Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

HGS geçişlerinde sorun yaşayan var mı?

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

HGS geçişlerinde sorun yaşayan var mı?

Arkadaşlar selam,

Siz de HGS geçişlerinde cihazinizda bakiye oldugu halde kacak geciyor musunuz?

Son 4-5 seferdir normal gecemedim hiç..

Kacak geciyorum.. Bankayi aradiimda bakiyeniz var.. Ordan dusmusler gecisinizi diyor..

Madem bakiyem var neden kacak geviriyor beni?

Var mi benzer problem yasayan??

tooncay
    34 NIJ 84
    Tuncay Karaman

eğer plakaya kayıtlı ogs/hgs v.s. varsa kaçak bile geçsen veya geçiyor gözüksen veya cihaz senin aleti görmese yine de bakiyenden düşüyor diye biliyorum.

Hatam varsa düzeltin arkadaşlar.
    sigpic

Yorum Yap

Banada aynısı oldu, HGS olmasına rağmen kaçak geçiş diye belirtmişti.
      İrtibat kurabileceğin kimse yok.
      PTT ler ilgileniyormuş bu konuda,
      en yakın ptt gidip itiraz dilekçesini doldurun demişti.
      4 aydır hala gidicem

Talhanın dediği gibi tanımlı olduğunda düşüyor diyorlar ama düşmüyor malesef.

Yorum Yap

Valla ben KGS ciyim. HGS çıktı çıkalı köprüden 1 kere geçtim arabamla oda başkasının HGS'si ile geçen evde 2 tane daha KGS buldum.

Yorum Yap

Hgs ile sarvenin arasi acik hep sorun hep problem

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
          IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

sevabıma en sonunda SGS çıkarıp sarvene vericem
            sigpic

Yorum Yap

PTT ye gitmeye üşeniyorum ya Mini'me binince unutuyorum herşeyi halbuki KGS'lerin yarısı ruhsatın arasında duruyo içindekileri atıyolar dimi HGS' ye ?

Yorum Yap

3-4 ay HGS ile kaçak geçtim ama her geçişimde bir problem var mı diye https://hgsmusteri.ptt.gov.tr sitesinden kontrol ettim,kaçak geçiyor gibi görünmeme rağmen bakiye normal ücretlendirmeden düşüyor bu problem bir süre böyle devam etti sonra düzeldi şimdi de bazen okuyor bazen okumuyor ama ücret neyse hep o kesiliyor

Yorum Yap

Ben de okumasa -yani kacak gecis gosterse- ucretin hesabinizdan dustugunu ama en yuksek fiyatlandirilan gecis uzerinden ucretlendirildigini biliyorum?
                  Yani plakaniza bir HGS kayitli ise cezali duruma dusmuyorsunuz (tecrube ile sabit GIO nun HGS sini hic okutmayi basaramadim.) Ceza gelmedi.

WM

Yorum Yap

Eger plakaniza kayitli HGS varsa sorun yok, arada okumamazlik yapabiliyor

Ilk ay cok problemliydi yavas gecmek gerekiyordu, o aralar kullanmiyordum zaten sonra problem duzeldi hep 100+ geciyorum okumamazlik yapmadi

OGS ve HGS ayni anda bulundurup gise bossa OGS'yi tercih ediyorum ben yine de

Yorum Yap

Arkadaşlar aynı sorunu ben de yaşamaktayım,
                      Haftada en az 2-3 kere köprüden geçiyorum.

Özellikle son bir haftadır 4 geçişimin 2sinde kaçak geçiş olarak gösterdi.
                      Açıkçası aldırış etmedim ben de
                      Volkan USER
                      34 BCS 55

[FONT=Comic Sans MS]34 FU 4885 - R53 Pepper White CooperS "SOLD"[/FONT]
                      [FONT=Comic Sans MS]34 BCS 55 - R56 Pepper White CooperS "Continues"[/FONT]

Yorum Yap

On cam filmini goz ardi etmeyin eger sorun yasayanlar arasinda filmli MINI'si olan varsa.
                        Bende '0' numara (=renksiz) film olmasina ragmen film oldugu icin gormuyor.

WM

Yorum Yap

Hgs okumuyor. Ben hgs etiketini camdan disari ciartiyorum yoksa kacak gecis

Yorum Yap

Nerde eski günler KGS'ler falan

Yorum Yap

Aslı WISHMAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                              On cam filmini goz ardi etmeyin eger sorun yasayanlar arasinda filmli MINI'si olan varsa.
                              Bende '0' numara (=renksiz) film olmasina ragmen film oldugu icin gormuyor.

WM
                              Abi renksiz filmler daha sikintili olabiliyor, babamin arabada ogs'yi yapistirdigimiz yeri kestirmek zorunda kaldik

Siyah filmlerde hic sorun yasamadim, su anki R53'umun on caminda da film var ama hic gecemeyenler bi denesin orijinal camda bilmediginiz bi opsiyon vardir falan okumayabilir

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                              X