Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

MINI Roadster Test Haftasonu

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

MINI Roadster Test Haftasonu

Arkadaşlar bu haftsonu 08 Eylül Cumartesi ve 09 Eylül Pazar günü dileyen herkesi MINI Cooper S Roadster test etmeye davet ediyorum.

2 kişilik bu heyecan makinesini henüz yakından inceleme fırsatı bulamadıysanız veya yeniden değerlendirmek isterseniz sizlere seve seve yardımcı olur ve test sürüşlerinizde eşlik ederim.

Cumartesi (09:30 ila 18:30 arası) ve Pazar (11:00 ila 17:00 arası) ne zaman müsait olursanız gelebilirsiniz.

184 HP.. 240 Nm.. 2 koltuk.. Üstsüz bir güzel.. Kulağınıza ziyafet çekecek eksoz poturdamaları... Bu Haftasonu.. FatihV ile Kosifler Bostancı Plaza MINI Showroom'da.
    Dilediğiniz gibi tüm fonksiyonlarını inceleyebilir, sorular sorabilir, kıyaslamalar yapabilir ve uzun test parkurumuzda gönlünüzce sürebilirsiniz.

Beni yaz ctesi geliyorum

Yorum Yap

Fatih Test parkuruna Bagdat caddesi de dahil mi
      LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

+1 beni de yaz bu fırsat kaçmaz copilotta fatihv olunca keyifli bir sohbetle tadından yenmez

Yorum Yap

Yigit kac gibi gideceksin beraber zamani ayarliyalim senide gormus olurum

Yorum Yap

yuaa roadster'la dolu dolu 1gun gecirdim fatihV roadsterS varsaa benide yaz

Sent from my iPad using Tapatalk HD
            sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

Arkadaşlar aracımız Roadster S.

Normalde herhangi bir bayiiye gittiğinizde yalnızca bir Cooper , Cooper S veya Countryman oluyor. Hatta S modelleri bile bazen mevcut olamayabiliyor.

Bu haftasonuna özel [SIZE=3]MINI Cooper S Roadster[/SIZE] ayarladık. Gelin, keyfine varın, dilerseniz diğer modelleri de inceleyebilirsiniz.

Cumartesi ve Pazar daha keyifli nasıl olabilir? Herkesi beklerim.

Yorum Yap

yarın sabah ordayım benide yazın

Yorum Yap

sanirim pazar gunu bende ugrayacagim

Yorum Yap

Ben gittim bugun guzeldi

Yorum Yap

Ankara içinde keşke bu tarz bir organizasyon yapsalar..

Yorum Yap

Cumartesi ve Pazar günleri MINI Cooper S Roadster ile test sürüşüne katılan tüm arkadaşlara teşekkürler. Umarım keyifli vakit geçirmişsinizdir.
                        Ben üstsüz testler sonucu biraz bronzlaştım ama olsun; MINI aşkı bu.. Yakar
                        Uzatılmış test parkurunda Sport:On DTC:Off test aktivitelerimizi devam ettirmeye çalışacağım

Yorum Yap

Beni yazZ bu sefer balataray iyi olsun ki )))

Yorum Yap

Aktivitemiz sona erdi. Bir sonrakine artık

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                            X