Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Merhaba

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Merhaba

Arkadaslar merhaba. Adım Serkan. Eski forumcular beni skunkie olarak bilirler. Uzun süredir aranızdan ayrı kaldim.( minime ihanet edip başka bı arac almıştım) ama gönül ferman dinlemedi ve aranıza 2011 mini cooper S r56 ile dondüm. Siteyi açanlara teşekkür ederim. Benim de aklımda hep böyle bir proje vardı ama isten güçten kısmet olmadı. Yas olarak countermanson a yakın sayilirim kusadasi buluşmasında aynı odada yatmisligimiz bile vardır. Kendisi ara sıra bunu özlediğini belirterek sacmalamak sureti ile sinirlerimi bozmaktadir. Ayrıca mini ailesi olarak bana balik yedirerek beni zehirlemislerdi. Buluşma da burnumdan gelmişti. Gökhan admin fotograflar hala arşivimde duruo ayağınızı denk alın ona göre
    Love all, trust a few, do wrong to none!!!

hosgeldin keyifli forumlar!

Sent from my iPad using Tapatalk HD
    sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

Hoşgeldiniz...
      [FONT=Comic Sans MS]All that you have is your Soul...[/FONT]

Yorum Yap

Hoş geldiniz, keyifli forumlar

Yorum Yap

Ben 'O geceyi' hicccccc unutmadim. Nickini degistirsende artik bu ani anlimiza leke olarak yazildi. Yeni MINI'n hayirli olsun. Gule gule kullan.

Wishcountermanson

Yorum Yap

Herkese çok teşekkür ederim arkadaslar. Muratson o geceyi unutsak yaşanmamış saysak bak milletin aklına kötü seyler gelicek. Yaşandı bitti uzatma lütfen bu arada r 56 nin oncesi yokmuş okadar...

Yorum Yap

Hoşgeldin.

Yorum Yap

Hosbulduk.

Yorum Yap

Aslı Swiss Hotelier tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                  Arkadaslar merhaba. Adım Serkan. Eski forumcular beni skunkie olarak bilirler. Uzun süredir aranızdan ayrı kaldim.( minime ihanet edip başka bı arac almıştım) ama gönül ferman dinlemedi ve aranıza 2011 mini cooper S r56 ile dondüm. Siteyi açanlara teşekkür ederim. Benim de aklımda hep böyle bir proje vardı ama isten güçten kısmet olmadı. Yas olarak countermanson a yakın sayilirim kusadasi buluşmasında aynı odada yatmisligimiz bile vardır. Kendisi ara sıra bunu özlediğini belirterek sacmalamak sureti ile sinirlerimi bozmaktadir. Ayrıca mini ailesi olarak bana balik yedirerek beni zehirlemislerdi. Buluşma da burnumdan gelmişti. Gökhan admin fotograflar hala arşivimde duruo ayağınızı denk alın ona göre
                  ooo serkan hosgeldın hayırlı olsun arabanda yanlız sen o gece murat abı ıle aynı odadaydın ve gece yarısı odayı terkedıp gıtmıstın resımler derken o konuda anlasabılırız gıbıme gelıyo bı martıdan farkım yoktu o gece kusadasıydıya hanı.
                  IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

hoşgeldin aramıza

Yorum Yap

Ex-skunkie hosgeldin
                      Ben yatili kusadasi programindan bi haberim. Sanirim wishman ile size ozel birsey olmus? )

HK @ Galaxy Note via Tapatalk
                      www.haktankeskin.com

Yorum Yap

Aslı HAKTAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                        Ex-skunkie hosgeldin
                        Ben yatili kusadasi programindan bi haberim. Sanirim wishman ile size ozel birsey olmus? )

HK @ Galaxy Note via Tapatalk
                        o bulusmada senınle manısada sen daha dıa sa ıle ugrasırken bulusmustuk sonrası kusadası gecesı hangover fılmı gıbı bı geceydı balık yemeyen adama bıle balık yedırdık yanı kendısı yedı sonrada gece yarısı odadan fırar etmıs bızımde murat abıden aldıgımız bılgıler bu kadar onlar kalıyodu
                        IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

Aslı GOKHAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                          o bulusmada senınle manısada sen daha dıa sa ıle ugrasırken bulusmustuk sonrası kusadası gecesı hangover fılmı gıbı bı geceydı balık yemeyen adama bıle balık yedırdık yanı kendısı yedı sonrada gece yarısı odadan fırar etmıs bızımde murat abıden aldıgımız bılgıler bu kadar onlar kalıyodu
                          Hahahaha fotograflarda bı sen varsın bı de Ömer var hacı. Photoshop da değil yani haberin olsun. Digerlerinden bahsetmek bile istemiyorum zaten gelin de hangover part two yapalım, ama alkol limiti koycam bu sefer size cirkin kadın yokmuş az vodka varmış onu anladım ben

Yorum Yap

Cogunuz biliyor;
                            Otellerde tercihim, king bed, internet, smoking room, 3-4 yastik....

O gece;
                            Bize iki tek yatak ve her yataga bir yastik vermislerdi..... :-(

Obsesifim ve icmistim.... artik extra yastik mi arandim, internete nerden gircegimi mi kesfetmeye calistim bilemiyorum. Yanlizca hangover....

Lutfen baska soru sormayin bize... Bunun yerine 'cok sarhostuk, dun gece yasananlari unutalim' seklindeki karikaturlerden koyabilirsiniz... :-)

P.S: Bundan sonra kimsecikler benimle kalmaya gonullu olmayacak....

Wishhangoverdaoluran
                            En son düzenleyen WISHMAN; 14-10-12, 04:32.

Yorum Yap

Aslı WISHMAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                              Cogunuz biliyor;
                              Otellerde tercihim, king bed, internet, smoking room, 3-4 yastik....

O gece;
                              Bize iki tek yatak ve her yataga bir yastik vermislerdi..... :-(

Obsesifim ve icmistim.... artik extra yastik mi arandim, internete nerden gircegimi mi kesfetmeye calistim bilemiyorum. Yanlizca hangover....

Lutfen baska soru sormayin bize... Bunun yerine 'cok sarhostuk, dun gece yasananlari unutalim' seklindeki karikaturlerden koyabilirsiniz... :-)

P.S: Bundan sonra kimsecikler benimle kalmaya gonullu olmayacak....

Wishhangoverdaoluran
                              Çok eğlendik ya onu biliyorum ben Fatih in club cikisindaki olayını hatırlıyorsun di mı. Dediğim gibi kahrolsun vodka lol

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                              X