Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

İlk Defa Mini Cooper S R53 Aldım

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

İlk Defa Mini Cooper S R53 Aldım

Merhaba Arkadaşlar,

Ben Can Berk yaklaşık 3 hafta önce 2003 model Mini Cooper S aldım Prins marka tüp var 230.000 Km de 32 gibi bir rakama aldım. Motor %100 çıktı değişen boyalı parçaları tabii ki var ama tavanda veya şaselerde hiçbir işlem yok. Antalya' da yaşıyorum Ankarada okuyorum son sınıf Besyo öğrencisiyim. Antalya'da veya Ankara'da bildiğiniz iyi bir usta var mıdır? R53 kullananların kullandığı? İlk defa mini cooper aldığım için biraz heyecanlıyım açıkcası arabayı baya benimsedim.

Fikir ve düşüncelerinizi paylaşırsanız sevinirim.

İyi Günler,

Aslı canberk07 tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Merhaba Arkadaşlar,

Ben Can Berk yaklaşık 3 hafta önce 2003 model Mini Cooper S aldım Prins marka tüp var 230.000 Km de 32 gibi bir rakama aldım. Motor %100 çıktı değişen boyalı parçaları tabii ki var ama tavanda veya şaselerde hiçbir işlem yok. Antalya' da yaşıyorum Ankarada okuyorum son sınıf Besyo öğrencisiyim. Antalya'da veya Ankara'da bildiğiniz iyi bir usta var mıdır? R53 kullananların kullandığı? İlk defa mini cooper aldığım için biraz heyecanlıyım açıkcası arabayı baya benimsedim.

İyi Günler,
    öncelikle Hayırlısı olsun aramızada hoşgeldiniz size önerim LPG hemen söktürmeniz miniye yakışmayan bi hareket onun dışında hararet su sıcaklığına bakın conta yakma kronık gösterge hararet göstermez ama arac hararet yapar siz farkında olmadan bilginiz olsun onun dışında bebek gibi bakmanız lazım
    - 34 KS 1309 2014 cooper S
    - 34 TM 8031 2006 GP
    - 34 BKS 90 2009 JCW- (DEV20) Project 400+
    - 34 NOS 33 2003 Cooper S

Yorum Yap

İmkan olsa bende takıcam clubman s'e

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum Yap

Merhaba Arkadaşlar,

İyi Günler,
        Hayırlı olsun kazasız belasız

Yorum Yap

Aramıza hoş geldiniz. Aracınız hayırlı olsun. kazasız belasız sürüşler dilerim
          34 NAD 99 '06 JCW
          34 AR 3221 '11 JCW
          34 EK 391 '09 MCS

Yorum Yap

Merhaba Arkadaşlar,

İyi Günler,
            Hayırlı olsun aracınız fotolarınıda paylaşırsdanız seviniriz . R53 çok keyif veren araba hatta çoğuna göre diğer kasalara göre en haz vereni R53 230.000 km olmuş bi arabada boya olmaması beklenemez aslında türkiye şartlarında normaldir önemli olan motorunda soğutma sisteminde vs buralarda bi sorun olmasın gerisi mühim değil. Benim size önerimöncelikle LPG den kurtulmanız bu araçlar pek sevmiyorlar lpg ile çalışma olayını daha sonrasında elbetteki antalya veya ankarada ustalar vardır ama Mini yi çok çok iyi bilene götürmeniz sizin için daha sağlıklı olacaktır hem maddi açıdan hemde sürekli sanayi yollarını aşındırmamanız adına imkanınız varsa eğer istanbula gelmeniz daha sağlıklı olacaktır AYN Auto herkese tavsiye ettiğimiz ve söylediklerimizden daha fazlası olan servistir .
            IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

Aslı GOKHAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
              Hayırlı olsun aracınız fotolarınıda paylaşırsdanız seviniriz . R53 çok keyif veren araba hatta çoğuna göre diğer kasalara göre en haz vereni R53 230.000 km olmuş bi arabada boya olmaması beklenemez aslında türkiye şartlarında normaldir önemli olan motorunda soğutma sisteminde vs buralarda bi sorun olmasın gerisi mühim değil. Benim size önerimöncelikle LPG den kurtulmanız bu araçlar pek sevmiyorlar lpg ile çalışma olayını daha sonrasında elbetteki antalya veya ankarada ustalar vardır ama Mini yi çok çok iyi bilene götürmeniz sizin için daha sağlıklı olacaktır hem maddi açıdan hemde sürekli sanayi yollarını aşındırmamanız adına imkanınız varsa eğer istanbula gelmeniz daha sağlıklı olacaktır AYN Auto herkese tavsiye ettiğimiz ve söylediklerimizden daha fazlası olan servistir .
              Kesinlikle Gokhana katiliyorum Turkiyede cok cesitli illerden arkadaslarimiz cekiciye koyup veya kendileri getirerek AYN Autoya geliyorlar biz bosuna AYN Autoyu ovmuyoruz emin olabilirsiniz o dukkandan mutsuz ayrilan MINI kullanicisi gormedim ben
              LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Hoşgeldiniz foruma, hayırlı olsun MINI'niz. Fotoğrafını da bir görmek isteriz..

Servis konusunda Ankara Şaşmaz Sanayi Sitesinde Gençler Oto - Adem Usta var ben ve Ankara'daki birkaç üyemiz daha araçlarımızı oraya götürüyoruz. BMW ve MINI konusunda uzmandır diyebilirim. R53'ler konusunda da hassas ve bilgi/tecrübe sahibidir. Kendim de bir R53 sahibi olarak gönül rahatlığıyla bu servisi size önerebilirim.
                Forumdan Murat önerdi diyebilirsiniz yardımcı olacaktır size.
                Adem Ustanın Numarası: 0532 603 4514
                sigpic

Yorum Yap

Hayırlı olsun hoşgeldiniz

Yorum Yap

lpg den acil kurtulun.....

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                    X