Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Merhabalar..her mini sahibi gibi bende burada olmaktan dolayı çok mutluyum.

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Merhabalar..her mini sahibi gibi bende burada olmaktan dolayı çok mutluyum.

Herkese iyi akşamlar..
    İsmim Oğuzhan 26 yaşındayım,ist/pendikte oturuyorum,avrupa yakasın da bilindik bir şirketin laboratuvarında çalışıyorum,rutin bir hayat yaşıyordum son 1.5 yıldır o rutin hayattan bugün kurtardım kendimi.

Yaklaşık 2-3 aydır forumunuza üyeyimdim,iş yerindeyken 8 saatlik çalışma saatimin minimum 4 saatini burada ki yazılıları okuyarak geçirdim ve hemen hemen bütün konuları okudum, hepinize teşekkür ederim ki kafamda mini sorunlu araba alırsın arıza cıkarır satamazsın vb imajını sildirdiniz.

Bugün aracımı aldım. (2011 model kırmızı 40.0000 km de boyazsız,kazasız f1 vites cooper s ) inanır mısınız gerçekten hayalimde ki ve istediğim araba olarak aldım o yüzden arabayı aldıktan sonra babamla eve kadar hep gülerek geldim.İlk defa beni böyle görmüş,bundan önce 2012 model fd6 civic vardı onuda severek almıştım.

Babamı bıraktım eve benzinliğe girdim,pompacı ''abi performans benzini koyayım mı dedi '' ne bilim daha önce hiç p. benzini almamıştım, ''koy aq bir daha mı gelecem dünyaya dedim''

Neyse çok uzatmadan Pendik sahilden maltepe sahil arası bi sükse yapayım şunla dedim,maltepe den dönerken 60 ı geçmeden geldim,çünkü giderken öyle bir gittim ki serseri gibi çok iyi yol tutuşu var ve bana çok çok hızlı geldi ayrıca şu dumpvalve da beni gaza getiriyor sürekli vs vs kendimi öldürtücem diye yavaş yavaş geldim. Bunları buraya yazdım çünkü gerçeketen mini ayrı bir arabaymış yaşadım gördüm ve sizlerde aynı duyguyu yaşamış olmalısınız diğerleri anlamaz
    Araçta önlerde eibach spor yay+forge dumpvalve+miltek downpipe+amerikan park modülü+replika jcw jant var,spor yayları cıkartacağım çünkü mahalle yollarından geçerken dikkat edemiyorum araca zarar vermek istemem,orjinal alıp takacağım sonra kaliteli bir coil takıcam,daha sonra amerikan park modulünü söktüreceğim hiç hoş gelmez gözüme,son olarakta orj jcw jant alacağım, önümüzdeki yılda jcw body kitle kapanışı yapıp keyfini süreceğim

Tekrar herkese merhabalar,saygılar,sevgiler..

Aslı iogzhn tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Herkese iyi akşamlar..
    İsmim Oğuzhan 26 yaşındayım,ist/pendikte oturuyorum,avrupa yakasın da bilindik bir şirketin laboratuvarında çalışıyorum,rutin bir hayat yaşıyordum son 1.5 yıldır o rutin hayattan bugün kurtardım kendimi.

Yaklaşık 2-3 aydır forumunuza üyeyimdim,iş yerindeyken 8 saatlik çalışma saatimin minimum 4 saatini burada ki yazılıları okuyarak geçirdim ve hemen hemen bütün konuları okudum, hepinize teşekkür ederim ki kafamda mini sorunlu araba alırsın arıza cıkarır satamazsın vb imajını sildirdiniz.

Bugün aracımı aldım. (2011 model kırmızı 40.0000 km de boyazsız,kazasız f1 vites cooper s ) inanır mısınız gerçekten hayalimde ki ve istediğim araba olarak aldım o yüzden arabayı aldıktan sonra babamla eve kadar hep gülerek geldim.İlk defa beni böyle görmüş,bundan önce 2012 model fd6 civic vardı onuda severek almıştım.

Babamı bıraktım eve benzinliğe girdim,pompacı ''abi performans benzini koyayım mı dedi '' ne bilim daha önce hiç p. benzini almamıştım, ''koy aq bir daha mı gelecem dünyaya dedim''

Neyse çok uzatmadan Pendik sahilden maltepe sahil arası bi sükse yapayım şunla dedim,maltepe den dönerken 60 ı geçmeden geldim,çünkü giderken öyle bir gittim ki serseri gibi çok iyi yol tutuşu var ve bana çok çok hızlı geldi ayrıca şu dumpvalve da beni gaza getiriyor sürekli vs vs kendimi öldürtücem diye yavaş yavaş geldim. Bunları buraya yazdım çünkü gerçeketen mini ayrı bir arabaymış yaşadım gördüm ve sizlerde aynı duyguyu yaşamış olmalısınız diğerleri anlamaz
    Araçta önlerde eibach spor yay+forge dumpvalve+miltek downpipe+amerikan park modülü+replika jcw jant var,spor yayları cıkartacağım çünkü mahalle yollarından geçerken dikkat edemiyorum araca zarar vermek istemem,orjinal alıp takacağım sonra kaliteli bir coil takıcam,daha sonra amerikan park modulünü söktüreceğim hiç hoş gelmez gözüme,son olarakta orj jcw jant alacağım, önümüzdeki yılda jcw body kitle kapanışı yapıp keyfini süreceğim

Hoşgeldiniz keyifli forumlar

42 EMN 92
    R55 Clubman S

Yorum Yap

teşekkür ederim

Yorum Yap

Merhabalar hosgeldiniz aracınız hayırlı olsun kazasız belasız kullanın.Bence ilk jantlarınızı degiştirin mini yapısı geregi sert bir araba oldugu için replika jantlar pek guvenli degil ama tabikide size kalmıs.

Yorum Yap

Hayırlı olsun güle güle kullanın. Hoşgeldiniz
          34EE7253 R53S 2004

Yorum Yap

hoş geldınız , güzel gunlerde kullanın..

Yorum Yap

aramıza hoş geldiniz.. keyifli sürüşler ve keyifli forumlar dilerim
              34 NAD 99 '06 JCW
              34 AR 3221 '11 JCW
              34 EK 391 '09 MCS

Yorum Yap

Teşekkür ederim hepinize,evet sana katılıyorum haklısın Slayerx en kısa zamanda coil ve jant aklımda

Yorum Yap

Aslı iogzhn tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                  Herkese iyi akşamlar..

planlar super Kirmizi herzaman tercihimdir Gule gule kullanmak nasibolsun
                  LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Teşekkür ederim abicim

Yorum Yap

baya olmus ama yine de hosgeldiniz.
                      MINI insanin kanina girdimi cikmak bilmiyor. Simdiden planlar yapilmis bile Hayirlisi olsun, kazasiz cezasiz kullanin..
                      www.haktankeskin.com

Yorum Yap

Aslı HAKTAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                        baya olmus ama yine de hosgeldiniz.
                        MINI insanin kanina girdimi cikmak bilmiyor. Simdiden planlar yapilmis bile Hayirlisi olsun, kazasiz cezasiz kullanin..
                        Evet çok haklısınız,gerçekten öyleymiş.. 3 ay önceye kadar 1.18 bakıyordum youtube da nürburgring pistinde bir mini görene kadar
                        sonrada bu forumda ki arkadaşların paylaşımları vs derken almış bulundum.Çok alakasızdı benim için ama iyi ki böyle birşey yapmışım tekrar teşekkürler,hepimiz için kazasız,cezasız,keyif dolu sürüşler olsun..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum Yap

Hosgeldiniz keyifli forumlaaar ve kazasiz belasiz keyifli surusler dilerim [emoji41] [emoji41] [emoji41]

Sent from my iPhone using Tapatalk
                          sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

Aslı NDG tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                            Hosgeldiniz keyifli forumlaaar ve kazasiz belasiz keyifli surusler dilerim [emoji41] [emoji41] [emoji41]

Sent from my iPhone using Tapatalk
                            Teşekkür ederim,bu arada size şaşe no son 7 hanesini bir yerden mesaj attım,prog henüz tam cözemedim kusura bakmayın

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                            X