Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

İzmit'ten herkese merhaba

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

İzmit'ten herkese merhaba

merhabalar ben gökhan 29 yaşındayım eski bir subaru(turbo modelleri) kullanıcısıyım bi hevesle r53 almış bulunmaktayım herkese iyi forumlar diliyorum.

Aslı gokhandemirtas tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    merhabalar ben gökhan 29 yaşındayım eski bir subaru(turbo modelleri) kullanıcısıyım bi hevesle r53 almış bulunmaktayım herkese iyi forumlar diliyorum.
    Adaşım aramıza hoşgeldin keyifli forumlar aracınıda görmek isteriz kazasız belasız sürüşler olsun
    IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

Aslı GOKHAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
      Adaşım aramıza hoşgeldin keyifli forumlar aracınıda görmek isteriz kazasız belasız sürüşler olsun
      adaş teşekkür ederim keyifli forumlar sanada resimleri en kısa zamanda inşallah

Yorum Yap

Aslı gokhandemirtas tarafından gönderilmiş Mesajı göster
        Aramıza hoş geldiniz.. Bende eski bir WRX ve STI modelleri kullanıcısıyım fakat MINI özelliklede r53 çook daha eğlenceli bir araç. Kullandıkça daha da keyif veriyor insana
        34 NAD 99 '06 JCW
        34 AR 3221 '11 JCW
        34 EK 391 '09 MCS

Yorum Yap

Aslı SRKNZCN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
          Aramıza hoş geldiniz.. Bende eski bir WRX ve STI modelleri kullanıcısıyım fakat MINI özelliklede r53 çook daha eğlenceli bir araç. Kullandıkça daha da keyif veriyor insana
          hoşbuldum..bende eski gc8 cilerdenim mini ve subarunun kendine has özellikleri ve hitap ettiği kullanıcı grubu var tabiki ama her zaman miniye bi sempati, hevesim vardı ve bence mininin en önemli artısı kendine has tarzı

Yorum Yap

Hosgeldiniz. Ben de kısa bir süre WRX kullandım. İkisinin de tadı bambaşka
            www.haktankeskin.com

Yorum Yap

Aslı HAKTAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
              Hosgeldiniz. Ben de kısa bir süre WRX kullandım. İkisinin de tadı bambaşka
              hoşbuldum teşekkür ederim aynen öyle ikiside kendine has özellikeri olan araçlar

Yorum Yap

Hoşgeldiniz keyifli forumlar

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum Yap

Aslı Leoo tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                  Hoşgeldiniz keyifli forumlar

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
                  hoşbuldum teşekkürler sizede keyifli forumlar

Yorum Yap

hoşgeldiniz.....

Yorum Yap

Hazırlanıyor...