Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

herkese merhaba

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

herkese merhaba

Evet nezamandır foruma üyeydim ancak kendimi tanıtamamıştım. Ben Kağan. 2006 cool blue cabrio cooper s sahibiyim. Bu bende 2. senesi. Yavaştan bişeyler yapıyorum bakalım nereye kadar. Koç Üniversitesinde makine müh. okuyorum. Herkese tekrardan merhaba.

Hosgeldin Kagan keyifli forumlar dilerm. Pazar gunu geliyor musun bulusmaya?
    LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Hoşgeldin keyifli forumlar...
      sigpic

Yorum Yap

Kağan hoşgeldin aramıza keyifli forumlar.Buluşmalarımıza bekliyoruz mutlaka
        IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

hafta sonu bursada yarışta olacağım eğer buluşma geç saatlere kadar surerse kesinlikle geleceğim sürermi acaba? saat 9 gibi mesela?

Yorum Yap

Aslı kaganaydin tarafından gönderilmiş Mesajı göster
            hafta sonu bursada yarışta olacağım eğer buluşma geç saatlere kadar surerse kesinlikle geleceğim sürermi acaba? saat 9 gibi mesela?
            buluşma kahvaltı olacagından o saatlere kalmaz.Bu olmazsa bile diğerlerine katılımından mutlu oluruz.
            IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

belki birkaç arkadaşın işi olmaz ve buluşmayı uzatmak isterlerse bile katılmayı çok isterim

Yorum Yap

Aslı kaganaydin tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                belki birkaç arkadaşın işi olmaz ve buluşmayı uzatmak isterlerse bile katılmayı çok isterim
                Şöyşe olabilir kahvaltının devamında biyerlere gideriz devam gün devam eder ozaman tabıkı gec saatlerı bulabılırız,gerekırse kalırız senımı kıracaz yaaa
                IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

Hoşgeldin Kagan, keyifli forumlar..
                  1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
                  2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
                  4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
                  5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

Sicak forum ortamindan dolayi herkese tekrar tesekkurler valla arabama atliyip gelirim eger biyerlerde oturmaya devam edicez derseniz. Birde ogun sizlere nasil ulasacagim?

Yorum Yap

Kagan oncelikle hosgeldin

Arkadaslarimiz genelde gezsin tozsun cok sewerler o yuzden (kaca kadar olacagi belli olmasa da) kahvaltidan sonra kahve vs. aksiyonlari devam edecektir.
                      Gun icerisinde forum'u takip edersen muhakkak gittikleri yerlerden fotograf paylasimi yapilacaktir ancak Gokhan veya Alen iletisim bilgilerini paylasacaktir diye tahmin ediyorum.

Arabayi yuklerken cok uzmemen dilegiyle
                      www.haktankeskin.com

Yorum Yap

teşekkürler yok amacım kesinlikle benden önce onun mutluluğu tamamdır takipteyim ozaman.

Yorum Yap

aramıza hoşgeldiniz

Yorum Yap

Hosgeldin kağan..
                            sigpic[FONT=Arial Black][/FONT]

Yorum Yap

Kagan hosgeldin keyifli forumlar
                              Mini cooper s cabrio r57 pepper white 09

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                              X