Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Bende geldimmmmmmmm

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı ONUR tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Abi clubmani aldim dunyam degisti iyiki almisim.yoksa cocukla ne yapardik.
    Iyi hayirlisi olsun. Ayni zamanda 'tebrik'e de gelecez. Bu arada emektari ne yaptin? Inle kerpetenle mi laf alacagiz agzindan!

P.S: Bakma sen Cooperscem'e foruma bir cumleden daha uzun yazilar yazilabiliyor.

Wishman

Yorum Yap

Abi emektar istanbuldan bir arkadasa gitti.gule gule kullansin.biz cocuk haberini alinca deryanin C3 u de satip tek arabaya inelim dedik.ben Audi A4 3.0 V6 Quattro S line stationwagon aliyordum.Derya clubman alalim dedi.iyiki almisim cok ama cok memnunum.2 tane R53 sonrasi bana yayla gibi geldi.tabi benim aldigim R55 bilgidim kadari ile en dolu paket.tabi MINI de dolu olunca baska oluyor.gerci simdilik R55 deryanin gibi gorunuyor.ben kendime araba bakiyorum.

Yorum Yap

Onur abim en basta allah anali babali buyutsun. Aramiza hosgeldin.

Yorum Yap

Aslı zorbeykesman tarafından gönderilmiş Mesajı göster
          Onur abim en basta allah anali babali buyutsun. Aramiza hosgeldin.
          canım kardeşim allah razı olsun.özledik seni valla

Yorum Yap

Onur abi telefonda konuştuğumuzda da söylemiştim buradanda kutlayayım. Allah analı babalı büyütsün Yeni Mini yi de bir tanıt onu da görelim Bir de abi sen benim için birşey soracaktın sonra haber verecektin ama bebek ile uğraşlar falan unuttun abi herhalde Bu arada hoşgeldin abi keyifli forumlar

Yorum Yap

onur dogdumu bebek... yarin ilk isim seni aramak olucak baskanim soz veriyorum
              Mini cooper s cabrio r57 pepper white 09

Yorum Yap

Bu arada hayırlı olsun bebegimiz ve sana da Countryman yakısır hem puset filan sıgıyor bayagı isimizi goruyor tecrube ile sabit
                LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

bebek cok tatlı olmus onur abiye benziyorr

Yorum Yap

Vay onur abi bizde seni kaybettik diye düşünüyordum am sen bende daha önce foruma üye olmuşsun,, bu arada allah analı babalı büyütsün abi

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                    X