Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Merhabalar :)

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• cannn1905
    yanıtladı
    Aslı NDG tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Yuppiieeeee yerde ararken Forumda buldum... Hoşgeldiniz keyifli forumlar ve kazasiz belasiz keyifli surusler dilerim

hemen soruma geceyim MINI'nin spor ayakkabilarini sneakers vs neden bulamiyoruz, ben kendi MINI Butigime getireyim diyorum ama numara uymayinca geri iade edemiyorum riskli diye hic giremiyorum.. ama coookta istiyorum

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Tesekkurler Mini ile sponsorluğumuz bir kac ay önce bitti bu yüzden puma şuan mini ürünleri üretmiyor " BMW " ve " FERRARĪ " ile sponsorluklar devam ediyor yani uzun lafın kısası puma nın mini ile bir ilişkisi kalmadı bu yüzden ürünlerini temin etmeniz zor ancak elinde kalan bayiler vs varsa oralardan bulabilirsiniz ama onunda devami olmaz

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bir yorum yaz:

• NDG
    yanıtladı
    Aslı cannn1905 tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    İsmim Alican İstanbulda ikamet ediyorum. Puma firmasında Mağaza müdürlüğü yapıyorum ilk defa yakın zamanda bir 2005 R53 aldım aranıza katılmak istedim teşekkürler
    Yuppiieeeee yerde ararken Forumda buldum... Hoşgeldiniz keyifli forumlar ve kazasiz belasiz keyifli surusler dilerim

hemen soruma geceyim MINI'nin spor ayakkabilarini sneakers vs neden bulamiyoruz, ben kendi MINI Butigime getireyim diyorum ama numara uymayinca geri iade edemiyorum riskli diye hic giremiyorum.. ama coookta istiyorum

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bir yorum yaz:

• cannn1905
    yanıtladı
    Aslı drcapaburro tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Tanıtmaktan kasıt,resimlerini paylaşmanız.) Paylaşında bizlerde görelim yakışıklıyı.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
    Resmini cekim atarım

Bir yorum yaz:

• drcapaburro
    yanıtladı
    Hosbulduk aracı ben bir taniyim ilk mini deneyimim yakın zamanda orayada yazarım alalı üc gün oldu bir kere kullandım bakımlarını ve mevcut sıkıntısını cözmeden kullanmıcam garajımda suan p.teside AYN otoya götürcem kısmetse ondan sonra söylediginz bölüme tanıtırm aracı
    Tanıtmaktan kasıt,resimlerini paylaşmanız.) Paylaşında bizlerde görelim yakışıklıyı.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Bir yorum yaz:

• askinbatur
    yanıtladı
    Hosbulduk aracı ben bir taniyim ilk mini deneyimim yakın zamanda orayada yazarım alalı üc gün oldu bir kere kullandım bakımlarını ve mevcut sıkıntısını cözmeden kullanmıcam garajımda suan p.teside AYN otoya götürcem kısmetse ondan sonra söylediginz bölüme tanıtırm aracı
    Hadi bakalım. Allah utandırmısın. Kazasız belasız kullanmanız dilegimizle...

M.KEMAL ATATÜRK

Bir yorum yaz:

• cannn1905
    yanıtladı

Bir yorum yaz:

• MeOnYa
    yanıtladı
    Bu arada aracınızı da forum kuralları gereği MCTR GARAJ bölümünde tanıtabilir misiniz lütfen.

Bir yorum yaz:

• MeOnYa
    yanıtladı
    Aileye hoşgeldiniz r53 çok güzel bir kasa,güzel tercih yapmışsınız

Bir yorum yaz:

• cannn1905
    yanıtladı
    Teşekkürler hoşbulduk

Bir yorum yaz:

• GOKHAN
    yanıtladı
    İsmim Alican İstanbulda ikamet ediyorum. Puma firmasında Mağaza müdürlüğü yapıyorum ilk defa yakın zamanda bir 2005 R53 aldım aranıza katılmak istedim teşekkürler
    Hoşgeldiniz keyifli forumlar

Bir yorum yaz:

• askinbatur
    yanıtladı
    Aramıza hosgeldin keyifli guzel forumlar 😊

M.KEMAL ATATÜRK

Bir yorum yaz:

• cannn1905
    yanıtladı
    Teşekkürler

Bir yorum yaz:

• ÖzcanEresin