

Herkese teşekkür ederim. Hedefler DOAyen e özür diletmek. Dünya rekoru bile kırsam önemi yok hahahahaa

Yorum Yap

Aslı Kekuti tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                  Sarma değilde çok altta kaldım. Vitese yavaş diyen çarpılır
                  Arenin Lamda attigi vitesler hizlidir sendeki yavas degil ama daha araba ciddi guclu zaten icinde olmasanda goruluyor

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Aslı ALIENLOVE tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                    Arenin Lamda attigi vitesler hizlidir sendeki yavas degil ama daha araba ciddi guclu zaten icinde olmasanda goruluyor
                    Abi ilk video testti. Onda yavaş attım. Altta link var m6 için onu diğer video gibi yapabilirmisin? Telefondan başaramadım

Yorum Yap

Aslı Kekuti tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                      Abi ilk video testti. Onda yavaş attım. Altta link var m6 için onu diğer video gibi yapabilirmisin? Telefondan başaramadım
                      Ben ipadden bakınca videolar ikişer defa atılmıs gibi görünüyor yarın bilgisayarda düzeltirim

Sent from my iPad using Tapatalk

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

oldukça başarılı denemeler.. çok güzel hareketler bunlar kekuti. EWG sesini telefonuma zil sesi yapasım geldi ya : )) 41 kere 41 maşallah DEV e

VP Racing yakıt gerçekten de efsane bir şey. dünyasını değiştiriyor aracın
                        34 NAD 99 '06 JCW
                        34 AR 3221 '11 JCW
                        34 EK 391 '09 MCS

Yorum Yap

bu arada arkadaşlar M6 da sandık motor super sprint son susturuclar ve kısa var yani benim diyen M6 ya tokat atar DEV bence plakasının hakkını veriyor artık evet kerem bundan sonra bakkala markete 1.5 barda gidiyosun

Yorum Yap

Kerem maşallah kardeşim, keyifle izleyip Anti Minicilere de izlettiriyoruz
                            06DE1756 R53 Cooper S 2004 (Sold)
                            16GB426 R56 Cooper S 50th Camden Edition 2010

Yorum Yap

Herkese çok teşekkürler, evet M6 biraz hızlı Sıfır sandık olması o denli hacimli bir araçta çok farkediyor..

Deneme yapıcak olanlara tavsiyem VP racing. Ben böle bişey görmedim. Mutlaka denenmeli. Artık duşta kendime de sürüyorum

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                              X