Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

İstanbuldan +1

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

İstanbuldan +1

Herkese merhabalar

İstanbul Çengelköyden Metin Coşkungönül... 32 yaşındayım. John Cooper Works Countryman aracımız ile bu hafta itibariyle aranızdayım. Gezgin bir çift olarak ben ve eşim Elif ile yollarda ve etkinliklerde görüşmek dileğiyle...

En son düzenleyen Meth; 10-06-18, 17:27.

Aslı Meth tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Herkese merhabalar

İstanbul Çengelköyden Metin Coşkungönül... 32 yaşındayım. John Cooper Works Countryman aracımız ile bu hafta itibariyle aranızdayım. Gezgin bir çift olarak ben ve eşim Elif ile yollarda ve etkinliklerde görüşmek dileğiyle...

En yakın zamanda yapacağımız etkinliğimizde görüşmek üzere
    34 NAD 99 '06 JCW
    34 AR 3221 '11 JCW
    34 EK 391 '09 MCS

Yorum Yap

Hoşgeldiniz keyifli forumlar

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum Yap

Herkese merhabalar

Aramıza Ailemize hoşgeldiniz keyifli forumlar
        IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

Herkese merhabalar

Hosgeldiniz keyifli forumlar dileriz bence alinabilecek en guzel MINI yi almissiniz.
          LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Teşekkürler hepinize. Yıllardır gözümün kaldığı 2 araçtan biriydi JCW CM sonunda kavuştuk. Diğeri ise G serisi, ona biraz daha zaman var

Yorum Yap

Teşekkürler hepinize. Yıllardır gözümün kaldığı 2 araçtan biriydi JCW CM sonunda kavuştuk. Diğeri ise G serisi, ona biraz daha zaman var
              G olacaksa eski olmalı.. JCW olacaksa da çamurdan olsun ahahahahaa
              34 NAD 99 '06 JCW
              34 AR 3221 '11 JCW
              34 EK 391 '09 MCS

Yorum Yap

Bir kaç G nin eşiğinden döndüm. Genel olarak toplanmış 1983-1992 model aralığına maddi güç yetiyor ammavelakin gel gelelim dıştan temiz olan araçlarda illaha ufak tefek bir sıkıntı oluyor. Aslında bu sıkıntılar şimdiki full elektronik aksamlı araçlara kıyasla halledilebilecek kolay şeyler ama iş G olunca işin içine fiyat giriyor. Gerçi hangi araç kaldı ucuza yaptırılacak? Geçti 50 liraya tampon 100 liraya ayna dönemleri...
                Esas sıkıntı bu model aralığındaki araçların direksiyonları hidrolik olmasına rağmen kaya sertliğinde olduğundan (bkz: doğan slx hidrolik direksiyonu) eşim sıkıntıya giriyor. Bu sebeple 2000 model üzeri yeni motor yeni dizayn orta karar elektronik aksamın bulunduğu G lerden almak gerekiyor. Tabi onun içinde bütçeyi düzenlemek icab ediyor...

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                X