Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Mini Connected

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Mini Connected

Arkadaşlar merhaba 2013 jcw sahibiyim aracımda connected ve navigasyon bağlantısı yok. Bunu yaptırabilirmiyim yaptırırsam ne kadar verim alırım ve nerde yaptırırım yazılım konusunda bilgilerinizi almak istiyorum teşekkür ederim..

Merhaba Üyelerimiz kısmında kendinizi,garaj kısmında da aracınızı tanıtirsaniz memnun oluruz. Sorularınıza da arkadaşlar Yanıt vereceklerdir gördükleri zaman. Keyifli forumlar

instagram.com/minicooperaksesuar
    sigpic

Yorum Yap

son anda farkettim konu başlığını ama yazmış bulunmuştum özür dilerim

Yorum Yap

alen abinin aracinda vardi sanirim yardimci olacaktir
        doayen!

1) 34 DOA 29 - R56 Midnight Black JCW '12
        2) 34 DOA 29 - R56 Thunder Gray GP2 '13
        3) DOAYENS - R56 Midnight Black Cooper S '13
        4) 7KVC909 - R53 Astro Black Cooper S '06
        5) 34 DOA 06 - R59 Midnight Black Cooper S Roadster '13
        6) 34 UT 5348 - R53 Thunder Blue GP '06
        7) 34 DOA 06 - R53 Cosmos Black Cooper S '05
        8) 34 DOA 90 - R59 White Silver JCW Roadster '14

Yorum Yap

Aslı dogukanturkmenmdt tarafından gönderilmiş Mesajı göster
          Arkadaşlar merhaba 2013 jcw sahibiyim aracımda connected ve navigasyon bağlantısı yok. Bunu yaptırabilirmiyim yaptırırsam ne kadar verim alırım ve nerde yaptırırım yazılım konusunda bilgilerinizi almak istiyorum teşekkür ederim..
          Merhaba oncelikle kulubumuze hosgeldiniz, konular icersinde arama yaparsaniz bunu daha once detayli bir sekilde ele almistik, ama ben size kisa bir ozet geciyim, oncelikle aracinizda Navigasyon bulunmuyor ve sonradan takilanlar aftermarket olan entegre olan cihazlar oluyor cunku aracinizda gerekli hardware yok. Aktepe Sound bunu sanirim 2000 euro gibi bir rakama yapiyordu ama cin mali gibi gorunen bir arayuz oluyor yani o sekilde ister misiniz bilemem, connected araciniza Borusanda yukletebilirsiniz sanirim 400 euro civari bir fiyati vardi.
          LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Çok teşekkür ederim ciddi anlamda bilgilendim Sağolun )

Yorum Yap

Navigasyon olmadan connected sistemi bağlanamıyor değil mi? Çok saçma bir soru sordum sanırım ama direksiyondaki Bluetooth butonlarını aktive ettirebileceğimiz orjinal bir çözüm var mıdır acaba?

Parrot gibi sonradan takılan sistemlerden hoşlanmıyorum, arabaya ekstra bi ekipman takılması gerekliyse olmasa da olur gibi hissediyorum
              @erhantezakar

Yorum Yap

Aracinizda ekran mevcut ise, Bluetooth tusunu kullanabilirsiniz. Ekran var ise yuzde 99 bluetooth ve telefon baglantisi vardir.

Direksiyondaki tusta calisacaktir
                1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
                2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
                4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
                5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

Yok malesef o yüzden sormuştum
                  @erhantezakar

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                  X